Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfový hnus velebnosti... ale hráli jsme!

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
K vláknu mě přivedl aktuální článek na GolfExtra, kde se rozebírá nepříznivá předpověď počasí na nastávající AT&T Pebble Beach Pro-Am.

Vzpomenete si na svůj osobní zážitek, kdy počasí bylo všechno možné, jen né prosluněné bezvětrné golfové odpoledně a přeci jste hráli? Kdy a kde? Bylo by příp. i foto pro dokreslení atmosféry?

Prostě téma věnované tomu nejhoršímu možné počasí na golfu, které jste zažili...
 
tak takové počasí jsem, zaplať Tiger, ještě nezažil

nejhorší je pro mě kombinace zimy a silného větru, hrát se ale dá

jediný problém je pro mě bouřka
 
Asi před 5 lety na Cínovci, tuším v listopadu. Kolem nuly, mlha, ale nedaří se mi najít fotky:( V klubovně jsme byli za hrdiny, došli jsme 18 jamek:)
 
2017 texas v České Lípě s @Dana, bylo všechno - slunce, vítr, déšť i sníh, ba i ty krupky spadly. To byla zima jak v Charkově na vakzále.
 
Asi Black Stork. V červenci jsem hledal v bagu kulicha. Vítr bral míčky i 30 metru do stran (i vlevo, nejen slajz:) Ale pohled na Tatry byl pěkný :):):)
 
Prosinec 2009, Hodkovičky, turnaj na 9 jamek, účast nutná kvůli udržení aktivního HCP pro rok 2010

Kolem 0st. Celsia, déšť se postupně změnil v déšť se sněhem, větrno, vlhko od Vltavy, hřište mokré jako prase, všichni zmáčení a zmrzlí jak holubí trus = "krásných" 10 STB a aktivní HCP pro další sezonu

Prostě Hnus, velebnosti. Chyběla už jen Kelišová .....
 
2017 texas v České Lípě s @Dana, bylo všechno - slunce, vítr, déšť i sníh, ba i ty krupky spadly. To byla zima jak v Charkově na vakzále.
Taky jsem na to vzpomněla, ale protože si prd pamatuju, nebyla jsem si jistá, kterého chudáka jsem tenkrát do toho uvrtala. :devil:
 
březen 2016, krásné hřiště nedaleko Florencie http://www.golfpoggiodeimedici.com/eng/golf-courses-tuscany-italy.html jen bohužel před naším příjezdem nasněžilo :oops:
6449
 
Loni v září na Kořenci - déšť, sníh, kroupy, azuro, zima, vítr, vichr, vše co si můžeš přát - ale dohrál jsem to za 85 ran a k mému nepochopení jsem hrál jeden z nejlepších golfů v životě :)
 
Poslední sezónu nejhorší hnus na Zbraslavi 2.10.2018. Vichřice, zima, déšť. Do toho poprvé na tomto hřišti, takže hraješ pořád někam naslepo, nesmyslné navrtávky, pro mě divné hřiště, takže ve výsledku nejhorší letošní zážitek.
Ve Skotsku jsme hráli několikrát v takové vichřici a dešti, že kapky létaly vodorovně se zemí. A do toho jednou tee time v 7:40 a teplota +4°C. Taky výživné podmínky. Z důvodu špatného počasí jsem v životě nedohrál pouze jeden jediný turnaj. Z 80-ti startujících jich došlo jen 30.
 
Před pár lety Ypsilonka v srpnu. Plus 3 stupně, vichr, za 18 napršelo 6 cm vody. Všude na zemi trvale voda. Nepromoky promokly cestou na první týčko. Vyhrál jsem, byl jsem jeden z asi 20%, co to nevzdali.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom