Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfový ježíšek 2017

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Golfový Ježíšek, tak co jste pod stromečkem našli? Primárně dárky golfové - pochlubte se. :) Kde už je naděleno?
 
zatím jenom golfový kalendář na 2018 :) všechno ostatní jsem stihnul koupit během roku .... nové hole apod .. :-D
 
Je to divne, ale golfoveho vubec nic :eek:
 
Naštěstí nic [emoji41] ale dostal jsem peníze a za něj si objednal 70-300 mm objektiv. A ten budu mít primárně na golf. Takže tak.
 
Z golfových dárků tričko, svetr, set čepice rukavic a návleku na krk, vitrínku na míčky:)
 
Golfového? Sukenku na golf, manžel soupravu bundu a gatě, klukům jsem nechala udělat kalendář z jejich golfových fotek. Vojta dřevo a hybrid (ale o těch věděl), Jíra kšiltovku Calaway. Dohodli jsme se totiž, že golfové dárky si koupíme během sezóny a bez překvapení, podle toho co kdo bude potřebovat ;). Jinak kluci dostali od svého nejstaršího bráchy 3D tiskárnu a z té jsou u vytržení :up:.
 
Z golfových dárků tričko, svetr, set čepice rukavic a návleku na krk, vitrínku na míčky:)

Vitrínku na míčky? Budeš sběratel jak @JanKostalCZE?

Golfového? Sukenku na golf, manžel soupravu bundu a gatě, klukům jsem nechala udělat kalendář z jejich golfových fotek. Vojta dřevo a hybrid (ale o těch věděl), Jíra kšiltovku Calaway. Dohodli jsme se totiž, že golfové dárky si koupíme během sezóny a bez překvapení, podle toho co kdo bude potřebovat ;). Jinak kluci dostali od svého nejstaršího bráchy 3D tiskárnu a z té jsou u vytržení :up:.

Ať vytisknou golfový míček, porovnáme ho s ProV1. :)
 
Vitrínku na míčky? Budeš sběratel jak @JanKostalCZE?



Ať vytisknou golfový míček, porovnáme ho s ProV1. :)
Jako @JanKostalCZE ne, to není nikdo :)
Ale od začátku sbírám míčky ze hřišť, kde jsem hrál. Jen poslední dobou jsem někdy zapomněl. Nebylo to kam dávat a měl jsem pocit, že ta vitrínka stejně skončí v garáži.
Ale žena mě překvapila, sama jí vybrala a vymyslela pro ni místo v obýváku:) Ani jsem netušil, co by to mohlo být, když jsem to rozbaloval...
 
A vlastně ještě jeden dárek jsem dostala (golfový). Nejmladší syn Jíra mi vyrobil stojánek na můj hole in one míček. :up:
 
Golfového? Sukenku na golf, manžel soupravu bundu a gatě, klukům jsem nechala udělat kalendář z jejich golfových fotek. Vojta dřevo a hybrid (ale o těch věděl), Jíra kšiltovku Calaway. Dohodli jsme se totiž, že golfové dárky si koupíme během sezóny a bez překvapení, podle toho co kdo bude potřebovat ;). Jinak kluci dostali od svého nejstaršího bráchy 3D tiskárnu a z té jsou u vytržení :up:.
Starší syn má 3D přes rok, takže jsem dostala od něj vyrobené vypichovatko, týčka a držák na 2 míčky na pásek. :up:
 
Mě Ježíšek přinesl tolik vytouženou golfovou GPS navigaci Garmin Approach G8. Už se těším ven. Akorát nevím, kde ztratil toho Jucada. Toho jsem si totiž přál taky.
Je to lajdák. :D
 
Akorát nevím, kde ztratil toho Jucada. Toho jsem si totiž přál taky.
Asi jsi neznaboh, nemodlíš se, a když se máš postit, přežíráš se ... tak se nediv :p
Já ze stejnýho důvodu dostal jen tři rukavice a krabku 12 novejch míčků i když jsem si přál alespoň 14 denni golfovou dovolenou třeba v JAR.:eek:;)
Na druhou stranu je třeba přznat, že ty míčky jsou ProV1. Na třetí stranu tady ale zas veřejně prohlašuju, že na ně nesáhnu, dokud nezahraju 80 nebo míň. ... doufám, že to bude už příští sezónu. :up::D
 
Mně Ježíšek přinesl míčky ProV1, kšiltovku a poukaz na 6ti denní cyklogolfový pobyt do Hořehled. To, co jsem si o tom hřišti přečetl, mne utvrdilo v rozhodnutí, míčky od Ježíška nechat raději doma.:)
 
Mně Ježíšek přinesl míčky ProV1, kšiltovku a poukaz na 6ti denní cyklogolfový pobyt do Hořehled. To, co jsem si o tom hřišti přečetl, mne utvrdilo v rozhodnutí, míčky od Ježíška nechat raději doma.:)
Jen je vezmi sebou, nic neudělá člověku radost jako najít při hledání ztracené brambory nové Provéčko:)
 
Asi jsi neznaboh, nemodlíš se, a když se máš postit, přežíráš se ... tak se nediv :p
Já ze stejnýho důvodu dostal jen tři rukavice a krabku 12 novejch míčků i když jsem si přál alespoň 14 denni golfovou dovolenou třeba v JAR.:eek:;)
Na druhou stranu je třeba přznat, že ty míčky jsou ProV1. Na třetí stranu tady ale zas veřejně prohlašuju, že na ně nesáhnu, dokud nezahraju 80 nebo míň. ... doufám, že to bude už příští sezónu. :up::D
vis, ze micky starnou?? :D aby za 10 let jeste letaly :D
 
Nastesti jsem golfoveho letos nedostal vubec nic :D
 
Jen je vezmi sebou, nic neudělá člověku radost jako najít při hledání ztracené brambory nové Provéčko:)

No abych tady nevypadal jako srab, tak já je s sebou teda vezmu. Ale hrát s nimi budu , jen pokud se mi do odjezdu podaří zahrát max. 80 ran. Tak mi drž palce,
máme na to oba půl roku. To snad vydržíš ?? Ne??;);)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom