Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Grabmasters 2020

Přihlášky náhradníků byly od 29.2, co si pamatuju. Asi 14 dní před turnajem seznam náhradníků byl na webu určitě, možná dřív. Já se dostal do soupisky týden před turnajem
 

Pro ty co nemají FCB, kopíruji:

(Grab)Masters není jen turnaj, jde už skoro o svátek náboženský. Nevzývá jen dobré švihání sedmičkou železem, ale pojí se k němu i všechno to, co dělá golf golfem. Dobrovolné a samovymáhací respektování pravidel(představte si fotbalisty, jak sami prosti sobě písknou penaltu), slušné chování jak k hřišti, tak ke spoluhráčům, prostě úcta k té hře, která se hrála už v době, kdy všichni věděli, že země je placatá a král je něco jako bůh.
Dneska věříme jiným kravinám, ale golf tu téměř beze změny je dál. Ok trochu jinak se dropuje 😊.
A zvláštností náboženských svátků bývá i to, že nemají pevné datum, ale řídí se různými nebeskými, či jinými úkazy. A tak velikonoce máme první neděli po prvním jarním úplňku, židovský se slaví po uplynutí sedmi týdnů od druhé noci svátku Pesach, Ramadán si taky začíná jak chce(tedy on nějaká pravidla začátku asi má, ale nechce se mi je hledat) .

Takže i takto významný turnaj nelze odbýt tak, že by se řeklo že začíná ten a ten den. Bůh, nebo Bobby Jones, což se mi lehce stírá určil, že to bude vždy druhý víkend v dubnu.
Ale jelikož se musíme řídit i světskými zákony, nebylo možné ho letos uspořádat tak, jak bychom si my, nebo bůh(Bobby) přáli.
Proto byl nutný jistý odklad, a od nás by bylo rouhání určit přesné datum začátku našeho svátku.
Takže jsem dal hlavu dohromady a rozhodl takto:
Grabmasters 2020 začne přesně druhou středu po prvním dni, kdy pošetilá světská vláda otevře restaurace a hotely a dovolí tak golfistům probrat své výkony u lahodného moku a nabrat sílu na další kola turnaje. A stejně jako u velikonoc, pokud den otevření hotelů a restaurací vyjde na středu, začnou se dva týdny odpočítávat až od následující středy(to jsem si vypůjčil od křesťanů).
Doufám, že je vám to jasné, a kdyby ne, určitě vám dáme vědět kdy to nastane. Podle plánů našich chrabrých politiků by den otevření hotelů měl být 8.červen , což by znamenalo, že slovutný Tartan natýčkuje první odpal PAR3 Contestu ve středu 17. června, na chlup přesně ve chvíli, kdy se mu bude chtít.

Ave já.
 
neeee prosím 3.6. nezačínat, jediný víkend široko daleko obsazený golfovou akcí roku a druhá akce roku se podle všeho valí na stejné datum. 🤪
 
neeee prosím 3.6. nezačínat, jediný víkend široko daleko obsazený golfovou akcí roku a druhá akce roku se podle všeho valí na stejné datum. 🤪
Je to tak, podle aktuálních termínů se tluče RequoCup a GrabMasters ...
Ale protože u termínů uvolňování není nic jasného ani pár hodin dopředu, musíme ještě počkat, jak se to vyvrbí.
Nicméně to bude v případě kolize poměrně dilema, čemu dát přednost
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom