Herbadent zimní liga v Erpetu

doktordee

Guru fóra
Tým 19.jamky
11.2.2016
1,967
2,046
123
Praha
www.samolepky-online.com
Jméno
David
herbadent.png


Píšu nějaké podrobnosti ohledně možného zabití zimního času golfem na simulátoru. Může to být jako náhrada za vynechanou zimní túru 19.jamky.

Herbadent liga Erpet Golf Centra, je dlouhodobá soutěž čtyřčlenných a vícečlenných družstev. Podle počtu přihlášených družstev se v prosinci hraje základní část. Ideální počet startujících družstev je 24, které se po základní části rozdělí do 1., 2. a 3. ligy vždy po osmi družstvech.

Hrací dny jsou neděle od 14 hod. a pondělí od 18 hod.

Propozice:

 1. Soutěž je určena pro minimálně čtyřčlenná družstva, která v přihlášce uvedou název, pod nímž budou startovat, a zaplatí startovné ve výši 6.000 Kč v pokladně Erpet Golf Centra. Uzávěrka přihlášek je v pátek 16. listopadu 2018 v 18 hodin.

 2. Přihlášená družstva budou v neděli 18. listopadu 2018 v rámci 25. ročníku Erpet Golf Centrum Cupu rozlosována do osmi základních skupin.

 3. Hracím dnem pro základní část jsou neděle, a to od 14 do 23 hodin. Od 1. ledna 2019 se 1. a 2. liga hrají v neděli, v pondělí od 18 hod. se hraje 3. liga.

 4. První kolo základní části se hraje 2. prosince), druhé 9. prosince a třetí 16. prosince 2018.

 5. Hráči mohou využít tréninkové golfové plochy Erpet Golf Centra 15 minut před začátkem své hry.

 6. Kapitán je odpovědný za správně vyplněnou soupisku družstva a nominaci hráčů na jednotlivá utkání. Doplnění hráčů na soupisku je povoleno i v rozehrané soutěži. Hráč, který odehraje alespoň jedno utkání v ročníku 2018-2019, nemůže už v tomto ročníku startovat za jiné družstvo.

 7. Utkání mezi dvěma družstvy se hraje systémem jedna čtyřhra a dvě dvouhry o tři body. Hráč může v jednom utkání startovat buď ve čtyřhře, nebo ve dvouhře. Jednotlivé zápasy se hrají na 18 jamek na rány do rozhodnutí (zápas nemůže skončit nerozhodně). Prvních 12 jamek se hraje na hřišti na FSG simulátoru a pokračuje se od 1. jamky na malém kurzu Erpet do celkového počtu 18 jamek. Případná rozehrávka se hraje od jamky č. 1 na malém kurzu Erpet do prvního rozhodnutí („sudden-death play-off“).

 8. Za vítězství v utkání družstvo získává 2 body, za prohru 1 bod a za utkání, které vůbec neodehraje, 0 bodů do tabulky. K určení pořadí ve skupině po základní části je rozhodující počet bodů v tabulce; při rovnosti počtu bodů v tabulce následuje vzájemné utkání, dalším kritériem při rovnosti u více družstev je lepší rozdíl skóre, příp. podíl skóre ve vzájemných utkáních, dále při rovnosti rozhoduje lepší rozdíl celkového skóre, příp. lepší podíl celkového skóre ze všech odehraných utkání. Pokud i toto bude shodné, rozhodne o pořadí rozehrávka čtyřher hraná na malém kurzu Erpet na 6 jamek na rány. Pokud i toto bude stejné, pokračuje se od jamky č. 1 na malém kurzu Erpet až do prvního rozhodnutí („sudden-death play-off“).

 9. Do 1. ligy postupují vítězové skupin, do 2. ligy družstva z druhého místa, družstva na třetím místě hrají 3. ligu.

 10. Ve všech třech ligách následují utkání každého s každým o konečné pořadí na 1. až 8. místě v souladu s body 6 a 7 těchto propozic.

 11. Baráž: vítěz a druhý z 2. ligy hrají se 7. a 8. družstvem z 1. ligy utkání o konečné umístění pro Play- off, tj. hrají o 7. a 8. místo pro nasazení do finálového pavouka Herbadent ligy Erpet Golf Centra 2018-2019.V baráži o 1., resp. i o 2. ligu hraje každý s každým (mimo vzájemného zápasu z příslušné ligy, který je už odehrán a započítává se) v souladu s body 6 a 7 těchto propozic.

 12. Nasazení pro Play-off je 1-8, 2-7, 3-6 a 4-5; vítězové dále hrají semifinále a finále. Nasazení do semifinále se provede dle umístění v základní části.

 13. Herbadent liga Erpet Golf Centra se tradičně hraje o hodnotné ceny od partnerů a samozřejmě o medaile a tradiční putovní pohár s názvem LIGA ERPET GOLF CENTRA.
 

Přílohy

Upraveno: