Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové túry

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Účastníte se nějaké golfové túry? Jaké? Hodíme odkaz sem a třebas se nás tam potká více. Jaké golfové túry máte za sebou, zážitky, doporučení, zkušenosti, všechno sem!

2017:
 
Indoor tour: abych se hýbal

Herbadent v Erpetu - týmová soutěž pro 4 hráče v týmu. 2x singl a 1x čtyřhra. 12 jamek na plátně a 6 jamek na legendárním dvorečku!

19jamka tour - již druhý ročník. Fajn parta a jako obhájce z prvního ročníku to letos byla povinnost :)

Pascalina tour na hřišti Kynžvart. Téměř celou sezónu každou neděli za sympatických 800,-. Hřiště určitě výzva. Z bílých neskutečná! Jen je to kousek z ruky a takové divné hodnocení které zvýhodňuje místní. Účastnit se každého kola tak mě to zrujnuje... [emoji94]

Letos žádnou v plánu nemám.
 
Máte někdo zkušenost s Kámoš cup nebo Golf digest open tour? Díky za info. Jirka

Kámoš cup jen několik málo turnajů, dělá to Dan Ebermann a je to prima, taková pohoda
 
Classicgolf tour. Bohužel se letos stala uzavřenou společností.
Loni jsem začal hrát TT&TB Senior Golf Tour, Je to docela zajímavá zkušenost.:)
 
ja se snazim hrat Czech golf amateur tour, je to 4+1 turnaj, vzdy 3 dny, po druhem kole cut pro 42+ties.
jelikoz je to po cele cr, tak neplanuju jet na vsechny a jelikoz se prijma 99 nejlepsich prihalsenych hracu (dle hcp), tak na turnaje kolem prahy a na dobrych hristich se ani nedostanu :( letos bych chtel jet Kacov, ale ten je novy, kazdy tam bude chtit a u Prahy k tomu :( takze letos ani nikam :(
 
Golf Patron tour (Česká Lípa), 12 turnajů, do hodnocení nutno odehrát minimálně 6 turnajů, nejlepší výsledek se škrtá, počítá se 5 nejlepších. Stbl. + body za vložené soutěže. Začíná se 30.4. Čarodějnicema a končí finále 15.10.. 2016 žádná sláva, tak uvidíme letos... ;)
 
Máte někdo zkušenost s Kámoš cup nebo Golf digest open tour? Díky za info. Jirka
Kámoš Cup chodím dva roky po sobě, jak venku tak InDOOR, tento rok jsem dokonce vyhrál celou sérii :) Pořádá Dan Ebermann, celá ta tůra je postavená na tom názvu, takže přátelská atmosféra je pravidelný základ turnaje, pro mě to byly otevřené dveře do golfového prostředí a hlavně díky této tůře jsem získal spousty nových golfových kamarádů a cítím se tam mezi svými. Za mě mohu vřele doporučit, jen nezdravě soutěživým singlistům to nemusí vyhovovat :), ale i zdravě soutěživý single HDP si to může užít....
 
Ja byl minuly rok celkove sesty na Birdie Tour. Tura docela v pohode, fee v prumeru 1.500kc. Ceny trochu chudsi, ale letos to vypada ze sehnali nove partnery vcetne za Prvni celkove misto letecky golfovy zajezd. Co se tyce hrist motalo se to okolo Prahy. Berovice, Albatross, Karlstejn, Konopiste, Pysely atd... plus dva dny Morava Celadna + Ostravice a to hodnotim jako muj nejvetsi zazitek z tury obe hriste neskutecny a ty Beskydy no proste pecka jo a taky jsme se tam pekne vozrali :) Doporucuji Penzion U Daňka(Petadvacetihlave stado danku). Letos do tury pribyl zapad Dysina, Cihelny....
Kontakt: http://birdiegolf.cz/
 
Vyloženě pravidelně žádnou tůru nechodím. Většinou to dopadne tak, že chytnu dva-tři turnaje z jedné tůry a to je pak k ničemu. Nejvíc turnajů z jedné tůry odejdu jako divák se svými syny:) A kupodivu mne to baví taky. Chodím ráda na turnaje GANT, které jsou pořádány na Roudničce v Hradci, je to příjemná devítka, je tam dobrá atmosféra, výborné občerstvení ;) a mají nádherné skleněné trofeje pro vítěze. No a za nastřádané poukázky si pak v prodejně GANT koupím nějaký nekřes´tansky předražený svetřík.:cool:
 
No a za nastřádané poukázky si pak v prodejně GANT koupím nějaký nekřes´tansky předražený svetřík.:cool:

Jestli maj i růžový, tak jsem si jistej, že si @doktordee letos dorazí taky zahrát!
 
Vyloženě pravidelně žádnou tůru nechodím. Většinou to dopadne tak, že chytnu dva-tři turnaje z jedné tůry a to je pak k ničemu. Nejvíc turnajů z jedné tůry odejdu jako divák se svými syny:) A kupodivu mne to baví taky. Chodím ráda na turnaje GANT, které jsou pořádány na Roudničce v Hradci, je to příjemná devítka, je tam dobrá atmosféra, výborné občerstvení ;) a mají nádherné skleněné trofeje pro vítěze. No a za nastřádané poukázky si pak v prodejně GANT koupím nějaký nekřes´tansky předražený svetřík.:cool:
Tam bych se někdy chtěla podívat, nejradši s někým, kdo to tam zná. :rolleyes:
 
Tam bych se někdy chtěla podívat, nejradši s někým, kdo to tam zná. :rolleyes:
Stačí se domluvit...první turnaj je 22. dubna. Zájem bývá slušný. Zpravidla jdeme všichni, celá rodinka, ale posledně jsme se nechali rozdělit - nechceme do jednoho flightu. A já s mladším synem se dáváme do flightu s jedním hošíkem z Prahy co tam jezdí s maminkou. Když se nahlásíš, můžeme být v jednom flightu, na recepci vyhoví. Příjemná devítka, jen já mám respekt z deváté jamky - je to ostrovní jamka;)
 
Stačí se domluvit...první turnaj je 22. dubna. Zájem bývá slušný. Zpravidla jdeme všichni, celá rodinka, ale posledně jsme se nechali rozdělit - nechceme do jednoho flightu. A já s mladším synem se dáváme do flightu s jedním hošíkem z Prahy co tam jezdí s maminkou. Když se nahlásíš, můžeme být v jednom flightu, na recepci vyhoví. Příjemná devítka, jen já mám respekt z deváté jamky - je to ostrovní jamka;)
Dík za nabídku. Uvidím, jak bude doma situace. A možná, že na poznání hřiště je rovnou turnaj nejlepší. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom