Golfové vtipy

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,806
3,051
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Oblíbenou hrou pro běžnou pracovní sílu je je fotbal.
Oblíbenou hrou pro střední management je tenis.
Nejoblíbenější hrou pro ředitele podniků a majitele firem je golf.
Závěr: Čím výše na firemním žebříčku jste, tím menší jsou vaše koule.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Marie

Toams

Aktivní člen
6.3.2016
191
95
38
Jméno
Tomáš
HCP = počet dní strávených v práci za mesiac

Upraveno moderátorem:

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,512
1,577
123
Praha
Jméno
Honza
Toams řekl:
HCP = počet dní strávených v práci za mesiac
Jsme asi jina asociace: u nas se HCP pocita jako pocet hodin stravenych v praci tydne :)

PS: ta tva definice je prisna na lidi s klubovym handicapem :D

Upraveno moderátorem:
  • To se mi líbí, Shot!
Reactions: 1 uživatel

Toams

Aktivní člen
6.3.2016
191
95
38
Jméno
Tomáš
Honzo, dyť si rozumíme přece ;)

Upraveno moderátorem:

Helldriver

Aktivní člen
19.2.2016
341
254
73
Jméno
Jiří Žampach
Mojžíš bere hůl na dlouhý odpal, odpálí, míček letí, letí, už už padá do vody, když tu se voda rozestoupí, míček se odrazí ode dna a dopadne na green. Mojžíš ho dojde a doťukne do jamky.
Na řadě je Ježíš. Odpálí, míček padá do vody, ale nepotopí se. Ježíš přejde po hladině až k němu, odpálí a míček padá do jamky.
Hraje pán v kostkovaném saku. Odpálí, míček letí, padá do vody. V tom ho zachytí ryba do tlamy. Než se stačí ponořit, uloví rybu dravý pták a letí s ní i s míčkem pryč. Ozve se výstřel – myslivec střílí po ptákovi. Netrefí, ale pták se lekne, pustí rybu, ryba pustí míček a ten spadne do jamky.
Ježíš se v tu chvíli podívá na nebe: ”Ty vole, tati, tak přišli jsme si zahrát golf, nebo machrovat?”

Upraveno moderátorem:

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,806
3,051
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Chlápek s manželkou hráli golf. Byli na deváté jamce, když žena samou radostí nad povedeným úderem dostala slabý infarkt. Sedí na zemi, lapá po dechu a šeptá manželovi: „Drahý, prosím, honem běž pro doktora, potřebuju pomoc.”
Manžel okamžitě odběhl. Za pár minut přišel klidně zpátky, popadl svoji hůl a vyměřuje si úder. Žena na něj nevěřícně vyvalí oči: „Já tady možná umírám a ty klidně hraješ golf?”
„Neměj obavy, drahá. Na druhé jamce jsem našel doktora, který slíbil, že přijde a pomůže ti.”
„Na druhé jamce? A kdy sakra přijde?”
„Miláčku, uklidni se. Všichni souhlasili, že ho nechají hrát prvního.”

Upraveno:

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,806
3,051
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Tak mě právě přišlo na email, vybírám dva, co se mě líbili. :)
---

„Ahoj Karle, vím, hráli jsme včera, ale vypadl nám parťák, a tak máme volné místo ve flightu. Myslíš, že by tě manželka pustila na golf i dnes?" ozve se v telefonu. "Co si o mě myslíš! Doma jsem pánem já a na golf mohu jít, kdykoli se mně chce," odpovídá Karel a jedním dechem dodává: „Dej mě pár minut. Potřebuju zjistit, jestli se mně chce..."

---

Golfista odejde z 18. grýnu, podá svou golfovou hůl svému nosiči, zapálí si doutník a otráveně říká: "Chlapče, musíš být ten nejhorší caddy na světě." Odpověď caddyho: "Pane, to by bylo příliš velká náhoda."

Upraveno:

bohumil.koval

Aktivní člen
28.11.2016
361
139
53
Karviná
Jméno
Bohumil Koval
Někde v Čechách , možná za několik let i HOŘEHLEDY:
V jednom lokálním golfovém klubu, kde byl nedostatek kedíků, si pořídili na tuto práci roboty, kteří hráče informovali o vzdálenostech, větru, převýšení a uměli najít každý zatoulaný míč. O to bylo větší překvapení jednoho z pravidelných hostů, když zhruba po týdnu zmizeli.
Hráč se s údivem obrátil na místního profíka: "Proč už zde nejsou žádni roboti?"
"Členové místníko klubu si stěžovali, že se jejich bílé chromování příliš leskne a oslepuje je," vysvětluje pohotově místní pro.
"A to jste je nemohli natřít tmavou barvou?" nedá se odbýt hráč.
Pro jen pokývá hlavou: "My je natřeli, ale hned druhý den tři z nich nepřišli do práce a zbývající vyrabovali proshop..."

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,806
3,051
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Právě jsem odposlechl manželku, jak telefonuje se svou kámoškou:
- Strašně se těším na pondělí. Bude to ten nejlepší sex.
Kráva. Vždyť jsem jí říkal několikrát, že v pondělí budu na golfu.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Jirka75

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,512
1,577
123
Praha
Jméno
Honza
Právě jsem odposlechl manželku, jak telefonuje se svou kámoškou:
- Strašně se těším na pondělí. Bude to ten nejlepší sex.
Kráva. Vždyť jsem jí říkal několikrát, že v pondělí budu na golfu.
No mozna prave proto to bude nej :D

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,892
1,905
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Evidentně se nevědomky řídíl starou dobrou radou: "Neber si vošklivou, budeš na to sám." :D:D:D

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Klok

Helldriver

Aktivní člen
19.2.2016
341
254
73
Jméno
Jiří Žampach
Golf_Witzbilder_99.jpg

Něco pro Honzu Koštála když je na jedničce.:D

Pro ne germanisty :
Ok lidi, konečně je to tady . Honza je na odpalu. Vykliďte rychle domy a okolí sedmé ferveje.:D

Upraveno: