Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HCP Sunset na Zbraslavi

Stav
Uzamčeno.
Příští pondělí další HCP Sunset, tentokrát už od 17:00, tzn. více světla, lepší vlhkost vzduchu a tím pádem, přesnější rány!

- po 7.8.2017 – přihlásit se na čgf, start už v 17:00!
 
Včera další kolo a za tyden znovu. Tentokrat ale nebudu, takze vse bude v dobrych a vstricnych rukach @doktordee .

Btw. vcera mi to vubec neslo. Zbraslav je pro me jedno z hrist, kde se proste ztraci i dobre zahrane micky.
 
Včerejší nad kapacitu plné kolo proběhlo ve velmi solidním tempu a za velmi příjemného počasí. Dva incidenty týkající se neturnajových hráčů, malý a větší, byly vyřešeny bez problémů díky přítomnému Marshallovi. [emoji122]

Následující pondělí 21.8. turnaj vzhledem k plánované aerifikaci zatím vypsán není. Nicméně je v jednání kolo na druhé techničtější 9! Jakmile to bude potvrzené určitě dám vědět.
87df3d6560c732fb4ce9fca9430c5112.jpg
1357cccb023b2f19a1fa1e4e8db3d300.jpg
060f94decb824ef86b68930dab8bb5d5.jpg
daa65fb16e5419a1c1703561f31cae65.jpg
 
Dobra prace, fix, taky bych si zahral od desotky. Tak snad bude pekne pocasi.
 
Přidá se ještě někdo? jsme tam aktuálně 2:(.
Hraje se i ve dvou? Nebo musíme koupit ještě dva lístky, aby se hrálo
 
Uz jsou tri, urcite se pujde i v pripade malo lidi. Vetsinou se to plni pres vikend, tak snad se jeste par souperu najde. Druha desitka za to stoji.
 
Tak změna! Bohužel se začalo pracovat na údržbě druhé 9. Dnešní kolo tedy proběhne standardně na první.
 
Já se dnes ráno musel odhlásit. Ale koukal jsem, že je tam dost lidí.
Tak snad příští týden
 
Další kolo za námi, krásné sluníčko, klid na hřišti a vyhrál jsem. Všichni u mě máte malé plus, v pořádku. :))
Příští kolo 4.9.2017 zase v pondělí, znovu ještě od pěti. Hola, hola, září volá. :)

Přihlásit se přes čgf: http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=517507606
 
SUNSET Zbraslav se nám zase posouvá, dopředu, od příště už od 16:00, takže rychle doma. :) Případně pak můžete skočit k @Yahuu na trénink od 18:00, když doběhnete rychle (viz vlákno). :)

V pondělí 18.9. od 16:00 - Zbraslav, 1.devítka od 16:00, PŘIHLASTE SE přes čgf!
 
Právě jsem objevil tuhle akci, rád bych se zeptal, mohu někdy přijít i jako začátečník? První co mě napadlo, že to pro mě bude další super zdroj zkušeností a nových poznatků, ale bojím se, abych nestrčil hlavu kam bych ještě neměl a nebyl za brzdu či nekazil zážitek ostatním...? Aktuálně co jsem si na Molitorově zkoušel, tak tamnější 9tku mám na cca 70ran.
 
Právě jsem objevil tuhle akci, rád bych se zeptal, mohu někdy přijít i jako začátečník? První co mě napadlo, že to pro mě bude další super zdroj zkušeností a nových poznatků, ale bojím se, abych nestrčil hlavu kam bych ještě neměl a nebyl za brzdu či nekazil zážitek ostatním...? Aktuálně co jsem si na Molitorově zkoušel, tak tamnější 9tku mám na cca 70ran.

Doraz, pujdes se mnou @doktordee (David) v poslednim flajtu, taky jsem tam zacinal s 54, alespon to zkusis a nakoukas co a jak. David dohledne. Prihlas se pres cgf, prosim...
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom