Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HANBA kout! Pro nás a naše hole.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
HANBA kout pro všechny golfové hole, které nás neposlouchají a necháváme za trest doma.
  1. stupeň: pohrozit holi, že půjde na hanbu k veřejnému zostuzení
  2. stupeň: nechat jí doma v Hanba koutě, vyfotit jí a dát sem!
  3. ... vzít jí na milost a dát jí poslední šanci
  4. stupeň: pohrozit, že když nepomohla hanba, půjde do světa
  5. stupeň: dát jí na aukro/levnygolf a od koruny!
Hanba všem holím, které kazí naší skvělou hru!

A do kouta samozřejmě můžeme umístit i sebe,
neb kazíme hru naším holím!
 
Upraveno:
Ziadne take nemam, vsetky posli exitom c. 5 (aj ked nie od koruny :D)
 
Vzdy rovnou 5... mozna jedno varovani.
 
Taky mám pocit, že jak s ní nikdo nehraje tak ty hole taky ne... nějaký protest bo co.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Je pravda, že to na "mě" křičí že všech stran [emoji16] ale měnit hole po půl roce...
 
Jeste jsi zapomnel na prvni dve faze:

1) Hod hole doprostred vodni nadrze
2) Objednavka potapecskych sluzeb

:)
 
Po dnešní hře posílám do kouta na hanbu majitele svých holí. Tedy sebe.
ja bych dal na hanbu jamky 13 a 14 :D
 
Je pravda, že jamka 14 (Zbraslav) vyžaduje skvělou a dlouhou 1.ránu aby člověk hrál něco rozumného do grýnu. Box se mi v sobotu nepovedlo. Ani třetí. Z tee. Bych se pob... Ale 13? 6i 6i PW strop do grýnu. Sice kolem vody ale vlastně krátký par 5. Ta si jít na hanbu určitě nezaslouží. To já. A já a jen a jen já. Tohle předvedu ještě dvakrát a půjdu na aukro za odvoz!
 
Je pravda, že jamka 14 (Zbraslav) vyžaduje skvělou a dlouhou 1.ránu aby člověk hrál něco rozumného do grýnu. Box se mi v sobotu nepovedlo. Ani třetí. Z tee. Bych se pob... Ale 13? 6i 6i PW strop do grýnu. Sice kolem vody ale vlastně krátký par 5. Ta si jít na hanbu určitě nezaslouží. To já. A já a jen a jen já. Tohle předvedu ještě dvakrát a půjdu na aukro za odvoz!
Hráč se pozná podle toho, že se z podobné situace dokáže oklepat a jde dál. Příště dáš druhou přes vodu a doklepneš do birdie.:)
 
Děkuji za důvěru. Ale únava a vědomí, že postup do dalšího kola už jsem si zajistil týden před tím, mi tak nějak potřebu se oklepat a dohnat ztráty vzaly. Nijak jsem to neřešil. Nicméně dnes mi to nedalo - 9 jamek +1. Tedy s hrdostí odcházím z koutu hanby! [emoji57]
 
Je pravda, že jamka 14 (Zbraslav) vyžaduje skvělou a dlouhou 1.ránu aby člověk hrál něco rozumného do grýnu. Box se mi v sobotu nepovedlo. Ani třetí. Z tee. Bych se pob... Ale 13? 6i 6i PW strop do grýnu. Sice kolem vody ale vlastně krátký par 5. Ta si jít na hanbu určitě nezaslouží. To já. A já a jen a jen já. Tohle předvedu ještě dvakrát a půjdu na aukro za odvoz!
14tku jsem posledne vyresil chipinem :)
 
Děkuji za důvěru. Ale únava a vědomí, že postup do dalšího kola už jsem si zajistil týden před tím, mi tak nějak potřebu se oklepat a dohnat ztráty vzaly. Nijak jsem to neřešil. Nicméně dnes mi to nedalo - 9 jamek +1. Tedy s hrdostí odcházím z koutu hanby! [emoji57]
Tak ja bych si do kouta s dovolenim po tobe vlezl za dnesni ultratragicky vykon ve stare boleslavi. Asi nejaky nike micek v bagu, jinak nevim.
Doufam, ze me nikdo nevidel. Bych priste musel hrat s knirkem. :)
 
Doufam, ze me nikdo nevidel. Bych priste musel hrat s knirkem. :)
Dobry napad do golfovej vyzvy.
Turnajove kolo s "knirem" ala Samkova (bez centrofixu do greenu nelez :D)
 
Tak ja bych si do kouta s dovolenim po tobe vlezl za dnesni ultratragicky vykon ve stare boleslavi. Asi nejaky nike micek v bagu, jinak nevim.
Doufam, ze me nikdo nevidel. Bych priste musel hrat s knirkem. :)
tiiim to bude, ja nasel pred 3 dnema mic nike, mam ho v bagu a od te doby hraju spatne !! :( :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom