Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfu zdar a fotbalu zvlášť :)

Dusko

Aktivní člen
To je tak asi stručná charakteristika mých sportovních zálib, ale protože jsem na rozdíl od většiny z vás dříve narozený, tak ten fotbal spíš sleduju v TV. Jsem z východního kraje Prahy, takže mně nejvíce můžete potkat v Pyšelích, na Štiříně, na Black Bridge ale taky rád zajedu do Kestřan nebo do Beřovic. Golf máme v rodině rádi, takže už asi od roku 2008 provozujeme portál www.golfcourses.cz, což si možná vzpomene i pan Kopčák, není-li to shoda jmen a má co do činění s hřištěm Hořehledy. Dušan Houdek
 
Upraveno:
To je tak asi stručná charakteristika mých sportovních zálib, ale protože jsem na rozdíl od většiny z vás dříve narozený, tak ten fotbal spíš sleduju v TV. Jsem z východního kraje Prahy, takže mně nejvíce můžete potrkat v Pyšelích, na Štiříně, na Black Bridge ale taky rád zajedu do Kestřan nebo do Beřovic. Golf máme v rodině rádi, takže už asi od roku 2008 provozujeme portál www.golfcourses.cz, což si možná vzpomene i pan Kopčák, není-li to shoda jmen a má co do činění s hřištěm Hořehledy. Dušan Houdek

Vzpomene, zdravím a pozdravuji!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom