Golfové vtipy

NaBednu

Guru fóra
Rok ZK
2019
P/L
Levák
19.jamka:
Představení
WITB
Vrátí se chlapík pozdě z golfu a manželka se ho hned ptá kde je tak dlouho. Ale představ si, hrál jsem dnes s Karlem a on na druhé jamce dostal infarkt. No to muselo být strašné, říká manželka. Máš pravdu, bylo to strašné. Odpálit, popotáhnout Karla, odpálit, popotáhnout Karla ...
tedy takhle jsem se dlouho nezasmála !!

Jesterka

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
Přidám jeden:

Jak pozná nepracující člověk, že je víkend?
Že je dražší feečko. ;)
Já pracuji a poznám to taky 😂. Jelikož jsem spořivá, tak jdu hrát po 10ti hodinách práce v pondělí v Mladé Boleslavi, j
HCP = počet dní strávených v práci za mesiac
To bych se udržela ☹.

Sauron

Aktivní člen
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Rok ZK
2005
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
28,1
P/L
Pravák
Značka
Ping
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Manželský pár na golfové dovolené hrají na sedmé jamce pěkného rakouského resortu.
Manžel zatáhne ránu a míček leží před vraty stodoly. Manželka ochotně přispěchá, že podrží dveře od stodoly, takže to bude krásný průstřel přímo na green.
Manžel váhá, nakonec se k rozhodne k nižší ráně; bohužel mine stodolu a trefí manželku, která je na místě mrtvá.
Manžel poměrně dlouho truchlí, na tři roky přestane hrát golf. Nakonec se vzpamatuje, časem si najde novou přítelkyni, která také hraje golf. Chlapík se tedy rozhodne, že překoná trauma z jamky č. 7 a vyrazí s novou přítelkyní do Rakouska.
To samé hřiště, sedmá jamka a zase zátah - míček před stodolou. Milenka, která jakoby z oka vypadla původní manželce, běží ochotně k vratům a říká - "tady podržím ty dveře a propal to nízkou ránou přímo na green".
Chlapík odvětí: "Tak to ne, to jsem udělal před sedmi lety a bylo z toho sedm".

Mirek_62

Guru fóra
Jméno
Miroslav
Přijmení
Krejčí
Rok ZK
2010
Klub
KHGCS
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Manželský pár na golfové dovolené hrají na sedmé jamce pěkného rakouského resortu.
Manžel zatáhne ránu a míček leží před vraty stodoly. Manželka ochotně přispěchá, že podrží dveře od stodoly, takže to bude krásný průstřel přímo na green.
Manžel váhá, nakonec se k rozhodne k nižší ráně; bohužel mine stodolu a trefí manželku, která je na místě mrtvá.
Manžel poměrně dlouho truchlí, na tři roky přestane hrát golf. Nakonec se vzpamatuje, časem si najde novou přítelkyni, která také hraje golf. Chlapík se tedy rozhodne, že překoná trauma z jamky č. 7 a vyrazí s novou přítelkyní do Rakouska.
To samé hřiště, sedmá jamka a zase zátah - míček před stodolou. Milenka, která jakoby z oka vypadla původní manželce, běží ochotně k vratům a říká - "tady podržím ty dveře a propal to nízkou ránou přímo na green".
Chlapík odvětí: "Tak to ne, to jsem udělal před sedmi lety a bylo z toho sedm".
Taky nerad hraji s míčkem od krve 🤭

Sauron

Aktivní člen
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Rok ZK
2005
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
28,1
P/L
Pravák
Značka
Ping
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Kolem fairwaye 3. jamky jde pohřební průvod. Lord Buckley přeruší přípravu švihu, postaví se rovně a smekne čepici.
Caddy: Tedy mylorde, Vy jste šlechetný člověk, takto vdát hold, ba dokonce přerušit přípravu k ráně.....
Buckley: Inu pravda, vždyť mi byla 37 let dobrou manželkou ......

Jesterka

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
Kolem fairwaye 3. jamky jde pohřební průvod. Lord Buckley přeruší přípravu švihu, postaví se rovně a smekne čepici.
Caddy: Tedy mylorde, Vy jste šlechetný člověk, takto vdát hold, ba dokonce přerušit přípravu k ráně.....
Buckley: Inu pravda, vždyť mi byla 37 let dobrou manželkou ......
Tak, a teď odpal😂.

Sauron

Aktivní člen
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Rok ZK
2005
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
28,1
P/L
Pravák
Značka
Ping
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Jeden negolfový:

Orel letí nad planinou, najednou přejde z volného letu do letu střemhlav. Těsně nad zemí to vybere a pokračuje v plachtění. Ze země to pozoruje vrabec říká si - to bych chtěl také umět, to by holky koukaly, to bych byl sekáč. A tak volá na orla, aby ho to naučil.
Orel - hele, to je úplně v pohodě, musíš v klidu plachtit dolů, pak nad zemí zahneš hlavu dozadu, roztáhneš křídla a ono tě to otočí na horizont, hlavně v klidu, musíš to mít trošku v prdeli...
Oba ptáci vyletí, k pokynu orla těsně nad zemí zahnou hlavu dozadu, roztáhnou křídla a vyrovnají tak let střemhlav do horizontu.
Zespoda je pozoruje medvěd a volá na ně - kluci, to je paráda, to bych chtěl taky umět.
Orel odpovídá - vylez si tam na skálu, my tam přiletíme, pustíme to dolu a uděláme to jak jsem říkal, úplně v pohodě, musíš v klidu plachtit dolů, pak nad zemí zahneš hlavu dozadu, roztáhneš křídla a ono tě to otočí na horizont, hlavně v klidu, musíš to mít trošku v prdeli...
Všechna tři zvířátka se sejdou na skále. Medvěd skokem a ptáci letem seskočí dolů a orel za letu připomíná - až budeme nad zemí, zahnout hlavu a roztáhnout křídla, a hlavně v klidu, prostě musíš to mít trošku v prdeli...
Medvěd - Orle, a nevadí, že nemám křídla?
Ty vole medvěde, tak ty máš hodně v prdeli ......

Jirka.chj

Nováček+
Chlap je na golfovém víkendu, při první hře se seznámí s golfistkou. Padnou si do oka a ona ho při každé hře orálně uspokojí na 9.jamce. Při odjezdu jí říká: mohli bychom se vídat častěji? Ona souhlasí, ale říká: musím se Ti k něčemu přiznat, já jsem chlap! On: to si děláš prdel, že celou dobu odpaluješ z červenejch!!!!

Jesterka

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
Chlap je na golfovém víkendu, při první hře se seznámí s golfistkou. Padnou si do oka a ona ho při každé hře orálně uspokojí na 9.jamce. Při odjezdu jí říká: mohli bychom se vídat častěji? Ona souhlasí, ale říká: musím se Ti k něčemu přiznat, já jsem chlap! On: to si děláš prdel, že celou dobu odpaluješ z červenejch!!!!
Já jsem minule odpalovala ze žlutých. Musíme si na to dát pozor😂.

Taylor

Člen fóra
Já jsem minule odpalovala ze žlutých. Musíme si na to dát pozor😂.

No a co, máme přes čtyřicet genderů, jestli se cítíš jako muž, klidně odpaluj ze žlutých ;).

A ano, analogicky by samozřejmě golfista, který se uvnitř cítí být ženou, měl zcela po právu hrát z červených, protože jinak by to smrdělo genderovou diskriminací a na to pozor, soudruzi, taky už končí veškerá legrace :(

NaBednu

Guru fóra
Rok ZK
2019
P/L
Levák
19.jamka:
Představení
WITB
No a co, máme přes čtyřicet genderů, jestli se cítíš jako muž, klidně odpaluj ze žlutých ;).

A ano, analogicky by samozřejmě golfista, který se uvnitř cítí být ženou, měl zcela po právu hrát z červených, protože jinak by to smrdělo genderovou diskriminací a na to pozor, soudruzi, taky už končí veškerá legrace :(
a na to já říkám, že když bude hrát takováto osoba, pak se místo míček bude říkat "míčko"
a basta :oops::p

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy