Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfový ježíšek 2017

No abych tady nevypadal jako srab, tak já je s sebou teda vezmu. Ale hrát s nimi budu , jen pokud se mi do odjezdu podaří zahrát max. 80 ran. Tak mi drž palce,
máme na to oba půl roku. To snad vydržíš ?? Ne??;);)
Já jsem v klidu, nejsi jedinej, kdo tam posílá provéčka do křoví:)
 
Já jsem v klidu, nejsi jedinej, kdo tam posílá provéčka do křoví:)

Já těm poznámkám o ztrácení míčů v Hořehledech moc nerozumim, když mi tu po letošním prořezu zbyly asi 3 stromy a každej kdo si říká golfista přece trefí na 150 m fairway širokou přebytečnejch 30 metrů, takže poznamenám pouze, že každé ProV ztracené na hřišti je v prodeji na recepci cca týden poté za lidových 20 Kč!
 
Já těm poznámkám o ztrácení míčů v Hořehledech moc nerozumim, když mi tu po letošním prořezu zbyly asi 3 stromy a každej kdo si říká golfista přece trefí na 150 m fairway širokou přebytečnejch 30 metrů, takže poznamenám pouze, že každé ProV ztracené na hřišti je v prodeji na recepci cca týden poté za lidových 20 Kč!
No já ti nevím, Franta je slepej tak, že za něj musím na recepcích vyplňovat papíry, ale provéček už v Hořehledech našel spoustu...
 
No já ti nevím, Franta je slepej tak, že za něj musím na recepcích vyplňovat papíry, ale provéček už v Hořehledech našel spoustu...

Otázkou je, kolik jich před tím ztratil:)
 
Já těm poznámkám o ztrácení míčů v Hořehledech moc nerozumim, když mi tu po letošním prořezu zbyly asi 3 stromy a každej kdo si říká golfista přece trefí na 150 m fairway širokou přebytečnejch 30 metrů, takže poznamenám pouze, že každé ProV ztracené na hřišti je v prodeji na recepci cca týden poté za lidových 20 Kč!
no a podle toho co tu čtu, tak u vás mají hrané míčky docela dobrou obrátkovost. :)

Všichni podezírají výrobce elektroniky a automobilů z toho, že vymysleli tzv. "kurví..a" a ono tohle téma přitom vzniklo na golfu se zavedením biozóny a sázením keřů :D:D:D
 
no a podle toho co tu čtu, tak u vás mají hrané míčky docela dobrou obrátkovost. :)

Všichni podezírají výrobce elektroniky a automobilů z toho, že vymysleli tzv. "kurví..a" a ono tohle téma přitom vzniklo na golfu se zavedením biozóny a sázením keřů :D:D:D
No a proč myslíš, že @mkopcak furt kácí a prořezává? Už ty míčky nemá kam dávat a nikdo nu je nekupuje :)
 
no a podle toho co tu čtu, tak u vás mají hrané míčky docela dobrou obrátkovost. :)

Všichni podezírají výrobce elektroniky a automobilů z toho, že vymysleli tzv. "kurví..a" a ono tohle téma přitom vzniklo na golfu se zavedením biozóny a sázením keřů :D:D:D
Na to jsou podle mě experti na Ypsilonce, tam je to samá biozóna, jen bych to v džihádu sbírat asi nechtěla :D
 
no a podle toho co tu čtu, tak u vás mají hrané míčky docela dobrou obrátkovost. :)

Všichni podezírají výrobce elektroniky a automobilů z toho, že vymysleli tzv. "kurví..a" a ono tohle téma přitom vzniklo na golfu se zavedením biozóny a sázením keřů :D:D:D

Přesně tak, v tom je klíč mého úspěchu. 40% obratu tvoří prodej stále stejných dvaceti hraných míčů dokola!
 
Já dostal k ježíšku taky golfový dárek, od @kristyna. S Fandou (starší syn) 5 lekcí tréninku v Hořehledech. Tak jsem vymyslel, že Fanda bude švihat a já si @mkopcak zablokuju na hodiny, aby mě naučil patovat. Já mu dám, ten celej rok smíchu na mojí adresu. :)) Bude na to muset koukat pět hodin v kuse!
 
Já dostal k ježíšku taky golfový dárek, od @kristyna. S Fandou (starší syn) 5 lekcí tréninku v Hořehledech. Tak jsem vymyslel, že Fanda bude švihat a já si @mkopcak zablokuju na hodiny, aby mě naučil patovat. Já mu dám, ten celej rok smíchu na mojí adresu. :)) Bude na to muset koukat pět hodin v kuse!
Jako že se ti bude 5 hodin v kuse tlemit za tvoje prachy? To vypadá jako super nápad :)
 
Jako že se ti bude 5 hodin v kuse tlemit za tvoje prachy? To vypadá jako super nápad :)

nene, bude trénovat. Dokud se mi patování nezlepší, jinak budu reklamovat! :)
 
nene, bude trénovat. Dokud se mi patování nezlepší, jinak budu reklamovat! :)
To určitě.
Najdi si comeback, díl kdy chtěl Lexa reklamovat CD u Vašuta. Dopadneš pravděpodobně stejně :)
 
Opožděně k Vánocům od mé mamky.
Si říkám, jestli už to není za hranicí soudnosti??
C7899BDD-1A18-4A1F-9F4A-0F750889194C.jpeg
 
Opožděně k Vánocům od mé mamky.
Si říkám, jestli už to není za hranicí soudnosti??Zobrazit přílohu 3682

Myslím, že je to v pořádku, jako uznávám, pes v posteli značí určité povolené mravy, ale když má golfovou deku, je to ok! :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom