Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Grabmasters 2022

DzejBee

Aktivní člen
Jméno
Jiří
Přijmení
Bolehovský
Klub
ČGK
HI (HCP)
7
Máte někdo v plánu účastnit se letos této akce?
 
Pětidenní maratón golfu, zábavy, jídla i pití je za námi a já jsem, ač unavený jak mokrý tele, spokojený a nabitý spoustou zážitků a setkávání se skvělými lidmi z celé republiky a několika i z ciziny blízké i vzdálené. Úžasná pospolitost lidí okolo toho turnaje, kteří se většinou vidí jen jednou ročně, ale o to víc si užívají povídání, smíchu a veselého popichování 😆
Z 90 lidí, kteří nastoupili do turnaje jich dokončilo všechna 4 kola 83. Skončil jsem na pěkném kulatém 60 místě 🤣🤣🤣 s celkovým počtem ran 401, což je o 110 víc než měl vítěz a o 108 méně než poslední hráč 😉😆
@ati krásné 3.místo za dvěma mladými puškami ;)
 
@ati krásné 3.místo za dvěma mladými puškami ;)

@ati je taky mladá puška přece!

Jinak gratulace všem borcům, jak se hrálo, nějaké zákulisní info a perličky za hry? :)
 
Dvě tváře letošní hry... časové rozpětí cca 20 minut
DSC_2260.JPG
IMG-20220410-WA0002.jpg
 
Na téhle akci je nejlepší, že nikdy byste na golf s touhle předpovědi počasí nešli... Ale tady tak nějak cítíte, že se musíte kousnout... A nakonec mě osobně pršelo nebo sněžilo tak 2 jamky každý den.. A nejlepší kolo sem zahrál v tom největším větru první den... A co mě opravdu překvapilo, že nejméně fyzicky náročný byl poslední den a nejvíc sem byl zničenej v pátek ráno... Výsledek je tady tak trochu na druhém místě... Je super, že se najde skupina lidí, která věnuje svůj čas přípravě takové akce, takže díky všem kdo se na tomhle podílí...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom