Golfoví zloději

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,0
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Až se zase příště budete divit, proč nejsou na drivingách teečka a proč míčky stojej za prd atd., tak si vzpomeňte, že jsem koupil letos nový kyblíky na drivingové míče, pěkný pogumovaný, aby se to lidem líbilo, měli radost a hezky to vypadalo. A že mi vydržely 14 dní...

Tomáš Kloud

Aktivní člen
Rok ZK
2015
P/L
Levák
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
je to hrůza, a to má být golf výsadou gentlemanů .. takže lepší košíky příště na recepci proti záloze? :)

TomasV

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
Až se zase příště budete divit, proč nejsou na drivingách teečka a proč míčky stojej za prd atd., tak si vzpomeňte, že jsem koupil letos nový kyblíky na drivingové míče, pěkný pogumovaný, aby se to lidem líbilo, měli radost a hezky to vypadalo. A že mi vydržely 14 dní...
Mě by zajímalo, co vlastně za lidi na ten golf chodí. Cítil bych se trapně už jen kdybych s tím košíkem byl 10m od místa než kde být mám. To nemluvím o tom, že bych byl viděn s prázdným košíkem u auta....
Chtěl bych dopsat ještě něco dalšího ale nějak nemůžu najít slova, které se sem dají použít - takový člověk si zaslouží pořádnou facku přes ústa a na cestu ještě kopnout s rozběhem do pr...e!!!!!!

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,0
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
V roce 2012 nám vykradli driving. Rozmlátili 3 zámky, jedny dveře, vyrvali bezpečnostní mříže, ukradli nějaký hole, míče, nářadí, ořezávač bunkerů. Škoda cca 50 000 Kč. Udělal to místní chudák na drogách, kterej v podstatě neumí nic jinýho než krást, fetovat a chlastat. Musím přiznat, že pro čin tohohle chudáka mám větší pochopení než pro ty "návštěvníky", co kradou drivingový míče z automatu, hrábě z cvičnýho bunkeru, lavičky na posezení, popelníky a nově i kyblíky na míčky...

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,0
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
je to hrůza, a to má být golf výsadou gentlemanů .. takže lepší košíky příště na recepci proti záloze? :)
Nově bude vše proti záloze:). Na drivingu nebude nic, rohožky, míče, cílové terče, židle, stoly,...vše bude oproti občance a 2 000 Kč záloze. Na hřišti to samé - vlajky, myčky na míče, kalíšky na zlámaná týčka, hrábě do bunkerů, vše nafasujete na recepci až po podepsání 4 stránkové smlouvy o zápůjčce! Já vám dám, bando! Jediný co budu dávat bez zálohy bude kofola, protože tu beztak nikdo nepije!

TomasV

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
Tyhle věci já osobně asi nikdy nepochopím. Ani nechci. Nasaď všude kamery a pak bych případně další super navštěvníky vyvěsil třeba na Youtube, facebook, atd.
Tady v MB byl před několika lety obchod, který měl ve výloze vyvěšené fotky lidí, který u nich něco ukradli.Určitě to muselo být fajn když je někdo poznal.....sekat ruce bohužel nemohli!
Když umí škodit oni tobě, postaral bych se na oplátku já jim o velikou ostudu!

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,0
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Tyhle věci já osobně asi nikdy nepochopím. Ani nechci. Nasaď všude kamery a pak bych případně další super navštěvníky vyvěsil třeba na Youtube, facebook, atd.
Tady v MB byl před několika lety obchod, který měl ve výloze vyvěšené fotky lidí, který u nich něco ukradli.Určitě to muselo být fajn když je někdo poznal.....sekat ruce bohužel nemohli!
Když umí škodit oni tobě, postaral bych se na oplátku já jim o velikou ostudu!
Byt bych to rad udelal, tak:

1. Je to nezakony
2. Urcite by mi ukradli i ty kamery

TomasV

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
Byt bych to rad udelal, tak:

1. Je to nezakony
2. Urcite by mi ukradli i ty kamery
1) Když ti tam přijde podruhé "po akci", zajdeš za ním a řekneš, že máš záznam, ten mít můžeš. Už jde jen o to, že to dotýčnému můžeš oznámit nahlas před ostatními a to by mu určitě příjemné nebylo, případně upozornit na to možnost předání PČR. Prostě tak aby si zloděje dostal do nepříjemné situace a ty ostatní si to pak pro jistotu rozmyslí
2) ano to je vlastně taky velmi pravděpodobné :D

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
A jak si vůbec jsi jistý, že to byl někdo z golfistů? Ten driving zrovna hlídaný není...

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,0
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Ja nikde nepisu, ze to byl golfista...

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
Nj, to je fakt. Spletl mě to, jak píšou ostatní...

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,0
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Byť se osobně kloním k tomu, že to byl běžný návštěvník drivingu, který využil příležitosti.

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom