Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfu zdar a sílu! Je to krásný sport pro všechny ;-)

TomGolfBros

Nováček
poprvé jsem držel hůl v roce 1995, když mi bylo 8... Tak jsem na hřišti a v golfovém prostředí vyrůstal, až jsem v 18 založil s bráchou shop www.golfprovsechny.cz a golf hraju dodnes..
Od loňského roku kdy jsem se oženil sice HCP roste (nyní 7,9) ale už začla hrát i žena, tak snad nás pustí brzy opět na hřiště!

Držte se a zatím trénujte doma, bavte se golfem ;-)
 
Nazdar Tome, vítej na Jamce. :)

Ať se ti tu mezi námi líbí. Šup do sekce WITB.

Btw. jak dlouho si přemlouval ženu? A zkusil si to jí dostat na golf před svatbou, nebo chytře až po svatbě? :)
 
Nazdar Tome, vítej na Jamce. :)

Ať se ti tu mezi námi líbí. Šup do sekce WITB.

Btw. jak dlouho si přemlouval ženu? A zkusil si to jí dostat na golf před svatbou, nebo chytře až po svatbě? :)

:-D Byla to pohoda... Žena je sportovní nadšenec, ale golf ji připadal nudný, málo akční a bez pohybu... (chodili jsme spolu od listopadu 2018...) no a když si v březnu při společném horském výšlapu vymkla kotník, 3 měsíce nemohla běhat.... Šlo ji jen chodit a žádný jiný sport... Tak v dubnu šla se mnou a s kámošem na driving... Pak byla jako doprovod na Ski&Golf na Slovensku a přišla na to, že na golfu je spousta super lidí! No a pak začla hrát sama od sebe, když zjistila, že je to vlastně fajn ;-) Takže pohoda..

A už v červnu měla HCP54 a chodila na hřiště i sama :) Takže good!
 
poprvé jsem držel hůl v roce 1995, když mi bylo 8... Tak jsem na hřišti a v golfovém prostředí vyrůstal, až jsem v 18 založil s bráchou shop www.golfprovsechny.cz a golf hraju dodnes..
Od loňského roku kdy jsem se oženil sice HCP roste (nyní 7,9) ale už začla hrát i žena, tak snad nás pustí brzy opět na hřiště!

Držte se a zatím trénujte doma, bavte se golfem ;-)
Ahoj a vítej na Jamce! Váš obchod ( e-shop) patří k mým oblíbeným a vloni při dovolené v Beskydech jsme se k vám i podívali ;) pravda, kreditka trochu naříkala, ale skvěle jsme si doplnili golfovou výbavu. Škoda, že je to k vám tak daleko ( a nebo možná dobře 😁).
 
Ahoj a vítej na Jamce! Váš obchod ( e-shop) patří k mým oblíbeným a vloni při dovolené v Beskydech jsme se k vám i podívali ;) pravda, kreditka trochu naříkala, ale skvěle jsme si doplnili golfovou výbavu. Škoda, že je to k vám tak daleko ( a nebo možná dobře 😁).
To znám, i když jen z webu 😂
 
Ty voe tady se to VIPkama začíná hemžit, moje chvíle slávy jdou nekompromisně do kopru. Jedinou mojí šancí je, že se všichni vodstřelej jako @Trenér 😄😄😄
 
Tvl, dostaneš červenou kartu🤫

Fando to tě musím učit všechno?! Vždyť kartička od @Trenér je to nejvyšší místní ocenění. Tomu se nevyrovná ani hudlan od @requo a můj plivanec do kapučína může jen závistivě přihlížet.
 
@TomGolfBros: jak v krámě, předpokládám že všechny patovaci koberce jsou už fuč, nebo? Jinak asi poptávka utlumená i u vás, co :(
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom