Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Greensgate - Plzeň Dýšina

Tak vcera jsem mel tu cest si prvne zkusit Dysinu. Byl to posledni turnaj pred LET, takze skvela kondice.
Hriste na me udelalo dojem. Hodne jamek je opravdu zajimavych, nektere pekne kopcovite. A 11tka si sve renome zaslouzi, byt mnoho jinych me zaujalo tez.
Co me zaujalo: integrovane LCD v bugine s GPS, mapou, scorekartou a informacemi kudy se ma ci nema jezdit. :)
Opravdu stoji za navstevu!
 
Re: Golf park plzen dysina

Tam jsem ještě nebyl, i když první rok jsem tam jako člen v Krumlově měl jednu hru zdarma, nebyla tehdy odvaha..
Ty GPS na bugy jsem zažil v Dubaji, je to paráda..
 
Re: Golf park plzen dysina

No já tedy GPS buggy považuju za hodně nešťastný. To že mám neustálý přehled o vzdálenosti do greenu je super (byť mi to ránu stejně nezahraje), ale to omezení ježdění je tedy hodně nešikovný. Na Dýšině jsem to zatím nezkoušel a ani si moc nedokážu představit, kam se tam s buginou nesmí, protože tam je to buď fairway nebo strž nebo voda:). Ale na Kanárech to maj na všech hřištích a vždycky sem někam zajel a 10 minut odtamtud musel couvat, protože dopředu mě to už nepustilo:).
 
Re: Golf park plzen dysina

Tady te to jen zpomali. :) 
 
Re: Golf park plzen dysina

Na mě to v Ománu i v Emirátech jen začalo řvát, nikdy se nestalo, že by to nechtělo jet. Obvykle to řvalo, že jedu moc rychle a ukazovalo obrázek převrácené bugyny. Jen jednou to mělo problém, že jsem moc blízko greenu, i když jsem byl ještě před vyznačením zákazu. Asi špatně napíchané kolíky.
Mě se na tom líbilo hlavně to, že mi to ukazovalo na mapě cestu k dalšímu odpališti, jinak bych tam možná bloudil ještě teď..
 
image.jpeg
 
co vyrabej?? to je ta 15 jak psali, ze z ni bude par4 ??
 
co vyrabej?? to je ta 15 jak psali, ze z ni bude par4 ??

Nene, to je 7ka. Zacal jim ujizdet green, tak celou tu diru zavezli, naprosto nepredstavitelny, to muselo bejt tak 200 tatrovek.

Ta 15ka je libova, jedna z nejhezcich jamek na hristi.
 
Nene, to je 7ka. Zacal jim ujizdet green, tak celou tu diru zavezli, naprosto nepredstavitelny, to muselo bejt tak 200 tatrovek.

Ta 15ka je libova, jedna z nejhezcich jamek na hristi.
rikal jsem si, ze na 15 mi nesedi ten kopec, na 7 to byla mega dira, to muselo byt hodne prace,
co vymysleli s tou 15? cetl jsme jen, ze z paru 3 udelali par 4, vic nevim :(
 
rikal jsem si, ze na 15 mi nesedi ten kopec, na 7 to byla mega dira, to muselo byt hodne prace,
co vymysleli s tou 15? cetl jsme jen, ze z paru 3 udelali par 4, vic nevim :(

V miste kde byl green to zataci pod uhlem cca 70 stupnu vlevo a pada dolu k rybnicku, kterej tam udelali a je ve hre i pro 9ku. Tam taky navozili drobet zeminy, asi pul zemekoule. Takze prvni rana stejna (tam ted misto greenu bude bunker) a druha tak odhadem 130 m pres vodu.
 
V miste kde byl green to zataci pod uhlem cca 70 stupnu vlevo a pada dolu k rybnicku, kterej tam udelali a je ve hre i pro 9ku. Tam taky navozili drobet zeminy, asi pul zemekoule. Takze prvni rana stejna (tam ted misto greenu bude bunker) a druha tak odhadem 130 m pres vodu.
to zni dobre, a pak se teda vraci zpet nahoru na 16, nebo tu taky predelali??
 
Jj, drobet zpatky, prijde mi, ze tam prybyly odpaliste, takze 16ka bude delsi
 
Koukam jak blazen! To byl krater jak... tipuji, ze v Plzni nyni jezdi metro. :)

Velka skoda, neb to melo atmosku..
 
Stejne kazdej rekne, ze jede na Dysinu a ne do Greensgate Golf & Leisure Resortu. Stejne jako si nikdo nezvykl na Grafobal group resort a je to proste Skalica.
 
To je cista demence... leta budovane jmeno hodit do kose.
A ten novy impotentni nazev si to hriste fakt nezasluzi. Mohli nechat Dysina v tom nazvu.
 
To je cista demence... leta budovane jmeno hodit do kose.
A ten novy impotentni nazev si to hriste fakt nezasluzi. Mohli nechat Dysina v tom nazvu.

Souhlasím. A ani tím, že chtějí lákat zahraniční klientelu to moc nespraví. Konopiště má vlastní incomingovou cestovku a jak jim to s českým názvem frčí. Ale především je potřeba zdůraznit, že nejlepší plzeňská značka je už obsazená, tzn. neměli kde brát:-D
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Souhlasím. A ani tím, že chtějí lákat zahraniční klientelu to moc nespraví. Konopiště má vlastní incomingovou cestovku a jak jim to s českým názvem frčí. Ale především je potřeba zdůraznit, že nejlepší plzeňská značka je už obsazená, tzn. neměli kde brát:-D
Koukam na web a vypada to, ze nazev dysina tam je ponechan byt neni jiste zda ho neplanuji dat pryc. Takze malinko beru zpet.

To logo se mi jinak libi... ale absence ceskych nazvu v rezortech je smutna. Ty universalni anglicke nazvy jsou spise trapne... geograficke, ceske, nemecke (tam kde to dava historicky smysl) jsou daleko zajimavejsi.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom