Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfovy set junior zacatecnik

Oba sety jsou pro děti dobré, ty neřeší technické parametry holí. Musí se jim líbit a nesmí se za ně stydět před ostatními dětmi. Já bych svému dítěti koupil spíše Callaway.
Teď si vzpomínám, jak jsem svému synovi kupoval takovéto jeho první hole. U nás v prodeji moc nebyly, takže jsem je vzal od jednoho renomovaného "profesionála", který je tenkrát dotáhl z Německa a udělal si z toho tak trochu malý byznys. Stály snad 8.000,- , bezejmenné shity a za rok se všechny hlavy doslova ulámaly, samozřejmě bez možnosti reklamace. Dodnes toho člověka proklínám.
 
Rozhodně bych nevolil ani jeden zmíněných. Jediný co na tom je "hodnotný" jsou nápisy značek. Většina výrobců má juniorské hole jako doplněk, kvalita nic moc, jen je na tom logo společnosti a to lidi přitahuje. Pokud chcete koupit juniorské hole vybírejte ze značek, které se tomu přímo věnují - US Kids nebo MKids. Když se na něco specializujete tak to děláte zpravidla mnohem lépe než firmy co to mají jen jako doplněk. S předních výrobců bych možná vyzdvihl jen PING, ty jsou opravdu pěkné a kvalitní, ale stojí to hodně peněz.
 
Sice jsem ještě ne kupoval dětské hole/sety. Před koupí bych kontaktoval " zuziky" z Golfprovšechny ,členka fora, ta bude mít i odezvu od kupujících poradí , dodá a domluvíte se.
 
Rozhodně bych nevolil ani jeden zmíněných. Jediný co na tom je "hodnotný" jsou nápisy značek. Většina výrobců má juniorské hole jako doplněk, kvalita nic moc, jen je na tom logo společnosti a to lidi přitahuje. Pokud chcete koupit juniorské hole vybírejte ze značek, které se tomu přímo věnují - US Kids nebo MKids. Když se na něco specializujete tak to děláte zpravidla mnohem lépe než firmy co to mají jen jako doplněk. S předních výrobců bych možná vyzdvihl jen PING, ty jsou opravdu pěkné a kvalitní, ale stojí to hodně peněz.

Zrovna tato vekova kategorie uz na znacek trosku kouka...

Osobne jsem stiznosti zrovna na tyto sety dosud neslysel. Naopak zrovna na Cleveland detske hole jsem slysel chvalu.
Me osobne prisly velmi podobne kvalitni, takze me tato informace celkem prekvapuje. Zadne znackove shafty jsem na US Kids ci Tigeru nevidel a ty hole jsou defakto stale stejne uz mnoho let. MMkids nemam zadnou zkusenost.

Michale, v cem jsou ty hole nekvalitni? Specializace ano, ale zase bych z toho nedelal raketovou vedu a dotycne firmy umi jiste navrhnout hole i pro deti. Nedelaji to ve velkem proto, ze jim to nesype... a ano, clovek plati za znacek. Ale to je stejne i u jinych "setu".
 
Jinak obecne doporucuji to koupit second hand... set lze sehnat za 1000,- a hole jsou vetsinou ve velmi dobrem stavu.
Jen pozor na gripy... bezne se ty velmi male ani neprodavaji.
 
Když jsem synovi kupoval jeho druhé hole ve 13- letech, tak jsem byl pevně přesvědčen, že to budou US Kids. Tak jsme je zašli na výstavě zkusit otestovat na simulátor. Sledoval jsem syna zpovzdálí, jak z nich byl doslova nešťastný. Nesmyslně měkké šafty, tvary hlav takové nějaké a barvičky jak pro malé děti, za které by se styděl.
Tak jsme hned tenkrát zajeli do obchodu, kde si odzkoušel dámské železa na grafitu, ze kterých byl absolutně nadšen. Za dva roky byl na singlu.
Pravda, je to již pár let zpátky, takže inženýři z US Kids mohli udělat výrazný posun dopředu.
 
Vsem dekuji za pomoc Take jsem premyslela jeste o us.kids., tak uvidime. Dneska mame jeste trenink, tak se zkusim poradit i s trenerem. Jeste jednou moc dekuji. Krasny den.
 
S
Když jsem synovi kupoval jeho druhé hole ve 13- letech, tak jsem byl pevně přesvědčen, že to budou US Kids. Tak jsme je zašli na výstavě zkusit otestovat na simulátor. Sledoval jsem syna zpovzdálí, jak z nich byl doslova nešťastný. Nesmyslně měkké šafty, tvary hlav takové nějaké a barvičky jak pro malé děti, za které by se styděl.
Tak jsme hned tenkrát zajeli do obchodu, kde si odzkoušel dámské železa na grafitu, ze kterých byl absolutně nadšen. Za dva roky byl na singlu.
Pravda, je to již pár let zpátky, takže inženýři z US Kids mohli udělat výrazný posun dopředu.
Dobry den, dekuji. Synovi je 10 let, ale je pomerne maly na svuj vek, vetsina lidi mu tipuje 8 let, tak damsky by mu byl jeste dlouhy.
 
Když jsem synovi kupoval jeho druhé hole ve 13- letech, tak jsem byl pevně přesvědčen, že to budou US Kids. Tak jsme je zašli na výstavě zkusit otestovat na simulátor. Sledoval jsem syna zpovzdálí, jak z nich byl doslova nešťastný. Nesmyslně měkké šafty, tvary hlav takové nějaké a barvičky jak pro malé děti, za které by se styděl.
Tak jsme hned tenkrát zajeli do obchodu, kde si odzkoušel dámské železa na grafitu, ze kterých byl absolutně nadšen. Za dva roky byl na singlu.
Pravda, je to již pár let zpátky, takže inženýři z US Kids mohli udělat výrazný posun dopředu.

Tak pro 13+ už opravdu nemá cenu moc kupovat dětské sety. Tohle je lepší způsob. US Kids ale na druhou stranu nabízí 2 řady holí. Jedny pro rekreační golf a druhé pro sportovnější juniory.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom