Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ostatní Golfprofi - Insolvence?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Tak to už se asi na nějaké jarní „Testování s GolfProfi” konat nebude.
Škoda, bylo to fajn, že @mkopcak @bohumil.koval
 
Tak to už se asi na nějaké jarní „Testování s GolfProfi” konat nebude.
Škoda, bylo to fajn, že @mkopcak @bohumil.koval

Je vidět, že konec mé golfové kariéry má větší dopady než jsem čekal...
 
Na testování koupíte z jejich výprodeje
 
Na testování koupíte z jejich výprodeje

@requo je králem nereálnejch nápadů, takže by mohl zkusit tohle zorganizovat za 19. jamku:)
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: jan
Otázkou je, co bude s PRO Shopy na spoustě hřišť, kde byl doteď GolfProfi zaháčkovaný.
Zda se jim přes zimu podaří najít nové provozovatele.
Tedy pokud to na těch hřištích nebyla jen “frenšíza”. Ale i tak určitě problém.

Update: koukám, že GolfProfi se prezentuje i v Hořehledech, tak třeba @mkopcak nějaké info pustí
 
Upraveno:
Otázkou je, co bude s PRO Shopy na spoustě hřišť, kde byl doteď GolfProfi zaháčkovaný.
Zda se jim přes zimu podaří najít nové provozovatele.
Tedy pokud to na těch hřištích nebyla jen “frenšíza”. Ale i tak určitě problém.

Update: koukám, že GolfProfi se prezentuje i v Hořehledech, tak třeba @mkopcak nějaké info pustí

Pustí. Od GolfProfi jsem k situaci nedostal jediné info, už více jak 3 měsíce nereagovali na emaily. Tzn. pravděpodobně to skončí tak, že na konci října dám jejich zboží do krabic a počkám, až si pro něj přijedou.

A zkusím přes zimu sehnat nového partnera, případně se dovybavím sám...
 
GolfProfi byl i u nás, odešel dříve a od té doby jsme bez shopu, recepce prodává míče , týčka ,vypichovátka a rukavice a samo sebou pravidla.
Další se už nenašel, golf pro všechny Ropice dal pro členy slušnou slevu v kamenném obchodě a také individuální načítací slevy ,tak tam jezdíme a vpoho.
 
Pustí. Od GolfProfi jsem k situaci nedostal jediné info, už více jak 3 měsíce nereagovali na emaily. Tzn. pravděpodobně to skončí tak, že na konci října dám jejich zboží do krabic a počkám, až si pro něj přijedou.

A zkusím přes zimu sehnat nového partnera, případně se dovybavím sám...

Není to žádná tragedie, v mém připadě se prodeje golfového zboží dlouhodbě pohybují v tisícikorunách měsíčně a pokud bych golfové rukavice vyměnil za dortíky nebo toasty, asi bych na tom byl lépe:).
 
Tak to asi na žádném hřišti to není hlavní část obratu (o zisku ani nemluvě), ale i tak je to zbytečná starost.
A upřimně řečeno na hřišti by nějaký ten PRO Shop (i když v minimalizované verzi) být měl.
Ale asi se to dá „jet” i ve vlastní režii, pokud to člověk pojme jako službu zákazníkům.
 
Málo kdo do toho z provozovatelů golfových hřišť bude chtít strčit vlastní prachy, takže si myslím že týčka, rukavice a pár pikačovin ano, hadry a boty v řádech tisíců těžko..
 
Málo kdo do toho z provozovatelů golfových hřišť bude chtít strčit vlastní prachy, takže si myslím že týčka, rukavice a pár pikačovin ano, hadry a boty v řádech tisíců těžko..

Už s rukavicemi je problém. Aby se člověk dostal na alespoň trochu zajímavou cenu, musí koupit desítky kusů různých velikostí. A pak si 4 roky drbe hlavu, aby to nějak uprodal a vlastně zůstal aspoň na nule...
 
Tak nějak jsem to myslel, holt to musíš nakouřit a čekat kdo přijde bez rukavic, ten koupí... :)
 
Není to žádná tragedie, v mém připadě se prodeje golfového zboží dlouhodbě pohybují v tisícikorunách měsíčně a pokud bych golfové rukavice vyměnil za dortíky nebo toasty, asi bych na tom byl lépe:).
Tak je pravda, že na dobré panini bys asi nalakal vic lidí než na ProV1 :-D
 
Už s rukavicemi je problém. Aby se člověk dostal na alespoň trochu zajímavou cenu, musí koupit desítky kusů různých velikostí. A pak si 4 roky drbe hlavu, aby to nějak uprodal a vlastně zůstal aspoň na nule...
Nakup pár těch nejlevnějších v decatlonu. Přihoď dvacku a měj to spolu s teečkama, míčkama a podobnýma pitomostma jako službu pro ty, co zapomněli nebo se jim roztrhla. Nad dvěma stovkama nikdo přemýšlet nebude, když rukavice stojí 600, každý řeší, jestli je to ta, na kterou je zvyklý atd...
Když vidím různě v proshopech každý rok ty výprodeje a slevy, s kterými se stejně nedostanou na ceny, které jsou třeba v holešovicích cely rok, nedává mi to smysl...
 
Tak mě zaujala v tom insolvenčním návrhu ještě jedna věc - expanze e-shopu do UK.
Když vidím ty ceny v e-shopech UK a tady - co tam proboha chtěli prodávat? 🤔
Teď jsem si tam objednal driver (náhradní pro jistotu) neb původní mi zřejmě brzy odejde - a cena o 30% nižší než u GolfProfi. A to cena u GP už po slevě.
Tak jsem k tomu přihodil pro syna balíček plastových týček délky 2 1/8 (pořád je někde ztrácí) - balení po 40ks za 0,99£ 🤭
 
Málo kdo do toho z provozovatelů golfových hřišť bude chtít strčit vlastní prachy, takže si myslím že týčka, rukavice a pár pikačovin ano, hadry a boty v řádech tisíců těžko..
U nás v ČL nově Proquip... 🙂 má oblíbená značka.
DSC_0418.JPG
 
Pravidelne kdyz jsem na drivingu na Cernem Moste a vidim prazdny Proquip shop, rikam si, jak se to muze uzivit. Sice tam maji centralu, ale stejne. V zivote jsem tam nevidel cloveka.
stejne jako na recepcich/proshopech na jinych hristich. Podle me, si tam clovek zajde jen kdyz zjisti ze neco nema-tycka nebo rukavice. Jinak jde do regulerniho obchodu. Mozna zkresleny pohled prazaka, ktery jezdi kazdy den kolem Golfarts...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom