Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HCP Sunset na Zbraslavi

Stav
Uzamčeno.
Tak znovu - sám Maršál řekl, že jdou na čas. Věřte, že jít ten fligt opravdu a nepřiměřeně pomalu tak ho budu hnát sám. A opravdu to bylo ze žlutých. To mi v hlavě utkvělo právě díky té poznámce, že jste profíci. Každopádně ta odpaliště nejsou a nebyla podstatná.

Budeme ten čas hlídat ještě víc. To je asi to jediné co můžeme udělat.
 
A to, že někdo jde rychle ještě neznamená, že ti před ním jdou pomalu. Na všech jamkách už jsou časy takže je teď mnohem jednodušší je hlídat.
 
Tak znovu - sám Maršál řekl, že jdou na čas. Věřte, že jít ten fligt opravdu a nepřiměřeně pomalu tak ho budu hnát sám. A opravdu to bylo ze žlutých. To mi v hlavě utkvělo právě díky té poznámce, že jste profíci. Každopádně ta odpaliště nejsou a nebyla podstatná.

Budeme ten čas hlídat ještě víc. To je asi to jediné co můžeme udělat.


Dívejte, neberte to jako nějakou prudu, ale spíše zpětnou vazbu. Ona jedna věc ze dvou úhlů pohledu vypadá pokaždé jinak. Důležité je, že se nikomu nic nestalo.
 
Tou zpětnou vazbou je myšlena ta rána pod nohy, nebo ty příspěvky? Já jen, aby bylo jasno...

Tu ranu pod nohy jsem nehral ja. Zodpovidam pouze za sebe, ne za jine dospele osoby. Ma rana nikoho neohrozila.

Za zpetnou vazbu povazuji ty prispevky. A myslim, ze jsme si z toho vsichni neco odnesli. Ja treba to, ze nema smysl situaci na hristi vyhrotit. No a “doktor” mozna to, ze bude na sve hrace dohlizet, aby dodrzovali hraci cas, a kdyz uz se to z jakehokoli duvodu nebude darit, tak proste pusti rychlejsi hrace pred sebe. At si z toho kazdy vezme, co sam uzna za vhodne. Dulezite je byt ohleduplny a nekoukat jen sam na sebe.
Mne ta situace prijemna nebyla, bohuzel se stala.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedna šla pod nohy. Druhá asi 3 metry od nich. Určitě budu více hlídat časy a zcela určitě nepustím, byť rychlejší ale fee civilní hráče, mezi hráče turnaje. To opravdu nečekej.
 
Jedna šla pod nohy. Druhá asi 3 metry od nich. Určitě budu více hlídat časy a zcela určitě nepustím, byť rychlejší ale fee civilní hráče, mezi hráče turnaje. To opravdu nečekej.

DoktoreDee, mne to je uprimne jedno. Vy jste zazadal o turnaj a nekdo Vam to povolil. Zodpovedny za tu situaci je ten, kdo to povolil. Pustit turnaj na sunset fee je dle meho nazoru projev cire nekompetentnosti, obzvlaste na mestskem hristi.
Na jednu stranu hriste laka na snizene fee a odehraj jamek kolik zvladnes a na druhou stranu ti tu moznost rovnou seberou, protoze tam pusti turnaj, ktery to zašpuntuje. A jeste se marsal tvari dulezite, jako by se tam hralo PGA. Ale jak rikam, Vam odobne nic nevycitam. Je to problem hriste.
 
Libore, mohu se tě zeptat, jaké konkrétní turnaje a kde si jako maršal řídil (což zaznělo jinde) a na jakých hřištích tím pádem bylo povoleno, že mezi turnajové hráče pouštět běžné feečkaře? Stejně tak ověřím u maršala Zbraslavi, jak to bylo s danou situací - co vím, byla dost zapamatovatelná pro všechny zúčastněné.

Btw. upřímně, přijde mi značně nestandardní moralizovat a hodnotit ostatní a pak o pár příspěvků níže vypustit slova typu "Tu ranu pod nohy jsem nehral ja. Zodpovidam pouze za sebe, ne za jine dospele osoby." Byť i 3 metry či 10 je, což si jistě se svojí herní úrovní musíš uvědomovat, ohrožení a rozhodně to příp. horší hráče před tebou nepopožené. Zvlášť, když mezi nimi jezdí maršál? WTF? Zároveň úplně nerozumím tomu nástupu stylem "měli byste poučit své hráče" (ano, dlouhodobě se o to snažíme) a o pár příspěvků níže "A jeste se marsal tvari dulezite, jako by se tam hralo PGA. Ale jak rikam, Vam odobne nic nevycitam. Je to problem hriste." Neodporuje si to?

Popravdě, u singlisty bych čekal, že nejprve řeší svůj flight, své okolí a začne s určitou retrospektivou u sebe a je nápomocný ostatním, takoví jsou tu vítáni. Zaznělo tu už dost informací, které si rád ověřím a věřím, že mi s tím pomůžou i ostatní. Prosím tedy o konkrétní info k oněm turnajům.
 
Upraveno:
Libore, mohu se tě zeptat, jaké konkrétní turnaje a kde si jako maršal řídil (což zaznělo jinde) a na jakých hřištích tím pádem bylo povoleno, že mezi turnajové hráče pouštět běžné feečkaře? Stejně tak ověřím u maršala Zbraslavi, jak to bylo s danou situací - co vím, byla dost zapamatovatelná pro všechny zúčastněné.

Btw. upřímně, přijde mi značně nestandardní moralizovat a hodnotit ostatní a pak o pár příspěvků níže vypustit slova typu "Tu ranu pod nohy jsem nehral ja. Zodpovidam pouze za sebe, ne za jine dospele osoby." Byť i 3 metry či 10 je, což si jistě se svojí herní úrovní musíš uvědomovat, ohrožení a rozhodně to příp. horší hráče před tebou nepopožené. Zvlášť, když mezi nimi jezdí maršál? WTF? Zároveň úplně nerozumím tomu nástupu stylem "měli byste poučit své hráče" (ano, dlouhodobě se o to snažíme) a o pár příspěvků níže "A jeste se marsal tvari dulezite, jako by se tam hralo PGA. Ale jak rikam, Vam odobne nic nevycitam. Je to problem hriste." Neodporuje si to?

Popravdě, u singlisty bych čekal, že nejprve řeší svůj flight, své okolí a začne s určitou retrospektivou u sebe a je nápomocný ostatním, takoví jsou tu vítáni. Zaznělo tu už dost informací, které si rád ověřím a věřím, že mi s tím pomůžou i ostatní. Prosím tedy o konkrétní info k oněm turnajům.


Já myslel, že jste veskrze demokratická skupina tady. Šel jsem sem s tím, že se něco dozvím nového, dozvím se zajímavé názory. Zatím jsem se dozvěděl, že Dana, nebo kdo měl k snídani ovesnou kaši.

Situaci na Zbraslavi si klidně proklepněte. Dle libosti. Taky si proklepněte, jak velké zpoždění bylo a kolik volných jamek bylo mezi tím inkriminovaným "turnajovým" flightem a dalším turnajovým flightem, který šel před nimi. Když jsme byli na té 4. jamce, tak to byly přesně 2 volné jamky. Ale jak jsem psal tady uživatel DoktrorDee... není to Vaše věc. Nejsem nebyl jsem naštvaný na Vás, ale na toho, kdo vůbec pustil turnaj na sunset teetime.

Jestli si myslíte, že Vám tady nějak narušuji atmosféru a raději si chcete povídat o tom, kdo měl co k snídani, lajkova si tu názory a plácat se po ramenou tak OK.

Třeba jsem chtěl poradit, jako aplikaci na měření. Čekal jsem, že mi někdo dá recenzi. Namísto toho, jsem se dozvěděl jednoslovnou odpověď, která obsahovala jméno té aplikace. Zato tlachání o ovesných vločkách k snídani, to je téma, které tu může plnit rubriky.

Možná jsem měl trochu přehnané představy o tom, jak může fungovat české diskuzní golfové fórum. Ale když už i ADMIN si vyhrazuje právo na pravdu... No tvl.. co to je za STB metody? No asi svůj účet vymažu a náchám Vás tu hovořit o těch vločkách k snídanit. To Vás pravděpodobně obohacuje více. Přijmout někho s jiným názorem Vám asi dělá problém.

Libor
 
Upraveno moderátorem:
Situaci na Zbraslavi si ověřím, rád se s ní poučím, jak zmínil @doktordee, pořád je možné co vylepšovat.

Mohu požádat znovu o konkrétní turnaje, které jsi maršaloval?
 
Situaci na Zbraslavi si ověřím, rád se s ní poučím, jak zmínil @doktordee, pořád je možné co vylepšovat.

Mohu požádat znovu o konkrétní turnaje, které jsi maršaloval?


Konkrétní turnaje si již nepamatuji, je to delší doba, rok 2005 cca. Možná na to nevypdám, ale není mi 25. Nicméně v rámci toho mého "maršálování" jsme neřešili téma vpuštění neturnajového fligtu do turnaje, ale téma PRÁCE MARŠÁLA NA UDRŽENÍ TEMPA HRY. Takže bych byl rád, aby se tato dvě témata nezaměňovala.
 
Ok, tomu rozumím a myslím, že zpětně už nikdo danou situaci nezreplikuje. Jak ale i ty říkáš, každý si z toho něco odneseme - za 19.jamku víc se ještě snažit a dělat to, co se dělá a samozřejmě v rámci tohoto HCP dne více dohlížet, aby se šlo doopravdy v termínu.
 
Já myslel, že jste veskrze demokratická skupina tady. Šel jsem sem s tím, že se něco dozvím nového, dozvím se zajímavé názory. Zatím jsem se dozvěděl, že Dana, nebo kdo měl k snídani ovesnou kaši.

Situaci na Zbraslavi si klidně proklepněte. Dle libosti. Taky si proklepněte, jak velké zpoždění bylo a kolik volných jamek bylo mezi tím inkriminovaným "turnajovým" flightem a dalším turnajovým flightem, který šel před nimi. Když jsme byli na té 4. jamce, tak to byly přesně 2 volné jamky. Ale jak jsem psal tady uživatel DoktrorDee... není to Vaše věc. Nejsem nebyl jsem naštvaný na Vás, ale na toho, kdo vůbec pustil turnaj na sunset teetime.

Jestli si myslíte, že Vám tady nějak narušuji atmosféru a raději si chcete povídat o tom, kdo měl co k snídani, lajkova si tu názory a plácat se po ramenou tak OK.

Třeba jsem chtěl poradit, jako aplikaci na měření. Čekal jsem, že mi někdo dá recenzi. Namísto toho, jsem se dozvěděl jednoslovnou odpověď, která obsahovala jméno té aplikace. Zato tlachání o ovesných vločkách k snídani, to je téma, které tu může plnit rubriky.

Možná jsem měl trochu přehnané představy o tom, jak může fungovat české diskuzní golfové fórum. Ale když už i ADMIN si vyhrazuje právo na pravdu... No tvl.. co to je za STB metody? No asi svůj účet vymažu a náchám Vás tu hovořit o těch vločkách k snídanit. To Vás pravděpodobně obohacuje více. Přijmout někho s jiným názorem Vám asi dělá problém.

Libor
Už to bude..? Myslím ten poslední odstavec.. Radši vločky než tvoje kecy...
 
Jako každý rekord je dobrý, prostě turnaj uděláme, ať to stojí co to stojí i v minimálním počtu účastníků. Dneska jsme byli dva! Chtěl bych zmínit, že jsme šli v dobrém tempu, měli jsme startéra, dohled hlavního rozhodčího v každém jediném flajtu. :)

Dneska ve dvou, turnaj dochodíme!

Výstřižek.JPG


A vyhrál sem! :-D

Poslední letošní kolo příští týden, od 15:00. Uzávěrka. V jakémkoli počtu. I kdybych měl jít nesoutěžně sám, s kontrolou @doktordee. :)

Přihlášky na pondělí 30.10., poslední HCP Sunset Zbraslav na čgf: http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=517507867
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom