Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HCP Sunset na Zbraslavi

Stav
Uzamčeno.
dorazím:) dovolená zabookovaná, na CGF jsem taky zakliknul a s dovolením, bych prosím šel zase s Tebou vzadu, největší (j)elita chodí prej na trať jako poslední:)

Prima, počítáme s Tebou. Půjdeme, nízké rány pod větrem, ty já umím taky. A konečně to těm dlouhým a vysokým nepůjde. :-D
 
Při pohledu z okna vám přeji hezkou hru. Rovnou jsem Koukal i do kalendáře, jestli bych zvládl přijít, ale nevyjde to :(
 
Při pohledu z okna vám přeji hezkou hru. Rovnou jsem Koukal i do kalendáře, jestli bych zvládl přijít, ale nevyjde to :(

Díky, snad to dneska vyjde. Mám půjčenou od našeho dealera @jan železo trojku, tak uvidím, co s ní Zbraslavské pláně provedou. :)))
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Chceš hrát dlouhé rány pod větrem? :up:

To víš, pevně věřím, že když nepomůžou ruce, pomohou správně seskládané hole v bagu. :))
 
Letošní poslední hcp sunset na Zbraslavi...
b37449be25de15dd2bb21a556db4d850.jpg
42b7ae3e327e80eb926e48daf7b2d879.jpg
7f9b69f6aa136f3abf107daaeb2a1d95.jpg
 
Jste zapomněli oba hrát nearesta na 8..?:):):) Jinak koukám že ještě počasí jakž takž vyšlo, dle fotek tedy..
 
Letošní poslední hcp sunset na Zbraslavi...
Týýýjo, já jsem ale fotogenickej :-D Pánové díky, bylo to super, rád jsem poznal další novou tvář, bavilo mě to a příjemně jsem se zasmál (některým svým úderům), příští léto si pořeším v práci čas abych mohl chodit častěji:)
 
Letošní sezóna HCP Sunset na Zbraslavi pod hlavičkou 19.jamky ukončena.

Včera proběhl poslední díl tohoto krásného seriálu, který s péčí řádného hospodáře opečovával a o všechny nás, méně zkušené golfisty se staral David (@doktordee), který ve dne v noci, za slunného počasí i deště neváhal a ať byl počet lidí jakýkoli, šel trpělivě s nimi, popoháněl, pravidla vysvětloval a svým přístupem přiblížil a objasnil mnohé golfové taje a zkušenosti, které příjemným a trpělivým způsobem předával dál. Davide, veliký dík! Za organizaci, pomoc a nadšení včetně volného času, které si tomuto HCP dni po celý rok věnoval. Veliký dík 19.jamky už máš, tak ti ho alespoň přeplácnu a přeleštím. :up:

Odznak velký dík!

42_1484052263l.jpg


---

Všem účastníkům díky. Sešla se nás hromada, mnozí opakovaně. Běželi jsme v podstatě od dubna do konce října, nepřerušeně. Posouvací čas. Ukázalo se, že na tomto hřišti v této lokalitě je větší zájem (více jak jeden flight) až po práci, takže příští rok se vracíme znovu, snad zase v pondělí, jakmile to stmívání dovolí. NEpůjdeme na hřiště však dříve, než v 17:00 a později. A určitě to obohatíme i nějakou dlouhodobější túrou. Věřím, že ti, co se účastnili, si to užili a alespoň na pár ran vzpomínají rádi.

Howgh. ;)
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom