Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfový amok

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Golfové téma věnované tomu méně hezkému v nás - kdy se tak trochu přestaneme na golfu ovládat.

Stalo se vám to někdy? Chytli jste na golfovém hřišti po nepovedené ráně golfový amok, kdy ani siréna na plné koule by nestihla zakrýt všechny nadávky plynule se řinoucí z vašich úst? Nebo jste spíše kliďasové? Viděli jste někoho v takovém amoku, kdo vzteky rozházel své hole po okolí, začal demolovat své okolí, chtěl se rvát a tak? prostě golfová frustrace a vše, co k ní patří, když se konečně ucho ulomí!

Pro ukázku, že se takové projevy nevyhýbají ani slavným jménům... Garcia (DQ na Saudi International)

zdroj: GolfExtra
 
Upraveno:
Já ho nikdy moc nemusel, ale teď mi už připadá sympatičtější .... :p:D:D:D

BTW ... oprav si tam Sausi na Saudi
 
Vzhledem k tomu, že hraji golf neturnajově a beru to spíš jako procházku v pěkném prostředí, tak ne. Když jsem v mládí hrával soutěžně tenis, tak jsem ten amok občas zažil.
 
Já mu to teda vrátím za to jeho věčné dobírání mého patování. @mkopcak je pěknej vztekloun. Nejenom že, tucekrát jsem viděl letět jeho hole... ale tuším, že má i nějaokou povedenou historku s rozmláceným vozíkem? Martine? :p
 
Nejhorší golfový zážitek jsem zažil v loňském roce, kdy jsem hrál turnaj ve Františkových Lázních ( Hazlov ) dostal jsem do flightu jednoho profesionála a sním dva amatéry. Profesionál mistr světa a když ztratil druhý balon, na patnácté jamce, řekl že končí, že stejně hraje mimo výsledek. Jeden z amatérů svěřenec daného profesionála mi hned na první jamce odpálil míč mimo hřiště a i když to byl můj provizorní, tvářil se jako by se nic nestalo a že ten můj míč stejně nebyl ve hře.
Hned co odešel jeho trenér začal neuvěřitelně nadávat sám na sebe a vyvrcholilo to na 18 jamce, kdy zlomil dvě hole u jednoho odpalu a tolik vulgárních slov jsem snad ještě nikdy za sebou neslyšel . Ještě že to bylo na 18 jamce. Bylo mi z něj opravdu na zvracení... Nejhorší golfový zážitek za 9 let intenzivního hraní :(
 
Já mu to teda vrátím za to jeho věčné dobírání mého patování. @mkopcak je pěknej vztekloun. Nejenom že, tucekrát jsem viděl letět jeho hole... ale tuším, že má i nějaokou povedenou historku s rozmláceným vozíkem? Martine? :p

Ach jo chlapče, musím tě ještě hodně učit. Abys moh někoho dráždit, musíš si vybrat téma, které je tomu člověku nepříjemné a máchat ho v něm v pravidelných, ale nepředvídatelných intervalech, pokud možno vždy z jiného úhlu. Jako třeba že @ati umí hrát pod PAR hřiště, ale jen když je to z červenejch a na každym odpališti má mulligana. Že @Helldriver má problém sehnat postel, která ho unese nebo že @Yahuu s @Trenér jsou prototypem profesionálního trenéra asi jako byla valcha prototypem automatický pračky.

Zatímco já svou nepřizpůsobivou a vzteklou povahu hlásím spolu se jménem hned na prvním tee a jsem toho názoru, že kdo nerozmlátil svůj vlastní vozejk (mimochodem narozeninový dárek od manželky) 7kou železem, tak nehraje opravdový golf. Za prvé se ve mne nehromadí negativní energie a mám tak zdravé spermie, za druhé se od té doby trestám tím, že svůj bag si s malými výjimkami nosím, abych měl mementum svého selhání stále na bedrech.
 
Co se týče Garcii tak nic nového, jen tvrdili že už ho to přešlo..:):):), ale napořád to asi nezmizí..
A co se týče mě tak jsem spíš flegmouš a hole stojí prachy, nikdo mi je nedá..:):):)
 
Ach jo chlapče, musím tě ještě hodně učit. Abys moh někoho dráždit, musíš si vybrat téma, které je tomu člověku nepříjemné a máchat ho v něm v pravidelných, ale nepředvídatelných intervalech, pokud možno vždy z jiného úhlu. Jako třeba že @ati umí hrát pod PAR hřiště, ale jen když je to z červenejch a na každym odpališti má mulligana. Že @Helldriver má problém sehnat postel, která ho unese nebo že @Yahuu s @Trenér jsou prototypem profesionálního trenéra asi jako byla valcha prototypem automatický pračky.

Zatímco já svou nepřizpůsobivou a vzteklou povahu hlásím spolu se jménem hned na prvním tee a jsem toho názoru, že kdo nerozmlátil svůj vlastní vozejk (mimochodem narozeninový dárek od manželky) 7kou železem, tak nehraje opravdový golf. Za prvé se ve mne nehromadí negativní energie a mám tak zdravé spermie, za druhé se od té doby trestám tím, že svůj bag si s malými výjimkami nosím, abych měl mementum svého selhání stále na bedrech.
Ha, tak zde hledat prapůvodní příčinu tvého hrdinného machrování s bagem na zádech.
A já blb ti na to skoro skočil :)
 
Asi jako kdysi Garcia, pro mě občas golf prostě není uklidňující relax, spíš tak způsob jak se zbytečně vytočit do nepříčetna :sleep::D. Při tréninkové hře na mě např. přijel maršál, že bych se mohl uklidnit a ztišit - moje nadávání slyšeli lidi v klubovně i na 18. greenu, prej s dětma nebo co, a stěžovali si... Netušil bych, jak se to po golfovým hřišti nese - trochu jsem se vztekal na greenu 13ky a odpališti 14ky :mad::devil:
6483


Ale sebepoškozování sebe a svých věcí se po nepříjemných vzpomínkách už dlouho vyhýbám, dneska si jen od srdce vynadám do z***ů :D
 
Když jdu s někým, tak se celkem ovládám (max. sem tam nějaký "do pr...le" nebo náznak zahození hole)....ale když si jdu občas zahrát sám, tak je to kolikrát kulomet nepublikovatelnejch výrazů......
 
Nejlepší amok jsem zažil v Zell am See na 4 paru, a to u spoluhráce. Průběh byl tento:
  1. nepovedený odpal 3i
  2. vzteklá rána 3i do žlutého kamene, vymezujícího prostor odpaliště; onen kamen byla natřená betonová kostka, takže to skončilo odlétlou hlavou železa
  3. dlouhá rána 3w ke greenu
  4. chip-in 30m, birdie, a záchvat smíchu v celém fightu
 
Občas hraju s jedním prchlivým. Jednou netrefil z 50-ti metrů green a poslal to do vody. Vztekle máchl holí okolo vozíku, ale naneštěstí trefil rukojeť vozíku, která bezpečně přistála na greenu. Jindy vytáhl poprvé novou trojku dřevo na dost riskantní ránu přes vodu na green. Zákonitě trefil vodu a vztekle mrsknul holí do bagu, hlava odlétla, takže měl hůl doslova na jedno použití. Pokaždé se tomu nelze nesmát, ale pak mám strach, že budu na řadě já a něco mi udělá.
Tohle rozčilování člověka zákonitě musí rozhodit a vést k ještě horšímu výsledku na dalších jamkách. Vím že se to těžko radí, ale jediné správné je pokusit se na nepovedenou ránu zapomenout. Dobré rány pak přijdou.
 
Občas hraju s jedním prchlivým. Jednou netrefil z 50-ti metrů green a poslal to do vody. Vztekle máchl holí okolo vozíku, ale naneštěstí trefil rukojeť vozíku, která bezpečně přistála na greenu. Jindy vytáhl poprvé novou trojku dřevo na dost riskantní ránu přes vodu na green. Zákonitě trefil vodu a vztekle mrsknul holí do bagu, hlava odlétla, takže měl hůl doslova na jedno použití. Pokaždé se tomu nelze nesmát, ale pak mám strach, že budu na řadě já a něco mi udělá.
Tohle rozčilování člověka zákonitě musí rozhodit a vést k ještě horšímu výsledku na dalších jamkách. Vím že se to těžko radí, ale jediné správné je pokusit se na nepovedenou ránu zapomenout. Dobré rány pak přijdou.
Ale ten ulevující pocit, když ta hůl roztočená jako vrtule tak krásně letí do džíhádu, ničím nenahradíš. :D
Nojo, jenže pak ještě zbývá tu hůl v trávě po kolena najít ;):cool:
 
Golfové téma věnované tomu méně hezkému v nás - kdy se tak trochu přestaneme na golfu ovládat.

Stalo se vám to někdy? Chytli jste na golfovém hřišti po nepovedené ráně golfový amok, kdy ani siréna na plné koule by nestihla zakrýt všechny nadávky plynule se řinoucí z vašich úst? Nebo jste spíše kliďasové? Viděli jste někoho v takovém amoku, kdo vzteky rozházel své hole po okolí, začal demolovat své okolí, chtěl se rvát a tak? prostě golfová frustrace a vše, co k ní patří, když se konečně ucho ulomí!

Pro ukázku, že se takové projevy nevyhýbají ani slavným jménům... Garcia (DQ na Saudi International)

zdroj: GolfExtra

"Dostal jsem velice citlivé a osobní zprávy na začátku onoho týdne, které mi moc nepomohly. Usadilo se mi to vzadu v hlavě. Byl jsem z toho frustrovaný a na hřišti to ve mně bouchlo," řekl Garcia Toddu Lewisovi z Golf Channelu před Genesis Open, kde se tento týden po skoro půl roce vrací na PGA Tour.

To bylo první, co mě napadlo - "Cherchez la femme"
 
Ale ten ulevující pocit, když ta hůl roztočená jako vrtule tak krásně letí do džíhádu, ničím nenahradíš. :D
Nojo, jenže pak ještě zbývá tu hůl v trávě po kolena najít ;):cool:
no když to tu čtu, tak snad půjdu lovit staré fotky z Kaskád ... co @HonzaS :)
 
Jj hned jsem si vzpomněl na vrtulníček do 2metrového hegeše :mad::mad: a čekal jsem, jestli se připomeneš ;) Nezklamal jsi.
Ale úleva to byla to zase jo.
 
Ha, tak zde hledat prapůvodní příčinu tvého hrdinného machrování s bagem na zádech.
A já blb ti na to skoro skočil :)
Zni to hodne zajimave... premyslim, jak si @mkopcak zkousi 7i rozmlatit sva zada :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom