Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfový bag Callaway Fusion 14 Hyperdry - konstrukční chyba

Řešením je instalovat tam chráničky hlav šroubů, existují plastové nebo gumové , gumové jsou nožičky přístrojů a plastové jsou dětské chráničky šroubů.
 

Přílohy

  • 01D54D61-FBDB-435C-B8F6-D08381D5F809.png
    01D54D61-FBDB-435C-B8F6-D08381D5F809.png
    93,4 KB · Zobrazení: 231
  • C2DB2C06-2992-4474-9334-A09EE2A279B0.png
    C2DB2C06-2992-4474-9334-A09EE2A279B0.png
    132,1 KB · Zobrazení: 216
Asi se nesmířím s tím, respektive ne bez boje:), že by mělo moje bourací kladivo omotávku z dílny místního Pata a Mata @bohumil.koval ...
Martine poradím ti , u hokejek to řešili taky(, tzv sekání do hole, čím tvrdší tím křehčí, A následné ulomeni) existuje nebo existovala průhledná jednostranně lepící páska a tu bys tam mohl nalepit. Jinak mi tvé narážky nevadí , a jinak mohu bezpečně tvrdit, že povrchová úprava holí , jakož i jiných věcí , pokud to nemá na funkčnost vliv, je pouze estetika, tudíž to není reklamovatelné.
U bagu, každý hledí na váhu, proto vzniklo tzv “gramové inženýrství“ a vycpávka v rozdělovníku tvého i jiného bagu , je toho výsledek.
 
Martine poradím ti , u hokejek to řešili taky(, tzv sekání do hole, čím tvrdší tím křehčí, A následné ulomeni) existuje nebo existovala průhledná jednostranně lepící páska a tu bys tam mohl nalepit. Jinak mi tvé narážky nevadí , a jinak mohu bezpečně tvrdit, že povrchová úprava holí , jakož i jiných věcí , pokud to nemá na funkčnost vliv, je pouze estetika, tudíž to není reklamovatelné.
U bagu, každý hledí na váhu, proto vzniklo tzv “gramové inženýrství“ a vycpávka v rozdělovníku tvého i jiného bagu , je toho výsledek.

Nejsem odborník a případné posouzení by jistě záleželo na soudním znalci, ale odhaduji, že poničení struktury shaftu zrovna v tomto místě může mít vliv na životnost.
 
Nejsem odborník a případné posouzení by jistě záleželo na soudním znalci, ale odhaduji, že poničení struktury shaftu zrovna v tomto místě může mít vliv na životnost.
Taky nejsem odborník, znalec daného oboru, jde o to kolik bude stát hodnověrné posouzení procentuelního zkrácení životnosti a hodnota tohoto zkrácení životnosti , jestli posouzení nebude dražší než náhrada Zkrácení životnosti.
Teď jde u koho by sis stěžoval , uplatňoval nárok, třetí strana.
Najdeš link na to, co konkrétně máš na mysli?
To bylo na hokejky, které taky trápilo neviditelné poškození “sekyrkou” a následné ulomení v shaftu hole.Link jsem ani neměl, kolega prodává hokejovou výzbroj a měl to jako kuriozitu, kterou zkoušeli v NHL , dovezl si to z USA, kde byl jako jeden z nej prodejců v evropě( zásoboval skoro celé Polsko) bylo to pro BAUER.
 
Řešením je instalovat tam chráničky hlav šroubů, existují plastové nebo gumové , gumové jsou nožičky přístrojů a plastové jsou dětské chráničky šroubů.
Kdyby ses podíval na obrázek v úvodním příspěvku, tak zjistíš, že se nejedná o šrouby (i když to pánové uváděli), ale o nýty. Takže tvoje řešení s „čepičkama” je k ničemu.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Kdyby ses podíval na obrázek v úvodním příspěvku, tak zjistíš, že se nejedná o šrouby (i když to pánové uváděli), ale o nýty. Takže tvoje řešení s „čepičkama” je k ničemu.
Řešení bylo dle zadání , zněl jasně šrouby. Takže píší splněno.
Jelikož jsem předmětný bag nedostal k posouzení co tam překáží a zadavatel Zadal šrouby, obrať se laskavě na něj.
 
@bohumil.koval z fotek co byly přiloženy je jasně vidět o co se jedná. To, že ty se chytneš jednoho slova a doporučuješ úplnou pitomost, je jen tvoje chyba, tak to nesváděj na jiné prosím.
 
Řešení bylo dle zadání , zněl jasně šrouby. Takže píší splněno.
Jelikož jsem předmětný bag nedostal k posouzení co tam překáží a zadavatel Zadal šrouby, obrať se laskavě na něj.
Nepotřebuji se na nikoho obracet. Svoje řešení (s ohledem na popsaný problém doplněný fotodokumentací, která ujasnila „vo co go”) jsem již postnul.

Vzhledem k pravidlům (byť v návrhu) se dál k tvému „řešení” vyjadřovat nebudu, neboť bych nejspíš dostal BAN 🤭
 
@bohumil.koval z fotek co byly přiloženy je jasně vidět o co se jedná. To, že ty se chytneš jednoho slova a doporučuješ úplnou pitomost, je jen tvoje chyba, tak to nesváděj na jiné prosím.
@JardaK , @Mirek_62 opět a zase mateřská školka a pindíky vy dva si nedáte pokoj.
Takže, když tam nejsou šrouby,ale přinýtovaná cvočka, tak vaše řešení je , krátkodobé, ještě že jste nenapsali ať to zamaluje faxem, aby to nebylo vidět, je otázka času, kdy se to odlepí, kor ve vlhku, protože na golfu, pokud to nevíte sem tam i prší a je dosti vlhko.
Ja bych to POFLOCKOVAL.
 
@bohumil.koval jak už jsem ti párkrát psal, dokud budeš blábolit hlouposti, nebo psát nesrozumitelné texty, nemůžeš se divit. Pindíky a podobné si nech od cesty, nejsem na to od tebe zvědav!
 
Admin note: varování. Zpět k tématu prosím. Striktně. Bez narážek na kohokoli. Jistě se dá vzájemně argumentovat a rozebírat nastolený problém slušně. Nemáte-li k podstatě problému co říct bez osobního zabarvení a dovětků, zdržte se s ohledem na rozumnou diskusi a další uživatele nadále takového komentáře.
 
Upraveno moderátorem:
Tak řešení problému sice zabralo nějaký čas (z části určitě mou vinou, protože do Phy se dostanu jednou za měsíc), ale dnes jsme to zrealizovali a já jsem aktuálně max spokojen. Driver přeshaftován během 15 min včetně výměny gripu, bag vyměněn za zcela nový model pro letošní rok bez jakýchkoli obstrukcí a hybrid poslán do Callawaye (protože daný shaft vyměňují pouze v továrně, nikoliv na prodejně), místo něj zapůjčen jiný hybrid stejné specifikace. Děkuji GolfHouse za vstřícnost a profi přístup, koupil jsem si u nich za odměnu 3 rukavice a pásek:-D.
 
Tak řešení problému sice zabralo nějaký čas (z části určitě mou vinou, protože do Phy se dostanu jednou za měsíc), ale dnes jsme to zrealizovali a já jsem aktuálně max spokojen. Driver přeshaftován během 15 min včetně výměny gripu, bag vyměněn za zcela nový model pro letošní rok bez jakýchkoli obstrukcí a hybrid poslán do Callawaye (protože daný shaft vyměňují pouze v továrně, nikoliv na prodejně), místo něj zapůjčen jiný hybrid stejné specifikace. Děkuji GolfHouse za vstřícnost a profi přístup, koupil jsem si u nich za odměnu 3 rukavice a pásek:-D.
Ve slevě.
 
Tak edit - po dnešním prvním odpalu se grip na driveru protočil kolem dokola, takže abych to před golfovou dovolenou dal do kupy, zkrátil jsem hru v Č. Lípě a mažu zpátky do Prahy.
 
Tak edit - po dnešním prvním odpalu se grip na driveru protočil kolem dokola, takže abych to před golfovou dovolenou dal do kupy, zkrátil jsem hru v Č. Lípě a mažu zpátky do Prahy.
Trvej na vrácení voucherů! 🤨
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom