Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hádanková soutěž 19.jamky

Konec 9. kola.
z duvodu absence meho pocitace nedavam prubezne poradi, ale posledni kolo tu bude velmi brzo :)
 
10.KOLO UKONČENO
Je to tu!! posledni kolo hadankove souteze.
Kolo bude za trojnasobek bodu, vcetne bonusu za prvni spravnou odpoved :)
do zprav prosim odpovedi, nazev hriste, nejblizsi jamku od mista foceni (na fotce) a nadmorskou vysku greenu teto jamky :)
IMG_5103.JPG

Cínovec, 2.jamka, +-860m.n.m.
 
Upraveno:
posledni jednoznana napoveda cele souteze, jedna se o hriste polozene v nejvyssi nadmorske vysce u nas :)
 
konec soutěže!!
Celkovým vítězem se stááávááá..... tramtadadááádadáááá....... @Vojtas :)
Vyhrává titul Hádankáře a balíček 19.jamky: Ručník s logem, 3 Míčky Callaway s logem, Samolepku 19.jamky, placky 19.jamky :)
Na předání se domluvíme ;)
Děkuji všem za účast v soutěži :)
Brzy zkusím vymyslet něco dalšího :)
Celkové pořadí:
Snímek obrazovky 2017-05-14 v 20.50.38.png
 
Upraveno:
téma odemykám na případné poznámky a hodnocení :)
 
Jane, paráda. Díky moc za uspořádání soutěže, byť jsem pak odpadl. Účastníků bylo dost. Škoda jen, že mi, co jsme nikde nebyli, máme šanci menší.
Gratuluji vítězovi!
 
Jane, paráda. Díky moc za uspořádání soutěže, byť jsem pak odpadl. Účastníků bylo dost. Škoda jen, že mi, co jsme nikde nebyli, máme šanci menší.
Gratuluji vítězovi!
jakýpakcopak.;) myslíš, že moje 6. místo, a prémiové bodování posledního kola, je málo, když jsem ani na jednom tom hřišti v životě nebyla ?:D
a Janovi taky dík.
 
Honzovi díky za organizaci, byla to velká zábava a občas dost detektivní práce se satelitními mapami :)
 
Sice jsem z nějakých nepochopitelných důvodů "zaspal" první čtyři kola (a věděl bych vše....skoro:)), ale i tak mě to moc a moc bavilo, klidně bych dal v tomto duchu i nějaké pokračování.....fotek se najde určitě dost.
 
Také se přidávám s poděkováním. Super soutěž, zvlášť pro mě, která si nepamatuje jamky pomalu ani v domovských Mstěticích :)
Ještě že máme strýčka Googla.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom