Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hcp 4.5 a turnaj na 9 jamek

doktordee

Guru fóra
Turnaj na 9 jamek nemohu jít s hcp <4,5. Mám přesně 4,5. Měl bych mít tedy ještě možnost turnaj na 9 jamek jít. Mohu v takovém případě ještě snížit? Anebo už mám smůlu a systém mě níž nepustí protože bych se právě dostal do kategorie pouze na 18 jamek.

V pondělí jsem měl hcp 4,6. Za každý uhraný stable navíc bych snížil o 0,2. Podle tabulek. Uhrál jsem přesně 1 stable navíc a hcp se mi změnil "pouze" o 0,1.

Jak to tedy je? [emoji54]
 
Nevím přesně, nahlédnul jsem do HCP řádu a nenašel jsem tam k tomu nic. Zkus dotaz směřovat přímo na Dalibora Procházku, ten ti odpoví přesně, já bych jen spekuloval.
 
Odpověď Dalibora Procházky:

Dobrý den,

jste na nejspodnější hranici, pod kterou už nesoutěžním výsledkem nebo výsledkem jen na 9 jamek nesnížíte, i kdybyste zahrál jakkoli dobrý výsledek.

...

A je jasno. Při hře na 9 jamek tedy mohu snížit maximálně na 4.5
 
Odpověď Dalibora Procházky:

Dobrý den,

jste na nejspodnější hranici, pod kterou už nesoutěžním výsledkem nebo výsledkem jen na 9 jamek nesnížíte, i kdybyste zahrál jakkoli dobrý výsledek.

...

A je jasno. Při hře na 9 jamek tedy mohu snížit maximálně na 4.5
Vitej mezi nami :) :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom