Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Golfoví jezdci a ti, co jsou rádi doma

Napr v tom Hostivari, jak padl odkaz vyse, je primo napsano, ze jakykoli 4 hraci kazdy den od dané firmy mohou hrát...


Neprovozuji golf hriste, ale myslim, ze rocni pronajem jednoho flajtu za 80.000 bez daně je docela slusne. A zpravidla to bude solventni klientela, ktera necha prachy v restauraci, kavarne... dela to reklamu atd. Podle me i to vnimani od clenu daneho hriste(klubu) je jine - jestli chodi i s nimi hrat hraci z firemniho clenstvi, nebo hraci z virtualu.
 
Oni už němci taky nejsou to, co “bejvali” [emoji2960]
Němci jsou furt stejný, akorát se nějak v tom německu pomíchali s turkama, muslimakama a bůhví s kým ještě [emoji3]
 
Podle mne to maji pozehnane od managemntu hrist, alespon to vzpominali, ze maji vyjednane podminky.
Podle mne to funguje tak, ze si udelaji rezervaci pres rezervacni system a jdou hrat, ae zrejme to maji dojednane, jinak by je odhalil marsal, nebot v sezone porad jezdi po hristi

Nevim ci vubec v Rakousku existuje nejaky virtual
oni jsou totiz docela divni, vetsina clenu nehraje skoro nikde krome domaciho hriste. Minule jsem hrat s jednim a nadsene mu licim, ze od tohoto roku je zmena a muzeme hrat zdarma v Otenstainu. On se na mne diva a rika: to mam jen nekde k Novosibirsku hrat golf?
 
@alda
Asi jak kde jsou divní. Kdykoliv jsem v Krumlově, je jich plný hřiště. A členy nejsou. Prý jim tam dost dobře fungují přeshraniční reciprocity. Rakušáci do Krumlova a krumlovaci zase tam.
Od kamarádů, členů z Hluboké, vím, že tam je to podobné.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom