Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ostatní Golfprofi - Insolvence?

Pravidelne kdyz jsem na drivingu na Cernem Moste a vidim prazdny Proquip shop, rikam si, jak se to muze uzivit. Sice tam maji centralu, ale stejne. V zivote jsem tam nevidel cloveka.
stejne jako na recepcich/proshopech na jinych hristich. Podle me, si tam clovek zajde jen kdyz zjisti ze neco nema-tycka nebo rukavice. Jinak jde do regulerniho obchodu. Mozna zkresleny pohled prazaka, ktery jezdi kazdy den kolem Golfarts...

Když jsem na cernaku byl já, kromě mě během hodiny nakoupili ještě dva lidi...
Do golfarts jezdím často, ale koupit tam na sebe kalhoty, to je jak výhra v loterii, jsem moc vysokej a málo tlustej...což je fakt divný s mejma kilama..
 
Pravidelne kdyz jsem na drivingu na Cernem Moste a vidim prazdny Proquip shop, rikam si, jak se to muze uzivit. Sice tam maji centralu, ale stejne. V zivote jsem tam nevidel cloveka.
stejne jako na recepcich/proshopech na jinych hristich. Podle me, si tam clovek zajde jen kdyz zjisti ze neco nema-tycka nebo rukavice. Jinak jde do regulerniho obchodu. Mozna zkresleny pohled prazaka, ktery jezdi kazdy den kolem Golfarts...
Je jiná situace na "vsi" odkud je všude daleko a je tam kupodivu pořád dost lidí, kteří nechtějí nakupovat na internetu. Pro ty je takový vesnický proshop záchrana..... Zkušenost s okolím, :cool:já jsem ten důvod proč krachují kamenné obchody, nakupuju zásadně na netu.
 
I když to mám do 50tis. města 5km, tak do nejbližšího “golfového” obchodu či spíše obchodu, kde prodávají něco golfového (Decathlon), to mám 40km. Ještě, že mne pracovní cesta často zavede do Prahy, jinak bych byl odkázaný na ProShop na hřišti nebo e-shop. A teď už v podstatě zbývá GolfHouse, GolfArts a All4Golf (ale tam ten výběr je docela omezený).
 
Pustí. Od GolfProfi jsem k situaci nedostal jediné info, už více jak 3 měsíce nereagovali na emaily. Tzn. pravděpodobně to skončí tak, že na konci října dám jejich zboží do krabic a počkám, až si pro něj přijedou.

A zkusím přes zimu sehnat nového partnera, případně se dovybavím sám...
Koupím od vás set za nakupku pokud by jste ho měl vracet :-D
 
Koupím od vás set za nakupku pokud by jste ho měl vracet :-D
Myslím že to nebude tak jednoduché, nechci mluvit za @mkopcak , ale zřejmě mu to nepatří, tak to nemůže prodat za nákupku, většinou pro shop vybaví prodejce, hřiště má nějakou případnou marži...
 
podle me je to jen prepsana insolvencni zprava

To nerozporuji. :)
Spise me zajimalo, kdy a jestli se info dostane do nejakeho ofiko verejneho kanalu (coz Jamka sice taky je, ale rekneme tak trochu punkove), nebo ne.
 
Takový konec, si nezasloužili, alespoň na testování byli in, obchody se svým servisem totéž. Řekl bych, že žádné veřejné prohlášení do tisku nečekejme.
Pro golfové prostředí toho udělali dost. Zaslouží si díky. Škoda, že už tu nebudou.
Ps. Už jsem to tu na jamce psal, když chceme aby tady něco fungovalo, musíme pro to něco udělat, protože přes “drát” nikdo nic neopraví a věc si nevyzkoušíš. Až tu zůstanou pouze ti velcí, tak to bude pouze pro vyvolené.
Myslím nejen obchody, ale i hřiště .
 
S velkou slávou přišel email - zboží se bude pravděpodobně brzy vracet na centrální sklad kvůli sčítání určeným insolvenčním správcem. Je dost pravděpodobné, že pražská prodejna přejde pod nového majitele a bude v nějakém režimu fungovat nadále a rádi by pod ni přetáhli i existující partnery na hřištích. Takže uvidíme, třeba se jim to podaří nějak ukočírovat.
 
Škoda, že už tu nebudou.
To, že na sebe vyhlásili insolvenci, ještě neznamená, že končí.
Záleží na insolvenčním správci a soudu, zda firmu pošle do likvidace, nebo umožní oddlužení či restrukturalizaci a další fungování. Další možností je, že insolvenční správce najde investora či kupce.
 
To, že na sebe vyhlásili insolvenci, ještě neznamená, že končí.
Záleží na insolvenčním správci a soudu, zda firmu pošle do likvidace, nebo umožní oddlužení či restrukturalizaci a další fungování. Další možností je, že insolvenční správce najde investora či kupce.
Oni na sebe nic nevyhlásili, jen podali ins. návrh. V insolvenčním řízení likvidace neexistuje, pouze soud může a (pravděpodobně) rozhodne o úpadku a pak může nařídit buď konkurs (vlastně obdobu likvidace, který případnou probíhající likvidaci přerušuje) nebo povolí reorganizaci (zde záleží na reorganizačním plánu a souhlasu věřitelů), nejspíš ins. řízení pro nedostatek majetku dlužníka nezastaví. Oddlužení pak u právnických osob nelze, je to forma "reorganizace" u fyzických osob . Na insolvenčním správci není a nemůže být v tuto chvíli nic, pač žádný není, toho určuje soud až v závislosti na rozhodnutí o ins. návrhu (pokud shledá úpadek, musí jej určit).
 
Oni na sebe nic nevyhlásili, jen podali ins. návrh. V insolvenčním řízení likvidace neexistuje, pouze soud může a (pravděpodobně) rozhodne o úpadku a pak může nařídit buď konkurs (vlastně obdobu likvidace, který případnou probíhající likvidaci přerušuje) nebo povolí reorganizaci (zde záleží na reorganizačním plánu a souhlasu věřitelů), nejspíš ins. řízení pro nedostatek majetku dlužníka nezastaví. Oddlužení pak u právnických osob nelze, je to forma "reorganizace" u fyzických osob . Na insolvenčním správci není a nemůže být v tuto chvíli nic, pač žádný není, toho určuje soud až v závislosti na rozhodnutí o ins. návrhu (pokud shledá úpadek, musí jej určit).
OK, ale nic to nemění na tom, že zatím nekončí. ;)
I když - kdo by nakupoval a objednával u firmy, kde není jisté, co a jak bude.
To, že podali insolvenční návrh, je šlechtí. Vypadá to lépe, než když ten návrh podají věřitelé 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom