Grabmasters 2019

Tomáš Kloud

Aktivní člen
9.2.2017
258
277
73
Jméno
Tomáš Kloud
Nový rok nový ročník populárního Grabmasters 2019.
Letos se trochu měnil formát přihlašování, ale i tak v sobotu otevírají volnou registraci pro všechny kdo si chce zahrát

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,819
3,058
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Doufám, ze se Jamkaři ze severu předvedou a přivezou slušně výsledky minimálně z klubovny! Kdyby náhodou se na hristi nedařilo, samozrejme. :)

Prý to bývá pro některé docela bouřlivé Masters, kdy se toho moc nenaspí? :p

HonzaS

Aktivní člen
13.1.2017
289
482
73
Grabštejn
Jméno
Honza Šťastný
Tak @Tomáš Kloud @DzejBee @Michal Béda @PEDRIN @HonzaH @Kubik @HonzaS už mají své startovní pozice, @jan.taraba vyčkává v záloze, zapomněl jsem na někoho? To už je slušná kolonie. A podle posledních zpráv budeme pod dozorem více než povolaným...

Připravujete se? Těšíte se? Co Par3 půjdete? Já jo!

DzejBee

Aktivní člen
20.8.2017
235
344
73
Praha, Česko
Jméno
Jiří Bolehovsky
Bude těžké obhájit TOP10 … no, už jsem byl jednou na hřišti :D
Těším se na viděnou a doufám, že se tam sejdeme a popovídáme!

Tomáš Kloud

Aktivní člen
9.2.2017
258
277
73
Jméno
Tomáš Kloud
Pujdu vše :cool: i par3 .. ale oproti lonsku, tentokrat nebudu blazen abych cekal v 6:30 na hřišti ale pujdu az odpoledne...
Ještě sehnat někoho na ctvrtek a patek do flightu ...

HonzaS

Aktivní člen
13.1.2017
289
482
73
Grabštejn
Jméno
Honza Šťastný
Je to za mnou, kdo z vás si to může říct? Slunce, vítr, sníh, déšť, mlha, zima jak v Charkově na vakzále, 4 dny golfu proložené jednou fakt ostrou oslavičkou menšího jubilea. Bolí mě všechno, ale jsem sakramentsky rád, že jsem mohl být součástí této skvělé akce. Poděkování grabštejnským za skvělé hřiště i prostředí, všem pořadatelům za tu spoustu práce, spoluhráčům ve flightech za parádní přátelskou atmosféru a pěkné rány @TomášKloud za to, že mě nakonec přehrál, bylo mi ctí...
V posledním kole i ten birdie přišel (15 cm do HIO)
DSC_1193.JPG

Každý by si to měl zkusit...

macdav

Mazák fóra
7.12.2016
988
846
103
Jméno
David Machač
Ten pan v pozadi se radeji otaci, ze to nevidel..... to je nejaky podezrely :)

V kazdem pripade zavidim ty 4 dny golfu a atmosferu... a gratulace vsem

Marta

Guru fóra
22.2.2016
1,308
935
123
Jméno
Marta N.
Je to za mnou, kdo z vás si to může říct? Slunce, vítr, sníh, déšť, mlha, zima jak v Charkově na vakzále, 4 dny golfu proložené jednou fakt ostrou oslavičkou menšího jubilea. Bolí mě všechno, ale jsem sakramentsky rád, že jsem mohl být součástí této skvělé akce. Poděkování grabštejnským za skvělé hřiště i prostředí, všem pořadatelům za tu spoustu práce, spoluhráčům ve flightech za parádní přátelskou atmosféru a pěkné rány @TomášKloud za to, že mě nakonec přehrál, bylo mi ctí...
V posledním kole i ten birdie přišel (15 cm do HIO) Zobrazit přílohu 7144

Každý by si to měl zkusit...
Gratuluji, že jsi to v tom počasí vůbec celé zvládl:up: Sledovala jsem výsledky, protože jsme tam měli dva zástupce od nás z klubu a všechna čest, Lubor i Vojta se umístili krásně. A samozřejmě jsem byla zvědavá jak se umístí i zástupci "Jamky" ;)

Šnek

Aktivní člen
11.10.2018
146
163
43
Zeleneč
Jméno
Martin Záhumenský
Moje zážitky: Neskutečně příjemná atmosféra obecně. S kým jsem mluvil, ten si pochvaloval náladu a parťáky ve flightu. Zmrzlá, ale usměvavá a vřelá podpora v restauraci i na hřišti, ať tam byla jakákoliv dámská partička (nebo zmrzlá osamělá Eliška - snad si jméno pamatuju dobře). Hodně dobré jídlo po hře, řízek byl přes celý talíř a po svíčkové už se mi stýská. Na hřišti opravdu perfektní parťáci, ať jsem šel s kýmkoliv. Speciálně kluci z CZDGA byli super. Hřiště v rámci možností připravené až moc dobře - rychlost grýnů perfektní (občas až moc velká, speciálně #16 :) ).
Blahopřeju vítězům. Rád jsem potkal pár lidí odsud z jamky (stihl jsem prohodit pár slov co si pamatuju s @Tomáš Kloud , @HonzaS , @HonzaH , @DzejBee).
A i když nakonec @DzejBee nezopakoval TOP 10, blahopřeju mu ke skvělému třináctému místu.
Snad za rok budu mít šanci zúčastnit se znovu.

DzejBee

Aktivní člen
20.8.2017
235
344
73
Praha, Česko
Jméno
Jiří Bolehovsky
Moje zážitky: Neskutečně příjemná atmosféra obecně. S kým jsem mluvil, ten si pochvaloval náladu a parťáky ve flightu. Zmrzlá, ale usměvavá a vřelá podpora v restauraci i na hřišti, ať tam byla jakákoliv dámská partička (nebo zmrzlá osamělá Eliška - snad si jméno pamatuju dobře). Hodně dobré jídlo po hře, řízek byl přes celý talíř a po svíčkové už se mi stýská. Na hřišti opravdu perfektní parťáci, ať jsem šel s kýmkoliv. Speciálně kluci z CZDGA byli super. Hřiště v rámci možností připravené až moc dobře - rychlost grýnů perfektní (občas až moc velká, speciálně #16 :) ).
Blahopřeju vítězům. Rád jsem potkal pár lidí odsud z jamky (stihl jsem prohodit pár slov co si pamatuju s @Tomáš Kloud , @HonzaS , @HonzaH , @DzejBee).
A i když nakonec @DzejBee nezopakoval TOP 10, blahopřeju mu ke skvělému třináctému místu.
Snad za rok budu mít šanci zúčastnit se znovu.
Díky @Šnek a musím jen potvrdit tvoje slova, byla to super akce plna milych lidi.
Kluky z Vrchu (@Marta) zdravím na dálku - šli jsme spolu v závěrečném flajtu - byli hold o trošičku lepší :)