Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfový kompas - za kolik dáš republiku

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Na fb jsem narazil na tento projekt http://golfovykompas.cz/. Asi to není úplně špatná myšlenka, taková jednudušší verze všudyhrálů - možná. Nicméně, nevím proč, působí na mě nedůvěryhodně, když nikde není jméno, kdo za tím stojí (a je tam celá firma). Ale přesto, kdyby někoho zaujalo... :)
 
Zdravím!

Jde o novou osobní akci a tak má i porodní bolesti:) Nedůvěru snad překonáme:) Pokud se někdo rozhodne přidat budeme rádi.
Často cestujeme, časově hrajeme kdy se dá, turnaje jen když to vyjde a v řadě případů jdeme hřiště singl... Proč se ale i tak nepoprat o co nejlepší výsledek, nezahrát si na 100% podle pravidel a nic si neodpustit? Navíc je v Čechách spousta pěknejch míst, které stojí zato navštívit:) Pak už jen stačí vzít hole sebou...

Je to soutěž na zpestření sezóny. Nic víc, nic míň:)

Tak nedůvěru pryč!:)

Petr
 
Ahoj Petre,

vitej mezi nami. Drzim projektu palce, myslim, ze kdyz jsem daval link na zacatku kvetna, tak stranka byla na informace chudsi - ale ruku do ohne za to uz neda. Nevuzajus o nejake statistice omezene na kraje? Takovy vsudehral kraje a sber krajovych bobriku? :)

A nejake novinky?
 
Díky:)
S kraji počítáme. "Za kolik dáš republiku?" byl úvodní název který nás chytil, ale chceme ocenit každého aktivního účastníka, kterému se podaří překonat určitý level (počet hřišť, kompletace kraje). Hlavně je fajn občas vyrazit z domovského hřiště a zjistit, že i leckteré "menší" hřiště dokáže dát pořádně zabrat a to co mu chybí dožene atmosférou:)

Petr
 
Prohlédl jsem si projekt trochu podrobněji a chtěl jsem se zeptat, existuje někde nějaká tabulka přihlášených, resp. dosažených výsledků? Možná jenom špatně hledám. Mně by se asi docela líbilo, sledovat, jak se postupně plní nějaké "bodíky", případně vzájemné porovnání s ostatními ve své skupině? Přijde mi to jako skvělá myšlenka, za kterou musí být i spoustu práce, pokud by účastníků byly desítky... 
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom