Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfový set Mercury Golf - 13 ks

Osobně bych šel do toho prvního. Máte tam velkou škálu holí včetně 3 dřev, které mimochodem nevypadají vůbec zle. Maximálně bych časem dokoupil nějakou ostřejší wedge s menším bouncem, ale na to je dost času.
 
Já bych taky vzal první, ale protože se mi líbí bag. Bacha na to, vypadá to, že je to cartbag, to znamená, na nošení bez vozíku/buginy nic moc. To už záleží na tom, jak chodíš na hřiště, jestli s vozíkem, nebo bez, případně jestli máš už jiný bag...

Kamarád si takhle set koupil do začátku, a teď je mrzutý, že se to blbě nosí - přehlédl, že bag nemá nožičky (resp. nepřišlo mu to podstatné), takže pak bag dokupoval.
 
Já bych taky vzal první, ale protože se mi líbí bag. Bacha na to, vypadá to, že je to cartbag, to znamená, na nošení bez vozíku/buginy nic moc. To už záleží na tom, jak chodíš na hřiště, jestli s vozíkem, nebo bez, případně jestli máš už jiný bag...

Kamarád si takhle set koupil do začátku, a teď je mrzutý, že se to blbě nosí - přehlédl, že bag nemá nožičky (resp. nepřišlo mu to podstatné), takže pak bag dokupoval.


Ještě žádné vybavení nemám :) Proto koukám co je kde k mání :)
 
Já bych taky vzal první, ale protože se mi líbí bag. Bacha na to, vypadá to, že je to cartbag, to znamená, na nošení bez vozíku/buginy nic moc. To už záleží na tom, jak chodíš na hřiště, jestli s vozíkem, nebo bez, případně jestli máš už jiný bag...

Kamarád si takhle set koupil do začátku, a teď je mrzutý, že se to blbě nosí - přehlédl, že bag nemá nožičky (resp. nepřišlo mu to podstatné), takže pak bag dokupoval.
Ten Merkury je opravu Cart bag, tedy na vozík nebo caddy ;)
 
No mně se to jeví jako kopie nějaké staré řady od Callaway, ze dřev se ani neobtěžovali sundat logo... Jak moc povedený čínský výrobek to je si z fotografií netroufám soudit... Další otázkou je, jak moc potřebujete hrát grafitové shafty a jak kvalitní jsou, za tu "super" cenu...
 
Zdravím.. Tak ještě jednou od začátku..Budeš hrát jednou týdně nebo pětkrát do roka..? Jak napsal @Sarkafarka , Mercury jsou klony Callaway z roku raz dva tři.., asi to jediné co by stálo za malou úvahu, ale určitě ne u mě... Sulov byl krok vedle, B square ani nevím co je za čínu.. Když už je nutný set, což taky moc nepodporuju, tak jedna z celkem rozumných variant je tato, ještě bych chtěl tak o dvojku sklepnout.. :)
https://sport.bazos.cz/inzerat/110539569/golfove-hole-kompletni-set-ping-k15-pro-pravaka.php
Pro začátečníka ideální hole, driverem se trefíš i když nechceš, mluvím z vlastní zkušenosti..Není to nejnovější model ale kvalitní hole..
No a pak můj doporučovaný postup, set kvalitních želez z druhé ruky a až bude aspoň trošku úderové jistoty začít zkoušet, najít vhodný driver a hybridy, nevím, třeba půjčit od kolegy na pár ran, jde to nejde to..I v resortech při půjčování holí si můžeš za kilo půjčit driver.. Ano, vyskočí tady doporučení na fitting, ale s tím bych nespěchal..
Taky tohle mi nepřijde špatný, ale není tam cena a takové inzeráty nesnáším, snad vím co za to chci..:)
https://www.levnygolf.cz/bazar/46350/set-callaway-hybrid-drevo-putter-wedge
A čím bych v současné chvíli, když už mám něco za sebou, začal já.? Ideální na začátek když chceš opravdu hrát, železa na reguli a značková..
https://www.levnygolf.cz/bazar/45777/mizuno-mx200-4-pw-dlg-r300
 
Hezký den všem, rád bych znal Váš názor na tento set. https://www.repasovnik.cz/ostatni/25364-golfovy-set-mercury-golf-13-ks-mbq.html Jsem začátečník. Děkuji Vám za Váš čas!

Ahoj, měl jsem Mercury v ruce, když jsem byl na hřišti se známým. Je to prostě nějaká Čína, nějak se s tím hrát dá, ale chybí tam ta kvalita...
Ten bag je vyloženě hnusnej

karlos - to popsal hezky :)
pro Ping prostě platí "driverem se trefíš i když nechceš" - stejná zkušenost
Za 5k se dá něco pořídit v dobré kvalitě viz karlos

Jinak s nákupem je potřeby udržet nervy na uzdě. Všichni si chtějí udělat pěknýho Ježíška, tak budou prodávat na konci 2019 nebo pak na začátku 2020 před sezónou, protože pořídí nové klacky :)
 
Pro začátečníka ideální hole, driverem se trefíš i když nechceš, mluvím z vlastní zkušenosti..

Hele @Míla , dej si bacha. Já jsem s @karlos párkrát hrál a párkrát jsem ho hrát viděl. Vsadim i krk na to, že se kolikrát fakt trefit chtěl a ho*no! Takže ono to s tím trefováním a vlastní zkušeností bude nějaký cinknutý:-D!
 
Hele @Míla , dej si bacha. Já jsem s @karlos párkrát hrál a párkrát jsem ho hrát viděl. Vsadim i krk na to, že se kolikrát fakt trefit chtěl a ho*no! Takže ono to s tím trefováním a vlastní zkušeností bude nějaký cinknutý:-D!
Dej si bacha, koš už se chystá.. :D :p
 
Hele @Míla , dej si bacha. Já jsem s @karlos párkrát hrál a párkrát jsem ho hrát viděl. Vsadim i krk na to, že se kolikrát fakt trefit chtěl a ho*no! Takže ono to s tím trefováním a vlastní zkušeností bude nějaký cinknutý:-D!
Proč myslíš že už ho nemám.? Jsem byl trapnej s nudnejma dlouhejma rovnejma ...:D
 
Děkuji!Vážím si Vašeho názoru po zkušenostech!
Pokud uvažujete i o hraných holích, možná by se dalo mrknout i na britský Ebay, je tam poměrně slušný výběr za slušné ceny... Stejně jako jiní zde se domnívám, že zmiňované sety jsou vyhozené peníze... Není nutné nakupovat to nejdražší, ale většinou se to nejlevnější nevyplatí dvojnásob... Cesta nákupu setu želez a postupného dokupování holí podle situace a chutě se zlepšovat, mi přijde jako vhodnější...
 


ale je otázka, jestli je pošlou do ČR, tak za 25 GBP


Mizuno JPX EZ, Ping G-max, Ping G, Callaway XR, Cobra King F6
pak ješty ty značky co začínají na T (ale ty mě teda nikdy neposlouchaly)

toto většinou hodnotí jako hodně muziky za málo peněz, ale to by musel někdo potvrdit, kdo to držel v ruce.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom