Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfový guláš - vzpomínáme na 7 + 1 hřišť :)

Tak za me taky male info :)
  1. jste navštívili jako první v životě a při jaké příležitosti? Driving v Hodkovičkách, kd mě tam vzal táta, co hrál rok, opravdové hřiště Black Bridge, kde jsem dělal ZK, měl jsem to nejblíž tehdejšímu domovu
  2. vám utkvělo v paměti a proč? Jedonznačně Adamstal v Rakousku, je to pastva pro oči, signature jamek je tam snad 15, každá je jiná, úžasné výhledy a po 5 letech co tam jezdím jsem se tam konečně naučil hrát :-D - mám to jako must play hřiště alespoš jednou ročně
  3. bylo to, které vám nic nedarovalo? Donedávna Ostravice, strašná mrcha, ale přicházím ji na chuť, asi to je tím snižujícím se HCP :)
  4. v ČR má podle vás nejkrásnější první jamku? A které naopak tu nejzapeklitější? Strašně se mi líbí jednička na Ostravici a Yspilonce, ty průstřely dolů mají své kouzlo - a čistě ze sportovního hlediska Old Course na Čeladné, protože jsem tam zahrál posledně Eagle :) nejzapeklitější bych řekl Austerlitz, voda vlevo, vpravo, pak dogleg doleva, dlouhé to je, z kopce, nic lehkého na úvod
  5. má nejlepší kuchyni? Kořenec, Kácov
  6. vám dopřálo nezapomenutelný krásný zážitek? Jaký? Těch bylo, ale v poslední době asi Oldo Course na čeladné díky Eaglu, a Adamstal loni v říjnu, protože tam je nádherný podzim a člověk se musí jo soustředit aby se jen nekoukal kolem sebe, ale taky něco hrál :)
  7. už v životě nenavštívíte? Těšetice
  8. ...byste nejraději měli pět minut od baráku s doživotní hrou zdarma? Vasatorp ve Švédsku :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom