Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Golfvízo - předmět: Krátká hra

Golfvízo: Krátká hra

  • 5 - Nedostatečná - debilní krátká hra. Ty grýny jsou všude děsně malý!

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    21

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Sebehodnocení sebe sama, aneb Golf vízo. Tentokráte předmět "Krátká hra". V anketě vyberte známku jako ve škole, tzn. od 1 do 5. Plus doplňte k sobě slovní komentář.
 
Většinou mi to jde. Ale je taky pravda, že ji asi nejvíce piluju, když jsem na drivingu, tak začínám jedním až dvěma koši zde a pak to jdu vystřílet na dlouhé rány. Takže se ji věnuji asi nejvíce. Resumé 2
 
Kdaž jsem začínal tak mé motto bylo: jakkoli na grýn a potom do dopatuješ max za 3. Postupem času jsem přestal chdit na driving a více času před hrou trávím Puting max 10 patů abych dostal do ruky a oka cit rychlosti grýnu , no a před prvním odpadem jsem cca 10 min a čipuji, krátkou hru pro zapsání do mysli chod hole na krátkou příhru a taky delší vyšší . K tomu mne přivedl minutový mentor/ trenér.
 
Tak jsem si dal za 4, protože vnímám pod pojmem krátká hra veškeré rány kolem a na greenu, včetně hry z písku a patování, nejen čipy! Statistiky už si nevedu, ale mám stále pocit, že minimálně 3/4 ran, které poztrácím jsou z této oblasti a přihrát si na jistý jednopat z rafu nebo bunkeru, je více méně dílem náhody, což mne mrzí a je mi to hrozně líto!:):):)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom