Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfový vozík - manuál nebo elektrika?

Můj repasovaný miláček. S potřebnými držáky a USB portem.
DSC_0162.JPG
DSC_0161.JPG
DSC_0163.JPG
 
No, někdo tady psal, že má řadu S i M a rozdíl ve stabilitě nevidí, tak nevím.
Co řada S nemá, je držák a nabíječku na mobil, což je pro mě velkej bonus. Používám mobil jako scorekartu a bastlit na to nějakej držák, s kterým to nepůjde složit nechci.
Teď mě napadá, jak je to s origo držáky na scorekartu (turnaje), deštník atd., musí se sundávat před složením vozíku?
Rozdíl mezi M1 a M3? Je M3 jen novější typ stejného vozíku, nebo je to poddruh řady M?

Jardo, zdali pouzivas mobil pri hre, tak M, bez debaty!
Super se to vyklopi, mas tam hned usb na nabijeni.
Drzak na destnik jen sklopim, drzak na skorku nevozim nasazen, ale da se taky jen sklopit.
1/3 poddruh rady M.
Mensi vybava, nepamatuji uz v cem.
 
http://www.clubhousegolf.co.uk/acat...rolley-Extended-Lithium-Battery.html#SID=5387

Tohle jsem si pořídil. No už nejsem nejmladší, že...
A poslali ti to bez problému? Pamatuju si, že před pár lety jsem se díval na vozíky na onlinegolf.co.uk a nechtěli je posílat mimo UK.

Jak je to se zárukou, myslíš že bys mohl uplatňovat u českého zastoupení Motocaddy (jestli je?)?

Jinak já jsem pořídil za 4800 použitý starší S1 tady přes levnygolf a spokojenost. Chodím Ostravici a tam je pomoc dost znát :)
 
Záruka pravděpodobně ta co t EU. Ještě jimi jsou. Snad. Poslání bez problémů a na požádání ještě ten den.

@JardaK M3 Pro má nějaký lepší displej a počítání vzdáleností atd. Pro mě k ničemu. Navíc M3 se nedělá s DHC. Tedy sám si nebrzdí z kopce. Mám vyzkoušeno a je to super. PCaddy je pro mě neznámá značka a nedá se tolik složit. A nemá DHC.
 
Tak, konečně jsem se dokopal objednat.
Stejnej jako David, jen k tomu ještě obal a držák na scorku.
Po zkouknutí asi tisíce videí jsem uznal, že ty blbiny co umí M3 nestojí za oželení DHC. Navíc když vše kromě přesnějšího měření baterie mi dává aplikace v telefonu...
Už aby byl doma,teda na hřišti se mnou..
 
Tak, konečně jsem se dokopal objednat.
Stejnej jako David, jen k tomu ještě obal a držák na scorku.
Po zkouknutí asi tisíce videí jsem uznal, že ty blbiny co umí M3 nestojí za oželení DHC. Navíc když vše kromě přesnějšího měření baterie mi dává aplikace v telefonu...
Už aby byl doma,teda na hřišti se mnou..
 
Já umím i dvě 18ky v 35stupních za jeden den a to na dvou hřištích
Jo, jednou za život :)
A jak jsi zahrál a jak se ti to líbilo?
A vůbec, golf hraju proto, že se mi líbí hra. Nepotřebuju si dokazovat, jakej jsem Jura a konkurovat šerpům..
 
Já mám taky rád hru jako takovou. Možná si díky věku snažím něco dokazovat. Tyhle vymoženosti neodsuzuji,ale já pohyb po hřišti beru i tak trochu jako trénink pro mou schránku, myšleno tělesnou. Tak promiň za toho lenocha. Pokud zvládnu manuál, tak něco na baterky doma nechci
 
Já mám taky rád hru jako takovou. Možná si díky věku snažím něco dokazovat. Tyhle vymoženosti neodsuzuji,ale já pohyb po hřišti beru i tak trochu jako trénink pro mou schránku, myšleno tělesnou. Tak promiň za toho lenocha. Pokud zvládnu manuál, tak něco na baterky doma nechci
Každého věc.
Já to mám jinak, když si můžu ulehčit co mě nebaví, tak to udělám..
 
Tak to má být. V pořádku. Nebudem se přeci dohadovat kvůli vozejky. Každej to má jinak
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Jo a ta jedna nebo tři devítky není o možnosti, ale chuti. Na upřesnění prosím. Nerad se točím jako Sputnik
 
Já zkusil očtverý (to je jako obojí ale pro čtyři varianty)[emoji6]

Bag na zádech. Dřina. Záda bolí a tuhnou ramena. Což mi pak chybí při hře.

Bag na manuálním vozíku - na rovina hřiště ok. Zbraslav jinak nechodím.

Bag na elektrice - do kopců k nezaplacení. Y anebo Karlštejn si bez něj už nedokážu představit. Ten rozdíl v pohodě a ušetření sil je k nezaplacení.

Caddy - super pohoda. Jen musí vědět co dělá a dělat to. A nesmí prudit, že po hře chce jet hned domů. Třeba.

Fyzičku mohu testovat jinde. Kde mi její absence nebude kazit skóre [emoji6] třeba při běhání.
 
Tak je doma.
První dojmy :
Překvapivě k tomu byla anglická zástrčka u nabíječky - no čekal by to někdo když je to z Anglie? Naštěstí jako bývalý skoro ajťak mám doma krabici všech možných i nemožných kabelů - vyřešeno.
Všechny držáky pasují jak mají.
Z integrovaného držáku na mobil /GPS jsem poněkud rozpačitý. Při nastavení rukojeti nahoru pro nás dlouhany ten mobil asi nepřežije. Rozbijou ho hole. Možná je problém můj Puma bag.. Stejně koupím motocaddy bag.
Vozík jezdí, takže asi ok.
Baterka se nabíjí a těším se na víkend.
 
Pošli jim dotaz Jako co to má být s tím kabelem... já to taky řešil, ještě jsem zmínil drobnou vadu na kráse a dali mi 25£ slevu na další nákup. U bagu se bude hodit [emoji6]
 
Pošli jim dotaz Jako co to má být s tím kabelem... já to taky řešil, ještě jsem zmínil drobnou vadu na kráse a dali mi 25£ slevu na další nákup. U bagu se bude hodit [emoji6]
Jako vadu? Třeba to mám taky :)
 
Z trochu jineho soudku: nedavno jsem konecne vytahl sveho manual jucada na hriste (koupeno pro zenu a jako zalozni manual..), a byl jsem hodne prekvapen jak je to dobry vozik. Skvele jezdi, super vyvazeny. Hodne prekvapil i zaryteho Clickgearistu Ladu. Osobne jsem cekal mene, kupoval jsem ho kvuli rozmerum a designu.
Ale do kopce to samo nejede :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom