Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GPA Czech Mid & Senior Tour 2019

jan.taraba

Aktivní člen
Zdravím,

s kým se potkáme v sobotu v Telči na 2. GPA Czech Mid & Senior Tour - turnaj MID-amatérů ???

Znáte někdo dobře místní hřiště? Jedu tam poprvé a nějaké rady bych uvítal.

Díky
 
Tak rady jo?
Dřeva hraj rovný a dlouhý, železa přesný směrově i délkou, wedže hezky s citem a patuj se správným tempem a dobře čti brejky.
Stačí takto? 😜
 
Tak rady jo?
Dřeva hraj rovný a dlouhý, železa přesný směrově i délkou, wedže hezky s citem a patuj se správným tempem a dobře čti brejky.
Stačí takto? 😜
Zapoměl si, že má hrát jen po fervejích, ty ho dovedou ke grýnu 🤭

Jinak mě promotér trošku naštval se změnou platby, zřejmě reakce a “odhlášky” v Berouně kvůli počasí. To startovní pole je takové “řidší”. Možná to je destinací, termínem (víkend) nebo právě požadavkem na startovné předem.
Telč vynechávám, ale na Ypsilonku se chystám.
 
Tusim, ze @JanKostalCZE má Telč docela nachozený. Honzo, dej nějaké mistrovské rady. :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Budu v seniorech, kdyby ti bylo smutno, přijď pokecat :)
Co chceš o hřišti vědět? Co si pamatuju, bylo v rámci možností dobře připravené. Některé jamky jsem vůbec netušil, kam hrát, protože jsou naslepo. Závěr vizuálně krásný, na fyzičku masakr (posledních asi 5 jamek od klubovny).
Jak říká Romeo v Zeleném světě: Rozumný je strkat to krátký po ferveji.
 
Jinak mě promotér trošku naštval se změnou platby, zřejmě reakce a “odhlášky” v Berouně kvůli počasí. To startovní pole je takové “řidší”. Možná to je destinací, termínem (víkend) nebo právě požadavkem na startovné předem.
No, promotér spolupracující s ČGF zjistil, s čím se potýká většina pořadatelů turnajů - odhlášky lidí na poslední chvíli. A vyřešil to dost zvláštně. Mě to tedy nevadí v tom smyslu, že mám zaplatit dopředu. Ale že jsem byl přihlášený na turnaj, ze kterého mě odhlásili a kdybych si toho nevšimnul, tak tam nejsem přihlášený, to mi vadí.

Jako spolupořadatel turnajů taky miluju, když mi v pátek večer volá několik lidí, že jsou místní a hrozně by si na našem turnaji chtěli zahrát, abych je ještě přihlásil. Ale v sobotu ráno se jim nechce z peřin a nepřijdou bez omluvy. Mezitím jsem překopal startovku, pořídil pro ně svačiny, objednal obědy, domluvil hrací časy na hřišti - a pak vypadám jak kretén ...
 
No, promotér spolupracující s ČGF zjistil, s čím se potýká většina pořadatelů turnajů - odhlášky lidí na poslední chvíli. A vyřešil to dost zvláštně. Mě to tedy nevadí v tom smyslu, že mám zaplatit dopředu. Ale že jsem byl přihlášený na turnaj, ze kterého mě odhlásili a kdybych si toho nevšimnul, tak tam nejsem přihlášený, to mi vadí.

Jako spolupořadatel turnajů taky miluju, když mi v pátek večer volá několik lidí, že jsou místní a hrozně by si na našem turnaji chtěli zahrát, abych je ještě přihlásil. Ale v sobotu ráno se jim nechce z peřin a nepřijdou bez omluvy. Mezitím jsem překopal startovku, pořídil pro ně svačiny, objednal obědy, domluvil hrací časy na hřišti - a pak vypadám jak kretén ...

To, že hráč zaplatil startovné, problém odhlášek neřeší. Pokud se hráč řádně odhlásí, budou mu ho muset stejně vrátit.
 
To, že hráč zaplatil startovné, problém odhlášek neřeší. Pokud se hráč řádně odhlásí, budou mu ho muset stejně vrátit.

Částečně řeší, těch lidí odhlášených bude méně. Nezamezí, ale omezí/sníží.

Ale že jsem byl přihlášený na turnaj, ze kterého mě odhlásili a kdybych si toho nevšimnul, tak tam nejsem přihlášený, to mi vadí.

Tohle ale je problém částečně i jinde. I já sám osobně jsem řešil, proč čgf nemůže zasílat potvrzení o přihlášení, a stejně tak automaticky zasílat info o odhlášení, případně zrušení/přesunutí turnaje. Osobní údaje - no, ok, kdo má email, který zadá klub, těm to přijde. Je to technikálie, která může klidně a pohodlně být řešena centrálně, minimální náklady.
 
V patek vecer to muzeme probrat nekde v Telci u vecere. Jedeme tam s @ati a bydlime na namesti Zachariase..... Pojdme se sejit klidne vsichni jamkari, kteri uz v Telci budou....
 
Tohle ale je problém částečně i jinde. I já sám osobně jsem řešil, proč čgf nemůže zasílat potvrzení o přihlášení, a stejně tak automaticky zasílat info o odhlášení, případně zrušení/přesunutí turnaje. Osobní údaje - no, ok, kdo má email, který zadá klub, těm to přijde. Je to technikálie, která může klidně a pohodlně být řešena centrálně, minimální náklady.
Hlavně když to uděláš přes teetime, tak tam potvrzení chodí. Ale uznávám, tam pracuješ jako přihlášený uživatel. Nicméně by ČGF musel zpracovávat mailové adresy a to se mu nechce (výmluvy na GDPR)
 
V patek vecer to muzeme probrat nekde v Telci u vecere. Jedeme tam s @ati a bydlime na namesti Zachariase..... Pojdme se sejit klidne vsichni jamkari, kteri uz v Telci budou....
Bydlíme taky kousek od náměstí - penzion Danuše. V pátek navečer jdeme cvičné kolo, pak chceme někde stihnout volby. Ráno start v 7:30, to na moc dlouhý sezení asi nebude. Jen se pak musíme nějak domluvit, kde se srazit
 
Hlavně když to uděláš přes teetime, tak tam potvrzení chodí. Ale uznávám, tam pracuješ jako přihlášený uživatel. Nicméně by ČGF musel zpracovávat mailové adresy a to se mu nechce (výmluvy na GDPR)

No, já na tohle mám prostě názor, že jsou určité praktické věci, které řešitelné dobře jsou a výmluva na GDPR v tomto neprojde. Stačí to dát volitelně, alespoň něco. Tohle je věc, kterou bych od čgf, jako správce i platformy pro pořádání federačních turnajů, hodně uvítal - zvlášť, když v podstatě za členství někde platíš (jasně, klubu, ale ten posílá poplatek za tebe i čgf). Je to drobnost, ale přesně takové drobnosti jsou user friendly a prostě fajn. :)
 
No, já na tohle mám prostě názor, že jsou určité praktické věci, které řešitelné dobře jsou a výmluva na GDPR v tomto neprojde. Stačí to dát volitelně, alespoň něco. Tohle je věc, kterou bych od čgf, jako správce i platformy pro pořádání federačních turnajů, hodně uvítal - zvlášť, když v podstatě za členství někde platíš (jasně, klubu, ale ten posílá poplatek za tebe i čgf). Je to drobnost, ale přesně takové drobnosti jsou user friendly a prostě fajn. :)
V tom se naprosto shodneme. Pár drobných úprav by serveru jen prospělo ...
 
V patek vecer to muzeme probrat nekde v Telci u vecere. Jedeme tam s @ati a bydlime na namesti Zachariase..... Pojdme se sejit klidne vsichni jamkari, kteri uz v Telci budou....

Já jsem pro, osobně ještě ubytování nemám, ale zajistím si ho dneska večer.
 
Jinak mě promotér trošku naštval se změnou platby, zřejmě reakce a “odhlášky” v Berouně kvůli počasí. To startovní pole je takové “řidší”. Možná to je destinací, termínem (víkend) nebo právě požadavkem na startovné předem.

No upřímně zahořet v tom za víc jak třetinu příjmů, hledám řešení taky...
 
Upřímně nechápu ty, kteří se z Berouna odhlásili. Ono si zrovna tam zahrát není lehké a je to tak krásné hřiště. Jinak do Telče dorazím až v sobotu, v pátek nemohu, tak pokud byste si chtěli někde sednout, tak navrhuji v sobotu večer a můžeme probrat, jak se nám hrálo.
 
Vzhledem ke svému HCP 14,2, který je druhý nejvyšší v turnaji, tak očekávám, že budu startovat v sobotu až v posledním flightu, tedy asi v 13:00.
 
  • Ok, četl jsem...
Reactions: PFP
V Telči jsme byli minulý víkend na dětské tour. Hřiště bylo v bezvadné kondici bych řekla, možná teď po těch deštích bude hodně mokro, protože někde bylo mokřejší i v neděli. Nepřišlo mi nějak zákeřné, co jsem mohla jako divák posoudit, ale občas se hraje "naslepo". Syn radí: Bunkrům se vyhni, jsou dost hluboké. :D Na dvojce se nebát hrát rovnou na grýn, původně to byl třípar. Na trojce hrát první ránu radši vpravo, hraje se přes rybník, na pravo je místa dost. A jamky od 13 (od klubovny) jsou dost kopcovaté, ale synovi se líbily. (je mladej no) Personál byl velice příjemný, ochotný, atmosféra super.
Jeli jsme už v sobotu, ubytovaní jsme byli v Telči na jídlo nám domácí doporučil právě Zachariáše a nebo na druhém konci náměstí U Švejka. Jedli jsme u Zachariáše a bylo to super. Pivo Ježek z Jihlavy mne nenadchlo.
Tak hodně štěstí a hezkou hru!
 
Bydlíme taky kousek od náměstí - penzion Danuše. V pátek navečer jdeme cvičné kolo, pak chceme někde stihnout volby. Ráno start v 7:30, to na moc dlouhý sezení asi nebude. Jen se pak musíme nějak domluvit, kde se srazit
Tak zmena, prijedeme az v sobotu rano. Takze hospoda az v sobotu vecer....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom