Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Grabmasters 2019

Doufám, ze se Jamkaři ze severu předvedou a přivezou slušně výsledky minimálně z klubovny! Kdyby náhodou se na hristi nedařilo, samozrejme. :)

Prý to bývá pro některé docela bouřlivé Masters, kdy se toho moc nenaspí? :p
 
Snad se mi povede přihlásit, letos by to mohlo časově vyjít.
 
Bude těžké obhájit TOP10 … no, už jsem byl jednou na hřišti :D
Těším se na viděnou a doufám, že se tam sejdeme a popovídáme!
 
Pujdu vše :cool: i par3 .. ale oproti lonsku, tentokrat nebudu blazen abych cekal v 6:30 na hřišti ale pujdu az odpoledne...
Ještě sehnat někoho na ctvrtek a patek do flightu ...
 
Je to za mnou, kdo z vás si to může říct? Slunce, vítr, sníh, déšť, mlha, zima jak v Charkově na vakzále, 4 dny golfu proložené jednou fakt ostrou oslavičkou menšího jubilea. Bolí mě všechno, ale jsem sakramentsky rád, že jsem mohl být součástí této skvělé akce. Poděkování grabštejnským za skvělé hřiště i prostředí, všem pořadatelům za tu spoustu práce, spoluhráčům ve flightech za parádní přátelskou atmosféru a pěkné rány @TomášKloud za to, že mě nakonec přehrál, bylo mi ctí...
V posledním kole i ten birdie přišel (15 cm do HIO)
DSC_1193.JPG


Každý by si to měl zkusit...
 
Ten pan v pozadi se radeji otaci, ze to nevidel..... to je nejaky podezrely :)

V kazdem pripade zavidim ty 4 dny golfu a atmosferu... a gratulace vsem
 
Je to za mnou, kdo z vás si to může říct? Slunce, vítr, sníh, déšť, mlha, zima jak v Charkově na vakzále, 4 dny golfu proložené jednou fakt ostrou oslavičkou menšího jubilea. Bolí mě všechno, ale jsem sakramentsky rád, že jsem mohl být součástí této skvělé akce. Poděkování grabštejnským za skvělé hřiště i prostředí, všem pořadatelům za tu spoustu práce, spoluhráčům ve flightech za parádní přátelskou atmosféru a pěkné rány @TomášKloud za to, že mě nakonec přehrál, bylo mi ctí...
V posledním kole i ten birdie přišel (15 cm do HIO) Zobrazit přílohu 7144

Každý by si to měl zkusit...
Gratuluji, že jsi to v tom počasí vůbec celé zvládl:up: Sledovala jsem výsledky, protože jsme tam měli dva zástupce od nás z klubu a všechna čest, Lubor i Vojta se umístili krásně. A samozřejmě jsem byla zvědavá jak se umístí i zástupci "Jamky" ;)
 
Moje zážitky: Neskutečně příjemná atmosféra obecně. S kým jsem mluvil, ten si pochvaloval náladu a parťáky ve flightu. Zmrzlá, ale usměvavá a vřelá podpora v restauraci i na hřišti, ať tam byla jakákoliv dámská partička (nebo zmrzlá osamělá Eliška - snad si jméno pamatuju dobře). Hodně dobré jídlo po hře, řízek byl přes celý talíř a po svíčkové už se mi stýská. Na hřišti opravdu perfektní parťáci, ať jsem šel s kýmkoliv. Speciálně kluci z CZDGA byli super. Hřiště v rámci možností připravené až moc dobře - rychlost grýnů perfektní (občas až moc velká, speciálně #16 :) ).
Blahopřeju vítězům. Rád jsem potkal pár lidí odsud z jamky (stihl jsem prohodit pár slov co si pamatuju s @Tomáš Kloud , @HonzaS , @HonzaH , @DzejBee).
A i když nakonec @DzejBee nezopakoval TOP 10, blahopřeju mu ke skvělému třináctému místu.
Snad za rok budu mít šanci zúčastnit se znovu.
 
Moje zážitky: Neskutečně příjemná atmosféra obecně. S kým jsem mluvil, ten si pochvaloval náladu a parťáky ve flightu. Zmrzlá, ale usměvavá a vřelá podpora v restauraci i na hřišti, ať tam byla jakákoliv dámská partička (nebo zmrzlá osamělá Eliška - snad si jméno pamatuju dobře). Hodně dobré jídlo po hře, řízek byl přes celý talíř a po svíčkové už se mi stýská. Na hřišti opravdu perfektní parťáci, ať jsem šel s kýmkoliv. Speciálně kluci z CZDGA byli super. Hřiště v rámci možností připravené až moc dobře - rychlost grýnů perfektní (občas až moc velká, speciálně #16 :) ).
Blahopřeju vítězům. Rád jsem potkal pár lidí odsud z jamky (stihl jsem prohodit pár slov co si pamatuju s @Tomáš Kloud , @HonzaS , @HonzaH , @DzejBee).
A i když nakonec @DzejBee nezopakoval TOP 10, blahopřeju mu ke skvělému třináctému místu.
Snad za rok budu mít šanci zúčastnit se znovu.
Díky @Šnek a musím jen potvrdit tvoje slova, byla to super akce plna milych lidi.
Kluky z Vrchu (@Marta) zdravím na dálku - šli jsme spolu v závěrečném flajtu - byli hold o trošičku lepší :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom