Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Grabmasters 2021

HonzaS

Mazák fóra
Klub
GC Grabštejn
HI (HCP)
22
Modlitby byly vyslyšeny a termín letošního Grabmasters se nekříží s RequoCup - zahájení 30.6. Par 3 Contest a večeře šampionů, 1.-4.7. čtyři kola jediného majoru na území ČR.
 
Hele @requo a @roman007 , budeme si moc zahrát hřiště vyladěné na Masters jen několik dní před zahájením!
 
Tak kdo z Jamky jde? :) a jakou máte formu? Jak si věříte? :))
 
Par 3 Contest na akademii není jen tak jednoduchá plácanda, ale po letech minulých kdy zastavit míč na greenu prostě nešlo, to bylo letos výrazně příjemnější. Celkem jsem uplácal 38 ran bez jediného paru😢 na vítězství ve flightu to ale stačilo. Závěrečná Winners dinner se spoustou vynikajících lahůdek a mnoha diskuzními tématy byla příjemnou tečkou za úvodním dnem. Víte jak na tom jsem s focením, takže až budou fotky od turnajového fotografa určitě se s vámi o ně podělím.
 
Tak jaké to bylo,jak jste hrali? Už přestala bolet hlava? :) kolik padlo birdíků?
 
1625646481529.png
 
@requo Za mne jako každý rok super turnaj ..
Par3 Contest tentokrát byl bez vulgarit směrem ke greenům :) občas na nich míček zastavil
Hřiště bylo super, už pomalu i míček v rafu byl skoro nehledatelný .. natož mimo něj.
Sice mi trvalo 7 devítek z 8 než jsem se rozehrál :-D ale i tak to šlo ..

fotky

zbytek se bude snad dodávat postupně..
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom