Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GOLFOŽKY - ty nejlepší ponožky na golf

Ahoj všem,
již jsem se zde párkrát zmínil o našem produktu golfových ponožek - GOLFOŽKY.

V čem jsou ponožky unikátní? Prošli jsme 4měsíčním vývojem, kdy jsme nejdříve testovali všechny dostupné golfové ponožky na trhu a následně vymysleli a upletli ponožku, která neklouže, neshrnuje se do boty, nepotí se v ní noha a primárně je nabízíme pro golfové resorty, cestovky, firmy apod. vždy ve specifickém designu daného partnera. Takto mají Golfožky na Black Bridge a Kaskádě a s dalšími resorty jednáme.

Jedna taková perlička, ponožky máme odladěné i obrovským testováním, praním apod. a vydrží hodně, rozhodně to není ponožka na jedno použití :).

Mimo to jsme udělali i naší standardní verzi, v našem designu, nabízím tedy všem jamkařům možnost vyzkoušet ty nejlepší ponožky na golf, vyrobené v Česku, převážně z bavlny a ještě od místního jamkaře :).

Golfožky nabízíme ve velikostech 35-38, 39-42, 43-46, máme krátkou kotníkovou verzi a delší nad kotník, viz.fotky

Standardní doporučená MOC je 249 Kč vč. DPH, nabízím Vám možnost zakupit si libovolné 3 páry (kombinace velikostí, typu) za 590 Kč vč. DPH + poštovné. Napište mi do zprávy sem nebo případně na info@golfozky.com nebo 720 758 829.

Kdyby někdo chtěl pro svou firmu, kamarády apod. svůj uikátní design, neváhejte mě kontaktovat na info@golfozky.com nebo na 720 758 829

Web zatím ladíme, můžete nás sledovat na Instagramu.

Těším se na reakce a snad Vás zaujmou ;)

Golfožky etiketa.JPG Golfožky_long.JPG Golfožky_short.JPG Golfožky Kaskáda_stojan.JPG Golfožky_Black Bridge.JPG Golfožky_Kaskáda.JPG Golfožky.JPG
 
Upraveno moderátorem:
Díky za lajky :) - čekám objednávky :D
 
Tak já jednu trojici vezmu. Jsem zvědav...

Ale jestli mi to nesnizi skore alespon o tri rany na kolo, tak si mě nepřej. ;)
Napíšu SZ. :)
 
Upraveno:
... mám vyzkoušený vzorek v podobě "Dycky most" a zatím stále drží - spokojenost :up:

Nerýsuje se tam něco v černé, nebo modré barvě?:)
 
... mám vyzkoušený vzorek v podobě "Dycky most" a zatím stále drží - spokojenost :up:

Nerýsuje se tam něco v černé, nebo modré barvě?:)
Wow tak to rad slysim!!!! Cerne jsme meli vzorove, ale nedopadly dobre, tak je ani nenabizim, ale planujem :)
 
Tak já jednu trojici vezmu. Jsem zvědav...

Ale jestli mi to nesnizi skore alespon o tri rany na kolo, tak si mě nepřej. ;)
Napíšu SZ. :)
Tři rány na kolo budou jak nic :D
 
Mě vadí to dnešní univerzální číslování. 43-46. U 4 z 5 pokusů mi to je ve finále velké (mám 45). Zlatý časy, kdy se fusekle vyráběly po jednotlivých číslech. Takhle to leze dost do peněz.
 
Mě vadí to dnešní univerzální číslování. 43-46. U 4 z 5 pokusů mi to je ve finále velké (mám 45). Zlatý časy, kdy se fusekle vyráběly po jednotlivých číslech. Takhle to leze dost do peněz.
Bohužel tak je nastavený pletací svět, ale garantuju ti, že ti naše velké nebudou :), odzkoušeno na 80 různých nohách během finále Crystal Golf Tour, nikdo si nestěžoval, nohy různé, rozptyly různé :D - takže směle do toho :)
 
Tak naše už jsou doma. Objednány dvoje klučičí vysoké a nízké a jedny holčičí pro @kristyna, tam jen nízké. Na noze sedí dobře, je cítit, že jsou fajn. Jinak, ty vysoké jsou hezčí, podle mého, protože mají znak i na kotníku (viz obrázek výše). Tzn. ty si nechám, ty nízké jsou stejně pro puberťáky 🙃


9D31DC80-06CC-4C24-B0DE-0CE8CA9333B0.jpeg A7EDFCCF-0D71-473F-9C9F-36C1F903A6E2.jpeg


PS: Psal jsem trenérovi, že už ho nepotřebuju, protože mám tyhle ponožky - tzn. už to umím. :up:
 
Tak naše už jsou doma. Objednány dvoje klučičí vysoké a nízké a jedny holčičí pro @kristyna, tam jen nízké. Na noze sedí dobře, je cítit, že jsou fajn. Jinak, ty vysoké jsou hezčí, podle mého, protože mají znak i na kotníku (viz obrázek výše). Tzn. ty si nechám, ty nízké jsou stejně pro puberťáky 🙃


Zobrazit přílohu 16545Zobrazit přílohu 16546


PS: Psal jsem trenérovi, že už ho nepotřebuju, protože mám tyhle ponožky - tzn. už to umím. :up:
Golfožky good, ale nohy máte ještě hezčí :) - ad logo - naše je velké, proto by se tam nevlezlo, ale Black Bridge má své logo na své verzi u krátkých, stejně tak Kaskáda, zálaží na logu no :) - ať slouží, dej vědět jak sedí během hry, tréninku ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom