Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Grabmasters 2020

No říkal jsem si, jestli náhodou neudělají ještě v pondělí Velikonoční turnaj :-D
Jinak se těším .. ale prosím tě @HonzaS letos nebudem tolik zapíjet tvoje narozeniny ... Ok? ...
 
Jo letos vyšly na neděli a to nebude moc důvodů k oslavě, asi teda...
 
Jo letos vyšly na neděli a to nebude moc důvodů k oslavě, asi teda...

Stačí oslavit, že jsme přežili další ročník bez ujmy na fyzickém zdraví .. :-D .. psychicky budem na dně ..
 
Kapacita je tolik kolik bylo hráčů v loňském ročníku Masters v Augustě. Jako náhradník máš dost velkou šanci, většinou startovní pole v posledním týdnu prořídne a náhradníci startují. Přihlaš se co nejdříve a klapne to.
 
Hraje se stejne dny jako Masters? Pro me na tom webu chybi zakladni a nejdulezitejsi informace.
Nahore porad sviti 2019 🤦‍♂️
 
Hraje se 9.-12. 4.
invite1.jpg
 
správci webu to asi trochu nestíhají .. ale jak psal @HonzaS 9-12.4
kapacita je dostatečná a když pošleš Forbymu nějaké kytky co se daj pít, tak se to dá považovat za vstupenku :-D :-D
 
Uz jsem postupoval dle 13, pak psal i na ten mail, porad nic. Divnoturnaj 🤦‍♂️
 
Tomča byl podle všeho v zahraničí a neřeší všechny věci hned, musíš vydržet. Turnaj je za 4 týdny.
Aktuálně vidím v registraci náhradníků jako další číslo 123, takže je nějakých 33 náhradníků, 89 hráčů má potvrzenou přihlášku (jsou v seznamu Players)
Já byl vloni náhradník asi číslo 8 a jako poslední jsem se dostal do turnaje, to jen pro představu, kolik se tak zhruba vejde náhradníků
 
Kde uvidím kolikátý jsem náhradník?
Vyplnil jsem to někdy v únoru
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom