Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfoví zloději

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,0
Až se zase příště budete divit, proč nejsou na drivingách teečka a proč míčky stojej za prd atd., tak si vzpomeňte, že jsem koupil letos nový kyblíky na drivingové míče, pěkný pogumovaný, aby se to lidem líbilo, měli radost a hezky to vypadalo. A že mi vydržely 14 dní...
 
je to hrůza, a to má být golf výsadou gentlemanů .. takže lepší košíky příště na recepci proti záloze? :)
 
Až se zase příště budete divit, proč nejsou na drivingách teečka a proč míčky stojej za prd atd., tak si vzpomeňte, že jsem koupil letos nový kyblíky na drivingové míče, pěkný pogumovaný, aby se to lidem líbilo, měli radost a hezky to vypadalo. A že mi vydržely 14 dní...

Mě by zajímalo, co vlastně za lidi na ten golf chodí. Cítil bych se trapně už jen kdybych s tím košíkem byl 10m od místa než kde být mám. To nemluvím o tom, že bych byl viděn s prázdným košíkem u auta....
Chtěl bych dopsat ještě něco dalšího ale nějak nemůžu najít slova, které se sem dají použít - takový člověk si zaslouží pořádnou facku přes ústa a na cestu ještě kopnout s rozběhem do pr...e!!!!!!
 
V roce 2012 nám vykradli driving. Rozmlátili 3 zámky, jedny dveře, vyrvali bezpečnostní mříže, ukradli nějaký hole, míče, nářadí, ořezávač bunkerů. Škoda cca 50 000 Kč. Udělal to místní chudák na drogách, kterej v podstatě neumí nic jinýho než krást, fetovat a chlastat. Musím přiznat, že pro čin tohohle chudáka mám větší pochopení než pro ty "návštěvníky", co kradou drivingový míče z automatu, hrábě z cvičnýho bunkeru, lavičky na posezení, popelníky a nově i kyblíky na míčky...
 
je to hrůza, a to má být golf výsadou gentlemanů .. takže lepší košíky příště na recepci proti záloze? :)

Nově bude vše proti záloze:). Na drivingu nebude nic, rohožky, míče, cílové terče, židle, stoly,...vše bude oproti občance a 2 000 Kč záloze. Na hřišti to samé - vlajky, myčky na míče, kalíšky na zlámaná týčka, hrábě do bunkerů, vše nafasujete na recepci až po podepsání 4 stránkové smlouvy o zápůjčce! Já vám dám, bando! Jediný co budu dávat bez zálohy bude kofola, protože tu beztak nikdo nepije!
 
Tyhle věci já osobně asi nikdy nepochopím. Ani nechci. Nasaď všude kamery a pak bych případně další super navštěvníky vyvěsil třeba na Youtube, facebook, atd.
Tady v MB byl před několika lety obchod, který měl ve výloze vyvěšené fotky lidí, který u nich něco ukradli.Určitě to muselo být fajn když je někdo poznal.....sekat ruce bohužel nemohli!
Když umí škodit oni tobě, postaral bych se na oplátku já jim o velikou ostudu!
 
Tyhle věci já osobně asi nikdy nepochopím. Ani nechci. Nasaď všude kamery a pak bych případně další super navštěvníky vyvěsil třeba na Youtube, facebook, atd.
Tady v MB byl před několika lety obchod, který měl ve výloze vyvěšené fotky lidí, který u nich něco ukradli.Určitě to muselo být fajn když je někdo poznal.....sekat ruce bohužel nemohli!
Když umí škodit oni tobě, postaral bych se na oplátku já jim o velikou ostudu!

Byt bych to rad udelal, tak:

1. Je to nezakony
2. Urcite by mi ukradli i ty kamery
 
Byt bych to rad udelal, tak:

1. Je to nezakony
2. Urcite by mi ukradli i ty kamery

1) Když ti tam přijde podruhé "po akci", zajdeš za ním a řekneš, že máš záznam, ten mít můžeš. Už jde jen o to, že to dotýčnému můžeš oznámit nahlas před ostatními a to by mu určitě příjemné nebylo, případně upozornit na to možnost předání PČR. Prostě tak aby si zloděje dostal do nepříjemné situace a ty ostatní si to pak pro jistotu rozmyslí
2) ano to je vlastně taky velmi pravděpodobné :D
 
A jak si vůbec jsi jistý, že to byl někdo z golfistů? Ten driving zrovna hlídaný není...
 
Ja nikde nepisu, ze to byl golfista...
 
Nj, to je fakt. Spletl mě to, jak píšou ostatní...
 
Byť se osobně kloním k tomu, že to byl běžný návštěvník drivingu, který využil příležitosti.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom