Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfový oděv

4a84646f4cf6412f57025955029a9242.jpg
 
jan řekl:
Myslite lososove? :)))) 
Jinak ruzove triko je ok, ale boty Jordana jsou fajk damske... at se na me nezlobi (asi to prezije). :)
Lososová NENÍ růžová!  :lol:
 
Jinak co tak sleduji,tak většinou chlapům růžová sluší. Jen ty svoje chlapy do ní neukecam. Takze pánové, klidně noste růžová trička, i růžové kalhoty, ale ne společně prosím, to už by té růžové bylo moc. ;)
 
Zalezi na konkretni barve toho lososa!! :)))

Pujcim si od zeny ruzove jehly!

V it svete par let dozadu bylo ruzove polo vyhrazeno programatorum .Net, ty nemeli flanelky. :)))
 
Losová je růžová. Někdy světlejší, někdy tmavší. :)

Ale zpět trochu k tématu: odlišujete své oblečení, když jdete na turnaj/volnou hru, nebo spíše dle hřiště (lokalita, cena)? Nebo - prostě jde se na golf = vždy dokonale jak do opery?
 
Ja hlavne dle pocasi. Resim hodne tmave obleceni v horkem lete... typ bot dle moznosti deste atp. Vetsinou do auta hazim i vice typu svetru, vest... a na miste se rozhodnu co zabalim. 
Nicmene kdyz jdu na regulerni hriste, tak vzdy v golfovych kalhotech a triku s limeckem.

Co paradoxne resim nejvice je cepice: uz jsem jednou dostal upal na Albatrosu, neb jsem si vzal pouze ksilt a prazilo opravdu hodne. Posledni 4 jamky jsem sel s horeckou. Nyni mam v bagu "emergency ksiltovku" (hnusna, ale skladna). A tez resim moznost deste, neb nektere ksiltovky jsou water vice odolne nez jine... 

Aktualne resim to, ze mam nekolik super golfovych svetru a nepromok, ktery jsem si na zacatku sve kariery koupil v cerne barve a ted toho uprimne lituji. :)
 
jan: Když to tak čtu, nechci se tě dotknout, ale kolika autama jezdíte na dovolenou? :) 
 
Michal: dulezite je, ze mym autem ne :)
Muj vuz je vice mene clubcar certifikovany pro provoz na silnici :D
 
Chtěl bych oživit jednu starší diskusi. Já třeba na podzim/jaře chodím na hřiště v tmavých manžestrákách. Je mi v celku jedno, jestli to zcela vyhovuje etiketě nebo ne. Myslím si, že se z toho někde dělá až zbytečný problém. Jsou podle mě daný nějaká základní pravidla, jako límeček a ne modré jeansy, tak proč se tím víc trápit. Jinak v chladnějším počasí taky spíše nosím vestu z goretexu a pod ní svetr a termotriko s tričkem s líměčkem. Na golf jsem si koupil jednu extravagantní zimní čepici se sobem a bambulí (ndo města bych s ní asi nevyrazil :) a v létě mám v bagu oranžovou kšiltovku (aspoň jsme víc vidět), kterou používám i na treking. Nic speciálního golfovýho. Už kvůli těm x násobně nastřeleným cenám jen proto, že je to na golf. Osobně jsem příznivcem značky Patagonia (asi hlavně pro jejich filozofii recyklování atp.), od který mám několik věcí na lyže, které v případě zimy vytáhnu i na golf.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom