Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové vánoční nabídky 2018 - členství, balíčky, shopy, slevy

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Každý kdo vloží nějakou nabídku či odkaz, ručí svým svědomím, že se nejedná o fake a že doopravdy je to dle jeho svědomí výhodné - sám by po tom šáhl. :) Poraďme si zároveň s inspirací na vánoční dárky, které se vyplatí.
 
Clubhousegolf.co.uk má teď vánoční akci na powakaddy a motocaddy lithium vozíky.
Kdo koupí, dostane zdarma bag.

Že já blb nepočkal..
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Clubhousegolf.co.uk má teď vánoční akci na powakaddy a motocaddy lithium vozíky.
Kdo koupí, dostane zdarma bag.

Že já blb nepočkal..
Nemusíš litovat. Ověřoval jsem to minulý rok na golfonline.co.uk a akce platila jen pro dodávky na ostrovech.Zajištuje přímo Powakaddy a do CZ nelze... PF
 
Nemusíš litovat. Ověřoval jsem to minulý rok na golfonline.co.uk a akce platila jen pro dodávky na ostrovech.Zajištuje přímo Powakaddy a do CZ nelze... PF
No, měli předtím akci při koupi vozíku slevu 20% na bag a tu slevu jsem dostal. Ale bylo to motocaddy.
Akce i ceny powakaddy na vozíky i bagy powakaddy kopíruje motocaddy nebo opačně..
 
No, měli předtím akci při koupi vozíku slevu 20% na bag a tu slevu jsem dostal. Ale bylo to motocaddy.
Akce i ceny powakaddy na vozíky i bagy powakaddy kopíruje motocaddy nebo opačně..
S motocaddy nemam zkusenost, treba to maji vymakanejsi. Ale u powakaddy jsem si dopisoval primo s firmou i s e-shopem. Problem byla dodavka mimo ostrovy i zaruka. Tak jsem to nakonec vyresil v golfarts.cz. PF
 
Upraveno moderátorem:
No tak šup, kdo se chce ještě podívat na toho divnýho manažera? Jedinečná vánoční nabídka, každý navíc dostane sprda zcela zdarma už při příjezdu!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom