Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Sever Grabštejn

Aktuální stav: fairwaye i rough luxusní, zimní greeny na 2,3,10 a 18 ostatní mokré ale pěkné, na 10 a 16 řádili divočâci, ale jen mimo fairwaye. Celodenní fee v týdnu 400
 
Zatím stále zimní greeny, fee za polovic. Samozřejmě, že to mám jen zprostředkovaně protože je to přece jiný okres a mě by ani ve snu nenapadlo opustit hranice toho našeho.
 
Chemie nebo teplo v kombinaci se suchem?
Evidentně ten stav není dobrý, když byla odložena i 3.liga
F872E980-DC62-48A6-B162-1461DB920490.jpeg


Jinak dík za info, měl jsem tam jet v průběhu prázdnin na 2 turnaje, tak vím, že nemusím. Stejně se mi ty nové jamky nelíbí. 😔
 
Greeny jsou v současné době uvařené a u některých musí dojít k úplné rekonstrukci, fee snížené :(
O jaké grýny se prosím jedná? Dokázal bych si tipnout dvojku, dál netuším... Díky!
 
Greeny jsou v současné době uvařené a u některých musí dojít k úplné rekonstrukci, fee snížené :(
Doteď na webovkách žádná zmínka ☝️👎
A to je špatně! Další minus pro Grabštejn. Škoda!
 
Nedalo mi to! Dnes jsem si G zahrál. Jo, přiznávám, je to o dost lepší a snad tomu ty deště taky trochu pomůžou. Jen ten green 2.? Letos už je to jasný, ale bude se na něm ještě někdy vůbec hrát?
 

Přílohy

  • IMG_20230802_112810.jpg
    IMG_20230802_112810.jpg
    275,9 KB · Zobrazení: 95
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom