Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfový rituál, amulet pro štěstí?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Máte nějaký golfový rituál nebo amulet pro štěstí na golf? Cokoli co nesmíte zapomenout nebo vám nesmí chybět, jinak runda stojí za prd? :)
 
Uvažuji o tom, že bych nacvičil něco jako Rafa před podáním. Třeba, že bych k tomu jeho tahání se za triko , noc a ucho přidal Jacskonovský probrání rozkroku :D:D:D...
Teď vážně ... já na nějaký speciální rituály, pomůcky nebo amulety nevěřím. Dodržování jakési rutiny před odpalem to jo, ale jinak nic.
Jo a aby runda nestála za prd, je něco co mi nesmí chybět ... přízeň všeho božstva a trocha štěstí.;)
 
Zrovna nedávno jsem přemýšlel o založení tohoto tématu. Můj golf je asi založen jen na rituálech a běda, když něco nedodržím. Předměty pro štěstí: v bagu 3 podkovy, 1 míč od Kláry Spilkové, 1 míč od Lee Westwooda. Pro hru v bagu min. 20 míčů (co kdyby?), ve vozíku 2 hrací míče a jednu žlutou provizi, přesně 2 malá a 2 velká týčka a jedna tužka, ale jen z toho hřiště, které právě hraju. Ráno před hrou se musím oholit. Nesmím si vzít dvakrát po sobě stejné triko, i když je už dávno vyprané. Při turnaji se nesmím ráno podívat na vystavené ceny. Skóre na jamce nesmím zapsat před drivem jamky následující. A ještě několik dalších, které se ani neodvažuji popsat. Na první pohled to vypadá, že je to dost svazující, ale vydržet se to dá :). Pokud se herně nedaří, tak je vždy důvod na něco z výše popsaného to svést:(. Já ty rituály ale neberu jako nějakou zátěž, spíš mi kolikrát přijdou úsměvné a je to zkrátka takový můj sled událostí během hry.
 
Zrovna nedávno jsem přemýšlel o založení tohoto tématu. Můj golf je asi založen jen na rituálech a běda, když něco nedodržím. Předměty pro štěstí: v bagu 3 podkovy, 1 míč od Kláry Spilkové, 1 míč od Lee Westwooda. Pro hru v bagu min. 20 míčů (co kdyby?), ve vozíku 2 hrací míče a jednu žlutou provizi, přesně 2 malá a 2 velká týčka a jedna tužka, ale jen z toho hřiště, které právě hraju. Ráno před hrou se musím oholit. Nesmím si vzít dvakrát po sobě stejné triko, i když je už dávno vyprané. Při turnaji se nesmím ráno podívat na vystavené ceny. Skóre na jamce nesmím zapsat před drivem jamky následující. A ještě několik dalších, které se ani neodvažuji popsat. Na první pohled to vypadá, že je to dost svazující, ale vydržet se to dá :). Pokud se herně nedaří, tak je vždy důvod na něco z výše popsaného to svést:(. Já ty rituály ale neberu jako nějakou zátěž, spíš mi kolikrát přijdou úsměvné a je to zkrátka takový můj sled událostí během hry.

Tak to já bych byl na tvém místě úplně v hajzlu. Za boha bych si totiž nezapamatoval, co všechno musí být splněno abych vůbec mohl vstoupit na hřiště .:eek::D
 
Zrovna nedávno jsem přemýšlel o založení tohoto tématu. Můj golf je asi založen jen na rituálech a běda, když něco nedodržím. Předměty pro štěstí: v bagu 3 podkovy, 1 míč od Kláry Spilkové, 1 míč od Lee Westwooda. Pro hru v bagu min. 20 míčů (co kdyby?), ve vozíku 2 hrací míče a jednu žlutou provizi, přesně 2 malá a 2 velká týčka a jedna tužka, ale jen z toho hřiště, které právě hraju. Ráno před hrou se musím oholit. Nesmím si vzít dvakrát po sobě stejné triko, i když je už dávno vyprané. Při turnaji se nesmím ráno podívat na vystavené ceny. Skóre na jamce nesmím zapsat před drivem jamky následující. A ještě několik dalších, které se ani neodvažuji popsat. Na první pohled to vypadá, že je to dost svazující, ale vydržet se to dá :). Pokud se herně nedaří, tak je vždy důvod na něco z výše popsaného to svést:(. Já ty rituály ale neberu jako nějakou zátěž, spíš mi kolikrát přijdou úsměvné a je to zkrátka takový můj sled událostí během hry.
3 podkovy????!!!:eek: A ty úkony...mám pocit, že to má nějakej odbornej název, snad obsedantně kompulzivní porucha, nebo tak nějak...A není tvé pravé jméno Sheldon Cooper?;):D:D

PS: doufám, že se neurazíš a bereš mě s rezervou.:up:
 
Myslela jsem, že nemám žádnej talisman ani nějaký úkony (krom přípravy před odpalem)...ale vozím na bagu tři míčky pro štěstí - dva mi daroval malý kolega z flajtu - jednou za pohodovou hru a jednou za ten holle-in-one. A třetí míček mám od naší agenturní asistentky, našla ho při geocachingu až v Ňúúújorku!:up:
 
3 podkovy????!!!:eek: A ty úkony...mám pocit, že to má nějakej odbornej název, snad obsedantně kompulzivní porucha, nebo tak nějak...A není tvé pravé jméno Sheldon Cooper?;):D:D

PS: doufám, že se neurazíš a bereš mě s rezervou.:up:
I mě přijdou moje rituály kolikrát směšné, ale kdybych se chtěl urážet, tak bych je sem nepsal. Spíš něco pro pobavení ostatních. Jo a konečně vím, že je na to možná i diagnóza.
 
I mě přijdou moje rituály kolikrát směšné, ale kdybych se chtěl urážet, tak bych je sem nepsal. Spíš něco pro pobavení ostatních. Jo a konečně vím, že je na to možná i diagnóza.
Doufám, že se mi povede se s tebou potkat na hřišti, fakt bych to chtěla vidět v reálu ;):D
 
Já mám jediné - nic takového nemít. Jsem hlava děravá (čti líná si cokoli pamatovat) a nechci se zbytečně vystavovat stresu, že bych na něco zapomněl...
 
Já mám jediné - nic takového nemít. Jsem hlava děravá (čti líná si cokoli pamatovat) a nechci se zbytečně vystavovat stresu, že bych na něco zapomněl...
Např.: "Já vůl nechal jednu podkovu doma!":D:D:D
 
No, Petr psal, že má v bagu tři podkovy :rolleyes: a ty jsi psal, že bys něco určitě zapomněl...tak jsem to tak spojila.:cool: pokus být vtipná...:oops:
To jsme na tom stejně, já chtěl být taky vtipný ... mělo to vyznít jakože jsem tak zapomětlivej, že jsem zapoměl, že se tu o nějakejch podkovách vůbec mluvilo ;):D:D:D
 
Doufám, že se mi povede se s tebou potkat na hřišti, fakt bych to chtěla vidět v reálu ;):D
Ty předměty pro štěstí mám trvale v bagu, takže ty zapomenout nelze. Rituály před hrou a při hře dělám tak nenápadně, že nemá nikdo šanci to zjistit.
 
Ja se snazim nezapomenout boty a rucnik.
Myval jsem modre tee, ktere jsem pokladal za talisman stesti... ale kupodivu to tim nebylo. :D
 
Obnovím tohle téma. Spousta novějších tu nic nenapsalo. Určitě se ale pár nových rituálů či amuletů pro štěstí našlo, co máte, provozujete?
 
Obnovím tohle téma. Spousta novějších tu nic nenapsalo. Určitě se ale pár nových rituálů či amuletů pro štěstí našlo, co máte, provozujete?
na konci loňských turnajů a mé první letošní chodím s @PFP. Je to super rituál a jsem rád za dobrou společnost, ale jestli se tento víkend neosvědčí a nebudu mít konečně publikovatelný výsledek, tak ho asi vyměním a vezmu dcerce nějakého plyšáka do bagu :) :) :) (tonoucí se hraček chytá...)
 
na konci loňských turnajů a mé první letošní chodím s @PFP. Je to super rituál a jsem rád za dobrou společnost, ale jestli se tento víkend neosvědčí a nebudu mít konečně publikovatelný výsledek, tak ho asi vyměním a vezmu dcerce nějakého plyšáka do bagu :) :) :) (tonoucí se hraček chytá...)
Byl jsem už leccos a leckdo, ale amulet ještě nikdy. Jednou to musí být poprvé.

Ale pokud mám poslední příležitost, tak se budu na Barboře a v Ústí hodně snažit, abych nebyl vyměněn.:D
 
já mám orla vazouna
7279
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom