Golfové vtipy

Petr M.

Aktivní člen
5.10.2017
327
Hodnocení
204
53
Karlovy Vary
Jméno
Petr Matoušek
Vrátí se chlapík pozdě z golfu a manželka se ho hned ptá kde je tak dlouho. Ale představ si, hrál jsem dnes s Karlem a on na druhé jamce dostal infarkt. No to muselo být strašné, říká manželka. Máš pravdu, bylo to strašné. Odpálit, popotáhnout Karla, odpálit, popotáhnout Karla ...

Petr M.

Aktivní člen
5.10.2017
327
Hodnocení
204
53
Karlovy Vary
Jméno
Petr Matoušek
Užívá si chlápek s milenkou a oba usnou. Probudí se večer a ona se ho zděšeně ptá, co teď bude dělat. Vem moje polobotky a skoč mi je hodně zamazat od trávy. Přijede domů a manželka hned na něj uhodí kde byl. Manžel zkroušeně říká, nebudu ti nic zapírat, byl jsem s milenkou. Manželka koukne dolů na boty a říká, kecáš, zase si byl na golfu.

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,232
Hodnocení
2,520
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Teď pobavilo. Sorry seniorům. :)

Čtyři golfisté si při hře navzájem stěžují,
První: „To stoupání je rok co rok příkřejší!"
Druhý: „A ferveje jsou delší."
Třetí: „A bankry stále hlubší..."
Čtvrtý: „Nestěžujte si a buďte rádi, že jsme ještě na správné straně trávníku."

HonzaS

Aktivní člen
13.1.2017
241
Hodnocení
381
73
Grabštejn
Jméno
Honza Šťastný
to se nedá neposlat dál :D:D:D
Kazatel, doktor a inženýr čekají na golfovém hřišti, až uvolní jamku skupina pomalých hráčů.
Inženýr: "Co je to za lidi? Už tady kvůli nim čekáme nejmíň čtvrt hodiny!"
Doktor: "To nevim, ale nikoho tak nešikovnýho jsem ješte neviděl!"
Kazatel: "Tamhle jde správce hřiště. Zeptám se ho. Ahoj, Georgi, co je to před námi za skupinu? Jsou hrozně pomalí."
George: "Jo tamti? To je parta slepých hasičů. Oslepli loni při hašení naší klubovny, tak je tady necháváme kdykoli zdarma hrát."
Rozhostí se trapné ticho.
Kazatel: "To je smutný... Večer jim věnuji zvláštní modlitbu."
Doktor: "Dobrý nápad. A já si popovídám s kolegou, jestli by se pro ně nedalo něco udělat."
Inženýr: "A proč vlastně, kurva, nehrajou v noci?!"