Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfProfi/GolfHouse? Ceny?!

BigVic

Nováček
Zdravím vás. Ke golfu se vracím po 12cti letech a jelikož naposledy jsem hrával v Anglii, delal jsem si průzkum golfových obchodu, kde se dá dobře nakoupit v Praze. Nejzajímavější mi přišly GolfProfi a GolfHouse. U druhého zmíněného jsem ale zjistil že mají takřka vše o 20-30 i více % dražší než jinde. Docela drsnej rozdíl např.u sady želez Callaway Epic, GolfProfi 40tis.Kč/ Golhouse 56tis.Kč!! Je tohle normální tady v ČR takové extrémní rozdíly? Mate někdo s GolhHouse zkušenost? Údajně mají skvělý fitting. Diky za případné názory.
 
Neda se rict, kdo je nejdrazsi a kdo nejlevnejsi, kazdy ma neco. Zrovna tyhle dva patri k tem drazsim.
Zkus se podivat na golfprovsechny.cz a na fitting je skvely Golfgear.
Drobnosti jako rukavice atd se porad vyplati objednat z Anglie :)
 
Golfhouse dle mého názoru nemůže být ani levný. Už kvůli tomu, jakou a kde má prodejnu - relativně na dobrém místě v Praze na Chodově, kde jenom uživit tu prodejní halu musí stát majlant - k tomu adekvátní počet lidí obsluhy a vzhledem ke stagnujícímu počtu českých golfistů prostě ten maloobchod nějak je živiti a vydělávat musí... (neznám nijak zákulisí). Prostě golfhouse cenově bude vždycky dražší a možnost vyjednání nějaké slevy obtížnější, než u menších krámků.

ad fitting: Jak padlo výše, fitting - na Jamce má hodně lidí dobrou zkušennost s golfgear (@Michal Prokop ), namátkou jsem našel dvě vlákna (tím neříkám, ale, že jinde to nemůže být dobré)

https://www.19jamka.cz/threads/sedm...pravd-o-nakupu-a-fittingu-golfovych-holi.1274
https://www.19jamka.cz/threads/ma-smysl-fitting-kdyz-neni-na-nove-hole.1422
 
GOLFPROFI, není nijak dražší než srovnatelné obchody v Evropě. Cenovou nabídku mají místně na dobré úrovni , vstřícný a ochotný . Nebál bych se je oslovit a domluvit se dá taky.
 
Neda se rict, kdo je nejdrazsi a kdo nejlevnejsi, kazdy ma neco. Zrovna tyhle dva patri k tem drazsim.
Zkus se podivat na golfprovsechny.cz a na fitting je skvely Golfgear.
Drobnosti jako rukavice atd se porad vyplati objednat z Anglie :)
Ahoj diky za odpověď. Mrknul jsem na ten link a schválně porovnal ty železa, o kterých jsem mluvil, mají je za 48tis, takže pořád o 8tis.vic než v GolfProfi. A to je přitom e-shop. Pořad teda vychazi nejlíp GolfProfi. Nevím jak to teda dělají, že to mají ještě levnější než v Americe. Diky za tip na fitting.
 
Golfhouse dle mého názoru nemůže být ani levný. Už kvůli tomu, jakou a kde má prodejnu - relativně na dobrém místě v Praze na Chodově, kde jenom uživit tu prodejní halu musí stát majlant - k tomu adekvátní počet lidí obsluhy a vzhledem ke stagnujícímu počtu českých golfistů prostě ten maloobchod nějak je živiti a vydělávat musí... (neznám nijak zákulisí). Prostě golfhouse cenově bude vždycky dražší a možnost vyjednání nějaké slevy obtížnější, než u menších krámků.

ad fitting: Jak padlo výše, fitting - na Jamce má hodně lidí dobrou zkušennost s golfgear (@Michal Prokop ), namátkou jsem našel dvě vlákna (tím neříkám, ale, že jinde to nemůže být dobré)

https://www.19jamka.cz/threads/sedm...pravd-o-nakupu-a-fittingu-golfovych-holi.1274
https://www.19jamka.cz/threads/ma-smysl-fitting-kdyz-neni-na-nove-hole.1422
Ahoj, diky za odpověď. Taky si myslím, že ten rozdíl je dost způsoben tím, že mají pouze kamennej obchod. Mně by nevadilo jim dát trochu vic než jinde, právě za tu úroveň prostředi, ale třeba 16tis.rozdil na těch Callaway, to už by byl nesmysl. Diky za tip na fitting.
 
Poslední roky jsem byl zastáncem nákupů u nás. Bohužel cena holí v UK je tak nízká, že se zpátky vracím k nákupu věcí odtamtud.
 
GOLFPROFI, není nijak dražší než srovnatelné obchody v Evropě. Cenovou nabídku mají místně na dobré úrovni , vstřícný a ochotný . Nebál bych se je oslovit a domluvit se dá taky.[/
Tyhle jsem se taky díval, ale pořad preferuji kamenné obchody před e-shopy, nákup přes internet mně nabavi, rad si věci, a zejména pokud jde o golfové osaham a hned odvezu. Nejlíp mi vychazi GolfProfi zatím. Jen by mně zajímalo kdo v GolfHouse opravdu nakupuje, jestli to ti lidi neví, že to takhle brutálně přeplácí nebo je jim to jedno.
 
Prostě golfhouse cenově bude vždycky dražší a možnost vyjednání nějaké slevy obtížnější, než u menších krámků.
heled ani ne :) ... Golf House i Golf Profi, ac jsou v zasade nejdrazsi, nabizi "garanci nejnizsi ceny".
Cokoliv si tam clovek poridi a dolozi, ze je jinde za mene, tak dostane zpet. Toto vyzkouseno u Golf House.
U Golf profi lze takto koupit zbozi rovnou za onu nejnizsi cenu. Taktez vyzkouseno... ;)
 
heled ani ne :) ... Golf House i Golf Profi, ac jsou v zasade nejdrazsi, nabizi "garanci nejnizsi ceny".
Cokoliv si tam clovek poridi a dolozi, ze je jinde za mene, tak dostane zpet. Toto vyzkouseno u Golf House.
U Golf profi lze takto koupit zbozi rovnou za onu nejnizsi cenu. Taktez vyzkouseno... ;)

To je dobre vědět.

Já osobně garanci nejnižší ceny nemám rad - někam jdu, koupím a pak dokazuji, ze někde je levněji... to už raději jdu jinam, kde nemám pocit, ze mají tuto akci pro par jedinců - kteří mají chuť a čas ji vyžadovat. Pro obchod vcelku bezpečně - většina nevyužije - takže klidně všechno dražší. Takové dvojí ceny, ale proč ne, proste to tak dneska funguje.
 
heled ani ne :) ... Golf House i Golf Profi, ac jsou v zasade nejdrazsi, nabizi "garanci nejnizsi ceny".
Cokoliv si tam clovek poridi a dolozi, ze je jinde za mene, tak dostane zpet. Toto vyzkouseno u Golf House.
U Golf profi lze takto koupit zbozi rovnou za onu nejnizsi cenu. Taktez vyzkouseno... ;)
Dobrej tip :) Tomuhle jsem nikdy nevěřil a tak ani nezkoušel. Teda jednou někde ano (negolfove zboží) a neuspěl jsem. Měli k tomu podmínky, jako že to musí být srovnatelný obchod, tudíž kamenný. Levnější cena v eshopu bez obchodu je nezajímala..
 
Ta garance ma byt proto, aby clovek moc neresil a koupil... nenastve cloveka vice, nez kdyz den po koupi objevi to same levneji.

Jeden z nich mi uznal i eshop... kupoval jsem takto Zepp. Ktery to byl nevim. Druhy vim, ze vratil penize Ladovi pri koupit putteru. Koupil ho pro manzelku celkem spontalne, za par dni jej videl jinde levneji. Bez reci mu dali rozdil. Za me to neni spatne... samo, ze to muze mit limity (akce atp.), ale lepsi nez nic.
 
Nekdy muze byt ta garance pro shop nevyhoda, napr. pokud jiny shop vyprodava zbozi pod nakupkou, ano, obcas se to stava :(
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
V Golfhouse je dost věcí drahých, ale dost taky levných - od té doby, co vznikli jsem měnil gripy jen tam, vždycky předem napíšu mail na všechny rozumné obchody, oni pošlou cenu a zatím vždy vyšel Golfhouse nejlevněji. Nebo jsem tam kupoval ženě GPS hodinky, o tisícovku levnější než kdekoli jinde.
 
Tyhle jsem se taky díval, ale pořad preferuji kamenné obchody před e-shopy, nákup přes internet mně nabavi, rad si věci, a zejména pokud jde o golfové osaham a hned odvezu. Nejlíp mi vychazi GolfProfi zatím. Jen by mně zajímalo kdo v GolfHouse opravdu nakupuje, jestli to ti lidi neví, že to takhle brutálně přeplácí nebo je jim to jedno.

Tak GolfArts je docela velký kamenný obchod, nevím, jestli někde mají víc bot, než tam, a outlet v první patře taky slušný
 

Podobné

VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom