Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfoví blázni, podivíni a potížisti... kde jste?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Děkuji všem bláznům, podivínům, rebelům, potížistům. Kulatým kolíkům v hranatých otvorech. Těm, co vidí svět jinak. Nemají rádi pravidla a nechtějí respektovat status quo. Můžeš je citovat, nesouhlasit s nimi, opěvovat je, či pomlouvat. Ale to jediné, co nemůžeš, je ignorovat je. Protože oni mění věci. Oni posouvají lidstvo vpřed. A přesto, že je někteří vidí jako blázny, my vidíme jejich genialitu. Protože jen lidi dost šílení na to, aby chtěli změnit svět, ho také změní."

- Steve Jobs

---

Znáte takového potížistu v golfu? Kdo byl takový prudič v minulosti, který nejvíce pohnul už z principu zkostnatělým světem golfu? A je někdo kolem vás, kdo je rebel, byť mimo záři reflektorů? Pojďme si je vyjmenovat a připomenout si je. Domácí i zahraniční.. A pokud žijí, o to spíš, sem s nimi... 19.jamka jim dá to správné hnojivo pro jejich rebélií!
 

Ach:eek::cry:o_O! @Helldriver se právě :vomit:. Byť mi samozřejmě podobné smýšlení mého okolí lichotí a citát Jobse je jedním z mých oblíbených, určitě sám sebe jako průkopníka nebo inovátora nevidím a nevnímám. Jen se snažím na věci koukat střízlivýma očima, hledat příležitosti a nesmiřovat se s nesmysly nebo nespravedlností. Kolem věcí netančím, ale říkám jak je vidím a cítím. Ale uplně stejně často propadám pesimismu a snaze si věci co nejvíce zjednodušit. A čím jsem starší, tím je moje snaha o kompromis a obroušení hran větší. Což si v hlavě stále nedokážu srovnat, zda jde o krok správným nebo špatným směrem...

Každopádně děkuji za nominaci, vynasnažím se aby vaše hnojivo padlo na úrodnou půdu!
 
Upraveno:
Tak nemyslel jsem tu výzvu ani tak dovnitř jamky, jako spíše mimo. Kdo pro vás v okolí, nebo znáte někoho, kdo je tak trochu "svůj" v českém golfu a šlape si hodně svojí cestou? Pro mě třeba je to, byť osobně neznám, p. Šedina, prezident klubu Snail Golf / Golf Úholičky. http://www.golfsnail.cz/

Malá tréninkové devítka, kousek od Prahy, hodně zaměřená na zábavu a podporu i nemocných dětí. BTw. hezký rozhovor v angličtině (doporučuju) najdete tu:
http://www.golfsnail.cz/rozhovor-s-prezidentem-golf-snail-petrem-sedinou/

Na hřišti jsem parkrát byl a ortodoxním golfistům zvyklým na dokonalost se to líbit nebude, ale prostě - tohle místo, lidi atp má ohromné kouzlo. Tak trochu mimo "běžný" golf reflektorů.
 

Ach:eek::cry:o_O! @Helldriver se právě :vomit:. Byť mi samozřejmě podobné smýšlení mého okolí lichotí a citát Jobse je jedním z mých oblíbených, určitě sám sebe jako průkopníka nebo inovátora nevidím a nevnímám. Jen se snažím na věci koukat střízlivýma očima, hledat příležitosti a nesmiřovat se s nesmysly nebo nespravedlností. Kolem věcí netančím, ale říkám jak je vidím a cítím. Ale uplně stejně často propadám pesimismu a snaze si věci co nejvíce zjednodušit. A čím jsem starší, tím je moje snaha o kompromis a obroušení hran větší. Což si v hlavě stále nedokážu srovnat, zda jde o krok správným nebo špatným směrem...

Každopádně děkuji za nominaci, vynasnažím se aby vaše hnojivo padlo na úrodnou půdu!
Ježíši promiň, já to moc nečetl. Jistě víš, že pokud já někoho spojím s Jobsem, pozitivní to není:)
Tenhle kult já neuznávám.
@requo - @mkopcak jsem nepsal proto, že je z jamky...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom