Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfový oděv

karlos

Guru fóra
Klub
BENGK
HI (HCP)
10+
Tak si takhle koukám na The Players, Fowler kalhoty s gumou az se z toho p.....re aby mu nevypadlo z nohavice, každou botu jinou a ještě růžovo zeleno svítící, no a Mcilroy v teplákách, přestávám tomu malinko rozumět proč po mě chce někdo tričko s límečkem  :mrgreen:. Vím že by mělo být v golfu více volnosti, povolili jim šortky na Pro Am(neměl bych nic proti ani v soutěžních kolech), nejsem žádnej staromilec nebo konzerva, ale už se mi to přestává líbit. Můj osobní názor, tak mně můžete ukamenovat.
 
Barevnost mi nevadí, styl by se měl dodržovat!
 
souhlasim s Martinem. Sam jsem vzdy jak papousek. Kratasy OK, zeny maji i ultramini kratasy, coz samozrejme nikomu nevadi :D :) ale neci vystrelky v mode uz jsou moc na Tour. Vše to začalo změnou bot u nekterych hracu na boty typu tenisky :(
 
No mě barevnost taky ne, ale mohl by mít ty boty aspoň stejný, pořád si myslím že golf není disco  :D
Malinko off, ale zase mě pruděj(ČT), že jde přenos bez jakéhokoliv komentáře.
 
Čím jsem starší, tím jsem konzervativnější a snažím se být nenápadnější a nepotřebuji se honit za každým rádoby módním výstřelkem. Máme u nás v klubu jednoho " týpka " co si právě ve svých 60 letech pořídil nejkřiklavější kalhoty od Johna Dalyho a cítil  se dotčený na poznámku, že cirkus ze Řitky už odjel. :oops:
 
Njn, změny asi budou, i když já bych se bez nich obešel. Na golfu se líbí právě ty tradice, ta slušnost, že tě pozdraví i lidi, které to mimo hřiště nenapadne.
Trochu se obávám, že změnou oblečení to pouze začíná.
Taky si rád vezmu červený triko, ale ti Fowlerove začínají vypadat jako parta údržbářů křížená s černošským gangem z Bronxu :(
 
Pánové musím souhlasit, oděv Fowlera je fakt šílenost. Vypadá jak magor, gatě, boty...na jeho placaté kšilty jsem si už zvykla, nelíbí se mi, ale budiž. Ale tento ohoz je už silná káva  :evil:
 
Normalne jste me donutili si ho najit!! 
Ty boty jsou ulet, ale osobne me to vubec neurazi... prijde mi to uplne ok. Vyrazne barvicky jsou jeho trademark a za ty penize... :)
http://prntscr.com/b3i4zf

Jeste odvazna poznamka. Podobne veci mohou golfu naopak pomoci. Neb at mi sedi styl Gmaca asi vice, tak si dovedu predstavit, ze pro <20 je toto ukazka, ze muzete byt "cool/in" a zaroven mit oblekove kalhoty a limecek. Takze jdu asi proti vsem, ale ja tohle podporuji. Navic u Rickieho to je celkem prirozena vec a hrat umi... tzn. neni to posledni hrac PGA Tour, kteremu plati sponsori kartu a nic neumi... 
 
Asi je mi to jedno, jak se kdo obléká. Pokud není definovaný "dres" jako v jiných sportech, pro mě za mě ať vypadá jako papoušek. Byť je pravda, že to moc vizuálně hezké není. Vlastně dosáhl svého - mluví se o něm, pro reklamu marketingově asi ideální. 

Schválně, myslím, že na našich hřištích objevíme někdy i odvážnější kreace. :)
 
Requo řekl:
Schválně, myslím, že na našich hřištích objevíme někdy i odvážnější kreace. :)
Tak tos trefil myslim. :)))
 
Tak za mně úplně jasný, je potřeba u toho dobře vypadat, takže Fowler nedal cut, to má za ty včerejší boty  :D, dnes standart obleček -1, Rory včera v teplákách E, dnes standart oblek -8, ať si to každej přebere jak chce  :D.
 
Taky mě moc nesedí ta nová móda. Já ve starším tričku 96 ve Slavkově na turnaji. :D
 
Jako kdyz koukam, co mel Jordan... :D
Asi si pujcil neco od kolegyn LPGA :)))
 

Přílohy

  • image.jpeg
    image.jpeg
    368,7 KB · Zobrazení: 1.166
Taky podle toho hrál..

Btw. Dechambeu je důkazem, že když chce vypadat jinak než ostatní, dá se to udělat naprosto vkusně a za mě palec nahoru pro toho chlapíka...
 
Jinak jsou to ty same barvy co byly cool 10 let nazpet na lyzich. 

Ukazoval jsem zene a hlasuje pro Richieho :))
 
Tu růžovou většinou nosí jako "podporu" boje proti rakovině. Tuším, že prsu. Něco jako ta mašle na čepici. Osobně nemám problém si na hřiště vzít růžové triko. Protože co...? Protože mi sluší. Neasi... [emoji41]
 
doktordee řekl:
Protože co...? Protože mi sluší. Neasi... [emoji41]
Mám to stejně :D i když bohužel jen jedno triko, hezké proužkované bílo-růžové, ale zato pořádně uplé :p
 
Myslite lososove? :)))) 
Jinak ruzove triko je ok, ale boty Jordana jsou fajk damske... at se na me nezlobi (asi to prezije). :)
 
Tak jestli víš, že existuje, o tom jak vypadá už vůbec nebudu psát, lososová barva... tak to je konečná, kamaráde...! :-D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom