Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Headcover

Radim

Člen fóra
Ahoj headcover (zvířátko) blbý nebo dobrý ?? Jak koukáte na lidi co je mají?? Ještě jsem s tím nikoho neviděl tak mám strach aby se mi lidi nesmály když nakracim s divocakem na hřiště děkuji za odpovědi :-D
 
Ahoj headcover (zvířátko) blbý nebo dobrý ?? Jak koukáte na lidi co je mají?? Ještě jsem s tím nikoho neviděl tak mám strach aby se mi lidi nesmály když nakracim s divocakem na hřiště děkuji za odpovědi :-D
vídám je často, dřív jsem měl prasátko na hybridu, u lepších hráčů spíše vyjímečné, ale vůbec bych se tomu nebránil, jdi do nej!!
 
Tak asi tak ... ;)
FCEC32B0-A389-4363-94BF-6FD74046E9C5.jpeg
 
Ahoj headcover (zvířátko) blbý nebo dobrý ?? Jak koukáte na lidi co je mají?? Ještě jsem s tím nikoho neviděl tak mám strach aby se mi lidi nesmály když nakracim s divocakem na hřiště děkuji za odpovědi :-D

Ahoj vůbec se toho neboj, klidně nějakou růžovou princeznu a nebo jednorožce to se ti bude vyjímat a budeš nezapomenutelný 😁 jen nevím zda-li stebou budu chodit nadále hrát:p
Ahoj headcover (zvířátko) blbý nebo dobrý ?? Jak koukáte na lidi co je mají?? Ještě jsem s tím nikoho neviděl tak mám strach aby se mi lidi nesmály když nakracim s divocakem na hřiště děkuji za odpovědi :-D

Ahoj vůbec se toho neboj, místo divočáka doporucim nějakou růžovou princeznu nebo jednorožce to bude mnohem větší rachot než divočák. Toho už jsem viděl mockrát :) jen se obavám, že už s tebou nepůjdu hrát 😂 a nebo jo, ale nebudu se k tobě hlásit 😉
 
Ahoj vůbec se toho neboj, klidně nějakou růžovou princeznu a nebo jednorožce to se ti bude vyjímat a budeš nezapomenutelný 😁 jen nevím zda-li stebou budu chodit nadále hrát:p


Ahoj vůbec se toho neboj, místo divočáka doporucim nějakou růžovou princeznu nebo jednorožce to bude mnohem větší rachot než divočák. Toho už jsem viděl mockrát :) jen se obavám, že už s tebou nepůjdu hrát 😂 a nebo jo, ale nebudu se k tobě hlásit 😉
Princezna taky dobrá ale žena by mi ji pak závidela :-D
 
Princezna taky dobrá ale žena by mi ji pak závidela :-D

Aspoň bude tvoji milenku znát 😂

Treba tato
 

Přílohy

  • C340613A-1930-4DB6-81EC-40074569C196.jpeg
    C340613A-1930-4DB6-81EC-40074569C196.jpeg
    29,3 KB · Zobrazení: 200
Ano vím jenže jemu se.nema nikdo za co smát kdezto já když sundam divocaka z driveru a pak trefím první strom tak to je jiná :-D
Neboj se, golfisté jdou v podstatě velice tolerantní - a kvůli headcoveru se smát nebude určitě nikdo (vyjma některých kamarádů ;) )
 
Já mám berušku, ale neměla jsem ji na holi, ale na lovítku, mě se zvířátka jako covery líbí ;) viděla jsem růžového pantera, ten je hezkej, nebo Yodu, taky dobrý, no Tiger přeci má tygra, tak to určitě není k smíchu. Jen jdi do něj!:up::cool:
 
Já právě objednávám...

Zobrazit přílohu 8846
Aspoň všichni budou hned vědět, s kým mají tu čest ;) ...

… se sprosťákem (to pro upřesnění, kdyby si můj příspěvek někdo vykládal úplně jinak) 🤭
 
Aspoň všichni budou hned vědět, s kým mají tu čest ;) ...

… se sprosťákem (to pro upřesnění, kdyby si můj příspěvek někdo vykládal úplně jinak) 🤭
Ten dovětek nebyl dobrej nápad. Tebe nikdo nikdy nepoučil, že nadbytečným vysvětlovaním to jen zhoršíš? :p
Stačilo napsat jen třeba :
Každej jsme holt nějakej.
nebo
Svůj k svému
nebo
Jaký pán, takový krám
😂😂😂
 
Ten dovětek nebyl dobrej nápad.
Právě naopak. Je vidět, že funguje, jak má 🤭
 
Hlavne doporucuji poradne vyzkouset... je to mile, ale ze zkusenosti ne uplne prakticke. Mel jsem oslika ze sreka (dostal jsem ho!!!) a fakt me to vadilo pouzivat. Takze ac se mi libil a predstava, ze ma maly osel muj driver strceny nekde mi prisla komicka... tak jsem ho dal pryc.
Mj. svetle barvy jsou neprakticke... headcover ti bezne spadne na zem. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom