Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HANBA kout! Pro nás a naše hole.

Jo a míčkem to není. Dnes nike a pohoda. Zato sobota... dunlop a hippo. Ty věděly, že na golfu nemají co dělat. Tak to vzaly hodně rychle pryč z hřiště. K návratu jsem je opravdu nepřemlouval.
 
Tak, koukám, že golfové hole se sem moc nedávají, ale HANBA kout pro golfisty se chytnul. Upravím název. Prostě HANBA kout.
Doufám, že tu brzo nevystřídám/nedoplním @jan .
 
Já se hlásím, budu tu bydlet asi déle :)

Tak jseš taky v úvodním příspěvkuv koutě, snad se k vám dnes nepřidám. :)
 
Vitej!
Priste vezmu slivovici :)
Já jsem spíš na pivo. Když přivalíš sud, nebude se mi chtít pryč :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Už tu bydlet nebudu, dnes dobrý..
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Opoustim kout, dneska to ostuda nebyla...

Tak zas nekdy :D
 
Už tu bydlet nebudu, dnes dobrý..
Opoustim kout, dneska to ostuda nebyla...

Tak zas nekdy :D

To jste se tu moc neohřáli. Tak jo, jste pryč. To ja se bojím, že tam po dnešku půjdu, o víkendu jsem nic netrénoval, zato jsem stavěl lešení. :( A okopával kytky.
 
Tak já se tu s dovolením zabydlím taky...moje sobotní hra na turnaji byla hrůzostrašná, zkoušela jsem jestli by nezveřejnili výsledky bez mého jména...no...ne. Radost udělal synek, ten obsadil první místo na bedně.
Evidentně bych se měla místo příjemného procházení (a hraní) na hřišti, vrátit zpět na driving a fakt potrénovat.
 
Tak jo, za dnešní výkon se sem stěhuju a dávám si 2 trestný rány holí do kotníku - třeba putterem, ten je těžkej... A dost přemejšlím o té možnosti dát se na aukro za symbolický poplatek :rolleyes:.
To co jsem dneska předváděl, vypadalo jak od cvičený opice, co drží hůl podruhé v životě :(. Turnaj jsem s obavou o své duševní zdraví opustil již po 9té jamce...
 
Tak jo, za dnešní výkon se sem stěhuju a dávám si 2 trestný rány holí do kotníku - třeba putterem, ten je těžkej... A dost přemejšlím o té možnosti dát se na aukro za symbolický poplatek :rolleyes:.
To co jsem dneska předváděl, vypadalo jak od cvičený opice, co drží hůl podruhé v životě :(. Turnaj jsem s obavou o své duševní zdraví opustil již po 9té jamce...
Az tak? Co se stalo? :-O
 
Az tak? Co se stalo? :-O
Měli jsme včera na volejbale posilovací trénink a moje tělo NEMÁ RÁDO jakýkoli druh posilování :D. To za a).
Za b), jak jsem díky bohu zjistil hned po té skreči na pitchingu - při postavení za míč jsem nevědomky rovnou otevíral ramena, a to ať se pak člověk snaží s rukama a směrem švihu sebevíc, tak to pořád šlajzuje, v lepším případě fejduje. Takže shrnu-li rány po sobě a vynechám chippy/putty (kapitola sama pro sebe)... Fade, šlaz, větev... Fade, topnutej šlaz... Šlajz do autu, šlajz, šlajz... Fade... Topnutej šlajz, fade... Kvůli protiopatření 30m z teečka hoook, fat, fat, fat, vztekle nazdařbůh... Šlajz do bio, fade... Šlajz do autu... Hook do autu, zahazuju hůl a odcházím z turnaje :D :D
 
Tak jo, za dnešní výkon se sem stěhuju a dávám si 2 trestný rány holí do kotníku - třeba putterem, ten je těžkej... A dost přemejšlím o té možnosti dát se na aukro za symbolický poplatek :rolleyes:.
To co jsem dneska předváděl, vypadalo jak od cvičený opice, co drží hůl podruhé v životě :(. Turnaj jsem s obavou o své duševní zdraví opustil již po 9té jamce...

Mazej do kouta! A dokud to zase nebude 80tka, nezkoušej z něho ani vykukovat! :)
 
Měli jsme včera na volejbale posilovací trénink a moje tělo NEMÁ RÁDO jakýkoli druh posilování :D. To za a).
Za b), jak jsem díky bohu zjistil hned po té skreči na pitchingu - při postavení za míč jsem nevědomky rovnou otevíral ramena, a to ať se pak člověk snaží s rukama a směrem švihu sebevíc, tak to pořád šlajzuje, v lepším případě fejduje. Takže shrnu-li rány po sobě a vynechám chippy/putty (kapitola sama pro sebe)... Fade, šlaz, větev... Fade, topnutej šlaz... Šlajz do autu, šlajz, šlajz... Fade... Topnutej šlajz, fade... Kvůli protiopatření 30m z teečka hoook, fat, fat, fat, vztekle nazdařbůh... Šlajz do bio, fade... Šlajz do autu... Hook do autu, zahazuju hůl a odcházím z turnaje :D :D
No pekne!
A uplne pitoma otazka... za kolik si tedy zahral? :) Tipuji ze i tak lepe nez ja, kdyz jsem vylezl. :D
 
No pekne!
A uplne pitoma otazka... za kolik si tedy zahral? :) Tipuji ze i tak lepe nez ja, kdyz jsem vylezl. :D
Zkusim zalovit v pameti - skorku jsem rozcupoval a vyhodil :D. +2, 0, +3, +1, +1, škrt (turnaj byl na rány :cool:), +2, +4, škrt, to dohromady dává cca 9 stblů :D
Asi udělám unikátní odznáček hanby. Hlasováním by se přiřadil hráči. Na týden. Třeba.
Bych si ho musel připíchnout na čelo... :D
 
Tak já dnes poslal na věčný odpočinek svůj hybrid. Dlouho jsme k sobě hledali cestu a když to pomalu začalo vypadat na citový vztah, tak jsem s ním " malinko" škrtnul :eek: o kmen borovice. Bohužel ani na poslední cestě se nerozloučil v dobrém a po tom kousku jsem si musel ještě dropnout.:( Celkem potom 7 na paru 4 a bedna na turnaji utekla. Kdybych to býval byl věděl, tak bych tam byl nechodil a měl bych všechny hole.:(
 

Přílohy

  • Hybrid.jpg
    Hybrid.jpg
    111,6 KB · Zobrazení: 292
Upraveno moderátorem:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom