Hekárna a AD

NaBednu

Guru fóra
Rok ZK
2019
P/L
Levák
19.jamka:
Představení
WITB
Doba golfová je zlá a po právu si můžeme zahekat.
A požadovat AD na své golfové trápení.

Tak já bych začala AD:
tohle mě dneska ráno potěšilo a zvedlo náladu F5A29B2C-ADBD-4D24-A1D3-7FCCCC449A64.jpeg

Upraveno:

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
Cobra,ale mám jejich jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB
Doba golfová je zlá a po právu si můžeme zahekat.
A požadovat AD na své golfové trápení.

Tak já bych začala AD:
tohle mě dneska ráno potěšilo a zvedlo náladu Zobrazit přílohu 10868
z ponožek od pánů z Ponožkovic jsem nadšená. Objednala jsem je prostřednímu synovi k vánocům. První tři párypod stromeček přišly krásně zabalené i s "pergamenem" - dopisem na uvítání v klubu. A každý měsíc mu teď až do června chodí po jednom páru, opět vždy s dopisem a osobním oslovením. Jsou to takový kravovinky, ale líbí se mi to a syn je z ponožek nadšený. Vždy se těší jaké ty nové budou.

NaBednu

Guru fóra
Rok ZK
2019
P/L
Levák
19.jamka:
Představení
WITB
:up:

"Chtěl bych velmi pochválit naše studenty medicíny,“ pokračuje rektor. „Zapojení mediků do praxe v nemocnicích začalo na 3. lékařské fakultě už na začátku nouzového stavu. Sami se zorganizovali, vytvořili databázi, ve které máme v tuto chvíli 3 200 studentů medicíny a už přes 1 500 studentů pracuje přímo ve zdravotnických zařízeních nebo na hygienických stanicích po celé republice.“
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/...iverzita-tomas-zima.A200403_151305_domaci_vov

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
:up:

"Chtěl bych velmi pochválit naše studenty medicíny,“ pokračuje rektor. „Zapojení mediků do praxe v nemocnicích začalo na 3. lékařské fakultě už na začátku nouzového stavu. Sami se zorganizovali, vytvořili databázi, ve které máme v tuto chvíli 3 200 studentů medicíny a už přes 1 500 studentů pracuje přímo ve zdravotnických zařízeních nebo na hygienických stanicích po celé republice.“
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/...iverzita-tomas-zima.A200403_151305_domaci_vov
No, kolem toho dobrovolnictví se toho naplkalo v poslední době spousta. Někde v tom zapadlo toto:
"k zajištění poskytování zdravotních služeb poskytovateli zdravotních služeb a k zajištění činnosti orgánů ochrany veřejného zdraví po dobu platnosti nouzového stavu byla uložena pracovní povinnost žákům a studentům pátého a šestého ročníku prezenčního studia všeobecného lékařství lékařských fakult veřejných vysokých škol a posledních ročníků denní nebo prezenční formy studijních programů či oborů vzdělání připravující na profesi všeobecné sestry, dětské sestry, zdravotnického záchranáře, asistenta ochrany a podpory veřejného zdraví a praktické sestry; "

Přesto velká většina těch, co pomáhají, by pomáhala i tak. Tohle zavání zase mně....

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom