Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Greensgate - Plzeň Dýšina

Uz prejmenovali i klub na Greensgate golf club
 
Upraveno:
myslím, že mi to za to stojí, se tam vypravit :)
určitě během léta vyrazím
 
Už někdo využil? Jak to proběhlo?
 
zatím ne, ale pořád to mám v paměti :)
 
Honza62 jo, psal mi to a pochvaloval si to.. Já se chystám, pravděpodobně to zkusím 17.7., ale zatím jsem pro to nic neudělal :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
V pondělí v 9.30 Doufám si to taky užiju :)
 
My o této nabídce na Dýšině taky uvažujeme a protože je to dost daleko, dali bychom to na dva dny s přespáním. A napadlo mne, přespat v Hořehledech a dát si devítku i tam ;)
 
Tak už jsem na Dýšině zaregistrovaná. Teď ještě najít termín. Asi koncem srpna.
 
Tak už jsem na Dýšině zaregistrovaná. Teď ještě najít termín. Asi koncem srpna.
Nemáš tucha jak je to tam nacpané? Pořád tu rozebíráme kdy by se to hodilo a máme problém, že syn pojede na soustředění a jedno z hřišť mají i Dýšinu, takže se ta akce na něj už pak nebude vztahovat. A já bych to taky ideálně viděla na konec srpna...Jestli tam už ale není nabito.
 
Nemáš tucha jak je to tam nacpané? Pořád tu rozebíráme kdy by se to hodilo a máme problém, že syn pojede na soustředění a jedno z hřišť mají i Dýšinu, takže se ta akce na něj už pak nebude vztahovat. A já bych to taky ideálně viděla na konec srpna...Jestli tam už ale není nabito.
V pohodě. Koukni přes teetime, stejně to jinak zarezervovat nejde. Ve všední den dopoledne není narváno nikde, navíc kdo má Dýšinu u nosu, určitě ji hrál, kdo to má 300km, tak zas moc takových nepojede..
 
V pohodě. Koukni přes teetime, stejně to jinak zarezervovat nejde. Ve všední den dopoledne není narváno nikde, navíc kdo má Dýšinu u nosu, určitě ji hrál, kdo to má 300km, tak zas moc takových nepojede..
Zajímavá úvaha, něco na tom bude.:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom