Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HANBA kout! Pro nás a naše hole.

@requo : No místo driver a wedge nebo devítku hraju dvakrát delší železo a o to šlo. Zase je začít trefovat, první pokus v Hořehledech vypadal nadějně..
 
posledních pár kol jsem měl v hanba koutě driver. Nějak neposlouchal. Sice jsem jej sebou vozil, ale za posledních 10 kol si dal tak 10 ran (většinu cvičné kolo v Bukách). V sobotu jsem jej vytáhl na provizi na Karlštejně a musím říct, že asi ještě dostane šanci, kluk jeden Big Bertí :) dokonce mu tu šanci dám u trenéra, aby neřekl, že jej diskriminuji svou špatnou rotací těla a prací rukou :devil: FIR zdar, ...nazdar :p :p :p
 
posledních pár kol jsem měl v hanba koutě driver. Nějak neposlouchal. Sice jsem jej sebou vozil, ale za posledních 10 kol si dal tak 10 ran (většinu cvičné kolo v Bukách). V sobotu jsem jej vytáhl na provizi na Karlštejně a musím říct, že asi ještě dostane šanci, kluk jeden Big Bertí :) dokonce mu tu šanci dám u trenéra, aby neřekl, že jej diskriminuji svou špatnou rotací těla a prací rukou :devil: FIR zdar, ...nazdar :p :p :p
Pokud se ti to podaří, pak bych poslala svůj stavkujici driver k tvýmu na návštěvu. Třeba by mu ten tvůj vysvětlil, že se má chovat slušně. Ten můj pacholek je na hanbě od začátku sezóny :cry:
 
Taky jsem "odsud" nedávno vytáhl drajvr :). Stačilo překousnout ego a vrátit tam měkčí shaft :cool:. Ono když pocitově je švih naprosto v pořádku a stejně to letí do banánu, tak to nemusí bejt jen rukama :D
 
Na hanbu jsem poslal drivery (jsou tři a jeden je nešikovnější než druhej) . Brzy je asi budou následovat dřeva a hybrid. Ten z nich který se jako první naučí lítat stejně rovně a daleko jako trojka železo se smí vrátit.
Akorát ještě musím vyřešit estetickou stránku věci, protože bez "bambulí" vypadá bag divně :D
 
Já tam mám už několik kol 5tku dřevo. Už je to ve fázi že když vytahuji z bagu, tak si nevěříma výsledek podle toho tak vypadá. Takže to často nahrazuji hybridem.....
 
Posílat hole „na hambu" je chyba (i když chápu, že to „odpustí páru”). Naopak je třeba je nenechat zahálet a naopak jim dát na drivingu co nejvíc „do těla”. Jakmile k nim získáte zase důvěru, tak ty “mrchy nevěrný” opět začnou poslouchat i na hřišti.
P.S. Samozřejmě pouze v případě, že hůl alespoň částečně vyhovuje vašemu švihu ;)
 
Oživim vlakno, protoze po dnesku tam patri u mě vše. Uz aby napadl snih a mel od toho do jara klid.
A zitra hura na Konopiste. Snad noc v koute na ne bude platit :p
 
Oživim vlakno, protoze po dnesku tam patri u mě vše. Uz aby napadl snih a mel od toho do jara klid.
A zitra hura na Konopiste. Snad noc v koute na ne bude platit :p
Hele a vejdou se k nim ještě moje? V pátek na Zbraslavi za 18. jamek 3 slušný rány, dneska za devítku v Castelfalfi taky 3 slušný rány. To už nemůže být jen o mně. :cry:
 
Tak včera na Slapech fungovalo všechno, teda střídavě, ale dneska na Hluboké nic. Tudíž nevím, jestli na hanbu patří celej bak se vším co v něm tahám nebo já. Ještě to musím promyslet. Asi za B spravně
 
Tak včera na Slapech fungovalo všechno, teda střídavě, ale dneska na Hluboké nic. Tudíž nevím, jestli na hanbu patří celej bak se vším co v něm tahám nebo já. Ještě to musím promyslet. Asi za B spravně
K g no
 
tak JUCAD.de docela zklamal :down:
skórkarta přišla v jiné barvě
vozík nemá objednanou personalizaci
nepřišla taška, která měla - ale to bude asi protivné nedorozumění
napsala jsem mail, uvidíme....
 
tak JUCAD.de docela zklamal :down:
skórkarta přišla v jiné barvě
vozík nemá objednanou personalizaci
nepřišla taška, která měla - ale to bude asi protivné nedorozumění
napsala jsem mail, uvidíme....
Kam ten svet speje, kdyz uz se clovek nemuze spolehnout ani na nemecky puntickarstvi...
 
Kam ten svet speje, kdyz uz se clovek nemuze spolehnout ani na nemecky puntickarstvi...
Asi tam už pracují inženýři a doktoři, dokonce i v UK SYN SI OBJEDNAL VOZÍK CG 3.5+ a obal na kolečka, kde nebylo uvedeno na jaký typ, mysleli jsme si , že uni tj na gumu, omyl byly na CG3 takže malé = smolíček. Od té doby v Pze GolfArts a tady GolfProVšechny= zuziky tam už není Škoda.
 
A pres koho jsi to kupovala? Mozna Problem je tam...
přímo v Jucadu
už se ozvali :cool:
ad personalizace - do konfigurátoru jsem zadala jasně, že ji chci a co tam chci
protože ji nedali výslovně do objednávky, kterou zpracovali, tak jsem se znovu zeptala, jestli je tam personalizace, a že prý ano
a teď mi tvrdí, že personalizace byl výběr barvy koleček a rámu o_O
ke skorkartě napsali, že ji posílají
to samé s taškou, v mojí objednávce byla ultralehká (vedle té na kolečkách zahrnuté do ceny) tak jsem se výslovně zeptala, jestli je extra taška v ceně a oni napsali, že si mysleli, že chci výměnu tašky o_O
tak že ji snad teď pošlou
jediné, proč jsem to kupovala u nich yla ta personalizace, tak že to fakt sorry a že pošlou ručník a dva balonky či co
hele, uvidím, co dorazí ale zírám na německou pinktlich povahu :p
 
přímo v Jucadu
už se ozvali :cool:
ad personalizace - do konfigurátoru jsem zadala jasně, že ji chci a co tam chci
protože ji nedali výslovně do objednávky, kterou zpracovali, tak jsem se znovu zeptala, jestli je tam personalizace, a že prý ano
a teď mi tvrdí, že personalizace byl výběr barvy koleček a rámu o_O
ke skorkartě napsali, že ji posílají
to samé s taškou, v mojí objednávce byla ultralehká (vedle té na kolečkách zahrnuté do ceny) tak jsem se výslovně zeptala, jestli je extra taška v ceně a oni napsali, že si mysleli, že chci výměnu tašky o_O
tak že ji snad teď pošlou
jediné, proč jsem to kupovala u nich yla ta personalizace, tak že to fakt sorry a že pošlou ručník a dva balonky či co
hele, uvidím, co dorazí ale zírám na německou pinktlich povahu :p
No, on by Ti tu personalizaci měl umožnit i jiný e-shop, když jim řekneš co chceš, aspoň u mě s tim neměli problém...
 
No, on by Ti tu personalizaci měl umožnit i jiný e-shop, když jim řekneš co chceš, aspoň u mě s tim neměli problém...
personalizace je u nich gravírování (vyrytí nápisu na vozík) - to mi prostě někdo udělá i tady
já to nechtěla objednávat jinde-kvůli vadám, reklamace u výrobce je daleko jednodušší a efektivnější (nemá vadu na koho svádět krom na zákazníka)
umím německy i anglicky, tak pro mě není objednávka z Čech nutná
trochu se vyznám v reklamacích apod. takže ani to nemám problém uplatnit v zahraničí
teď třeba reklamuji u Golfina
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom