Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Grabmasters 2018

Dnes v 9:11 mi dorazilo mailem potvrzení postupu z lavičky náhradníků mezi plnohodnotné hráče. Tímto má 19.jamka 4 zástupce (tedy o kterých vím) @TomášKloud @jan.taraba @DzejBee a @HonzaS
Trénujete?
Vítej .. ani nevíš co děláš za blbost :-D :-D ale děláme ji taky

trénuju !! sedím doma a mám otevřený okno => otužuju se :)))
 
Tak máme po Grabmasters 2018, absolvoval jsem takovou akci poprvé a musím říct, že je to zážitek.
Ve středu Par3 contest na akademii, ve čtvrtek, pátek, sobotu a neděli plnou 18 na hřišti z bílých odpališť (ženy z modrých).
@DzejBee byl důstojným reprezentantem 19.jamky a vybojoval skvělé 9.místo, @Tomáš Kloud a @HonzaS splnili cíl "přežít" ;)
 
Gratuluji k výsledku. Jak se hrálo z bílých? Co atmosféra a elita? Krásné vám vyšlo počasí...
 
Krásné umístění a dívám se na výsledky a musím se pochlubit - trenér mých kluků a člen našeho klubu skončil 7.!:up:
 
Z bílých to byla pořádná dálka :-D Ale jako dařilo se i nedařilo .. v pátek jsem si dal 1/3 hřište v paru, což byl můj životní úspěch .. :-D ale atmosféra suprová, sobotní zábava se táhla až do pozdních hodin a podle některých se málem šlo rovnou z pařby na ranní teetime :D
Počasí super, až na ten orkán co mi házel míčky do vysoké trávy :-D
Elita super, profíci byli vřelí a když se jich člověk na něco zeptal tak rádi poradili.

@HonzaS a já jsmě měli jiný cíl :), ale ten cíl se trochu opil a v sobotu byl rád za první devítku a do druhé už nenastoupil .. bohužel .. čtvrteční kolo zahrál famozně (bohužel ho zrušili) a v pátečním mi docela utíkal se skore .. škoda

http://www.golfextra.cz/detail/3621/dalsi-zelene-sako-pro-liesera-znovu-vyhral-grabmasters
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom